>> BLACK FRIDAY: Zľavy až 60 % a doprava ZADARMO na všetko! << 
Partner of Notino
BLACK FRIDAY - zľavy 60%
Luxusné darčekové balenie
Darček pre každého

Vôňa a kresba dreva pre vaše nezabudnuteľné okamžiky

Poctivá remeselná práca talentovaného českého výrobcu a výber najlepších kusov drevín z darov našej zeme, ekologický a udržateľný výrobok s prakticky neobmedzenou životnosťou pri správnom zaobchádzaní a údržbe: tak je možné vystihnúť všeobecnú charakteristiku honosných a zároveň minimalistických drevených vibrátorov značky Woodoo Touch.

Magický les, krásna kresba dreva, múdrosť našich predkov a tajomstvo letokruhov uhranú všetky vaše zmysly! Preniknite do hlbokých fantazijných lesov a rozochvejte nielen svoje čuchové bunky. Predstavujeme vám šesť jedinečných drevených vibrátorov, ktoré vás prepoja s prírodou.

VIBRÁTOR
WOODOO TOUCH ELISA
Prirodzene svetlo hnedý vibrátor vyniká krásnou kresbou letokruhov, tvrdosťou materiálu, vlnkovaným telom a zaoblenou špičkou. Senzitívnejšie ženy ocenia decentne slabšie vibrácie a prirodzene hrejivý dojem z interakcie s netradičným, telu priateľským prírodným materiálom. Drevo z olše je takmer nezničiteľné a tak si môžete byť isté, že Vám táto úchvatná drevená milenka vydrží pri správnej údržbe dlhé roky. Dôkazom je aj fakt, že Benátky vraj ešte dnes z časti stoja len vďaka starým olšovým piliérom.
Kúpiť
VIBRÁTOR
WOODOO TOUCH KARYA
Tri krivky rozširujúceho sa tela tajomne tmavej orechovej farby vibrátoru, dokonale jemný povrch a decentne nežné vibrácie vám zaručia prirodzene slastné okamžiky. Nádherná kresba dreva a tvrdší hladký povrch uchváti nielen vášnivé arboristky. V ľudovom liečiteľstve sa orechy odporúčali aj k zvýšeniu plodnosti a tiež sa verilo, že darom venovaný orech splní vaše najtajnejšie priania. Objavte v sebe bohyňu a splňte si aj vy vášnivé sny! Páni, ak obdarujete svoju milú pôvabnou Karyou, aj vaše spoločné fantázie sa môžu stať skutočnosťou.
Kúpiť
VIBRÁTOR
WOODOO TOUCH JUPITER
O javorovom dreve sa hovorí, že vyžaruje príjemné teplo. Kontakt s týmto stromom údajne navracia životnú silu a zbavuje vás zatrpknutosti, utišuje emócie, lieči nervozitu, nespavosť a prináša celkové ukľudnenie. Cenené sú jeho rezonančné vlastnosti a preto sa z neho vyrába celá rada hudobných nástrojov. Zahrajte na všetky vaše struny svojho libida ďalším božským krásavcom čiastočne realistického a zároveň nevulgárneho estetického tvaru.
Kúpiť
VIBRÁTOR
WOODOO TOUCH MORANA
Vibrátory Woodoo Touch vynikajú poctivou ručnou prácou, Morana je zatiaľ jediným farbou namoreným vibrátorom tejto série, čo jej dodáva kúzlo unikátu. Originálny smrekový vibrátor zaujímavého huboviteho tvaru vás uhrnie nielen po estetickej stránke. O smreku sa hovorí, že disponuje ochrannou mocou a na niektorých miestach bol vysádzaný pre ochranu rodiny pred všetkým zlom, chorobami a nepriazňou osudu. Naši predkovia v ňom videli stelesnenie ženského prvu a bol preto stromom života a materstva. Podľa starých povestí ľudia verili, že v jeho korunách sídlia dobrí lesný duchovia a škriatkovia, a preto pod ním usporadúvali magické obrady.
Kúpiť
VIBRÁTOR
WOODOO TOUCH SAKURA
Dôverujte prírode a prebuďte v sebe prirodzenú ženskú silu s pomocou čerešňovej princezny! Sakura sa pýši rovným tvarom typicky svetlo červenohnedého dreva so zúženým prehnutím v stredovej časti. Hlava vibrátoru je u tohto modelu ľahko zašpicatená, čím sa od ostatných typov našej kolekcie líši. Kvety čerešne a sakury sú spojené so symbolikou radosti, ženskej krásy, lásky k plodnosti, ale aj pominuteľnosti.
Kúpiť
VIBRÁTOR
WOODOO TOUCH ARTHA
Tri vlny rozširujúceho sa tela a nadpriemerná dĺžka nádhernej, prirodzene tvrdšej svetlej dreviny a jej pokreslenie letokruhmi vás uchváti. Ľahšia váha vibrátoru umožní komfortnejšiu manipuláciu pri vašej ohnivej jazde. Tento typ dreva zaujímavo prenáša rezonanciu, čo je podporené premysleným tvarom pomôcky. Poďte na to od lesa a preniknite do mágie letokruhov značky Woodoo Touch.
Kúpiť

Aký je drevený vibrátor Woodoo Touch?

Prečítať recenziu