>> Dnes DOPRAVA ZADARMO pri nákupe nad 5 € cez Zásielkovňu a Slovak Parcel Service <<
Partner of Notino
Buďte FUN s fun factory
Zľavňovač dopravy
Darček pre každého

Japonská značka Iroha rozpráva pútavý príbeh v každej pomôcke

Iroja je mladšou sestrou legendárnej japonskej značky Tenga, ktorá sa po celom svete preslávila inovatívnymi masturbátormi a stimulačnými vajíčkami premyslených dôvtipných textúr a typov. Uspokojiť dopyt žien po erotických pomôckach, ktorých dizajn nebude explicitný a vulgárny, nech už máme na mysli ich neutrálny a nenápadný tvar alebo jemnú a decentnú pastelovú farebnú paletu, sa Irohe darí aj za hranicami Japonska, kde sa v roku 2013 zrodila.

Atraktívne kúzlo tajomnej japonskej kultúry a histórie prostredníctvom podnetných príbehov prináša v každej svojej unikátnej a výnimočnej pomôcke. Hlavný inšpiračný zdroj si zakladatelia v Tokyu vzali predovšetkým z ríše exotickej fauny a flóry. 


Názov luxusnej značky je odvodený od staršieho systému riadenia japonskej slabičnej abecedy a je spojený s myšlienkou zblíženia žien a tajov sebalásky, objavovaním a poznávaním nielen telesnej rozkoše, ale aj s presahom do psychologickej a emocionálnej roviny, s reflexiou absolútneho sebaprijatia.

Ako písmeno po písmene by si ženy hračkami od Irohy mali osvojovať techniky, spôsoby a variácie, ako sa učiť seba potešeniu. Lebo vnímanie príjemných pocitov je spojené so sústredením sa na svoje telo, rozvíjaním fanzázie aj s umením uvoľniť sa a relaxovať. Motivácia pomenovania niektorých vibrátorov k tomuto priamo nabáda, mnohé sú pomenované napríklad podľa lahodných japonských čajov. Je potrebné spomenúť, že pomocníci aktivujú iné zmyslové receptory nech chuťové poháriky. Prepojenie a prikláňanie sa k trendom Sexual Wellness a self-care v posledných rokoch zaznamenávame pri mnohých slávnych brandoch z oblasti výroby erotických a ďalších produktov v tejto kategórii.

Pozrieme sa bližšie na špecifiká a jedinečnosť výrobkov Irohy a možno pochopíte, prečo je pre mnoho hanblivejších a konzervatívnejších žien stimulátor klitorisu či vibrátor z ich dielne preferovanou voľbou. Ovládanie pomocou maximálne dvoch tlačidiel je úplne jednoduché a tak s ním nebude zápasiť ani žena, ktorá drží erotickú hračku naozaj prvý krát. Okrem jedinečných tvarov, ktoré maximálne korenšpondujú s rôznorodými potrebami a anatómiou žien sa mnohé hračky z ich produkcie pýšia doposiaľ nenapodobniteľným materiálom. Sám výrobca ho popisuje ako "Marshmallow silicone" a ako už z názvu vyplýva, už prvý dotyk vás presvedčí, že vaše intímne zbližovanie bude skutočne doposiaľ nepoznaným vzrušujúcim a nežným zážitkom. Niekedy je tento unikátny typ silikónu prirovnávaný k mäkkému vankúšiku. Pre všetky výrobky Iroha platí, že ich povrch disponuje špeciálnou antiprachovou úpravou, ktorá odpudzuje nečistoty, aby bol vždy celkom hygienický a čistý. Zaručene upúta pozornosť všetkých žien, ktoré si obľúbili dilda alebo vibračné pomôcky s vystuženou zmäkčenou špičkou. Iroha však vypustila na trh upgradovanú formu tohto typu hračiek.


IROHA+ znamená, že hračka je nabíjacia cez USB kábel. IROHA bez znamienka je pre tradicionalistky, ktoré nedajú dopustiť na klasické baterky.

Ako už býva u najmodernejších produktov takmer štandardom, sú aj hračky od Irohy vodotesné a väčšinu z nich pohodlne nabijete cez USB kábel (u niektorých modelov prostredníctvom pevného puzdra z ABS plastu). Sympatický vibrátor IROHA Rin ponúka dvojitú variantu výberu, to znamená, že si môžete zvoliť rovnaký vibrátor, ktorému pohon dodajú tužkové baterky, čo je veľmi praktické, pokiaľ v tomto konkrétnom type objavíte váš svätý grál a chcete sa vyhnut nepríjemnému zisteniu, že je vybitý vo chvíli, kedy sa tešíte na jeho služby. Jeho nabíjacieho dvojníka potom poznáte podľa obohateniu rovnakého názvu o znamienko plus. Všetky ostatné produkty Iroha+ majú názvy odvodené od zvierat. V Irohe vsadili na skutočnosť, že väčšina žien si na erotickej hračky obľúbi poväčšine 2 až 3 vibračné či pulzačné módy a tak neočakávajte produkty s 30 stupňami vibrácií. Doteraz len jediný zástupca z ich repertoáru ponúka intenzívnejšie programy. Pre všetky ich pomôcky platí, že chod motora je skutočné extra tichý a celkom diskrétny, čo ani v dnešnej dobe nie je vždy samozrejmosťou. Pozrime sa bližšie na niektoré zaujímavé modely originálnych tvarov z dielne výrobcu luxusných pomôcok pre ženy.

VIBRÁTOR
IROHA ZEN Matcha
Názov výnimočného vibrátora je inšpirovaný zeleným čajom, ktorý je niekedy považovaný za japonský národný poklad a zen budhistickí majstri ho radi popíjali pri ceremóniách a meditáciách. Tak ako delikátna chuť a účinky Matche sľubujú harmonizáciu tela aj ducha a prebudenie zmyslov, tak aj tento vibrátor okúzli a zmyselne vyladí vaše telo. Jeho varianty v ružovej (Hanacha) a žltej (Yazucha) taktiež získali svoje názvy na počesť vyhlásených čajov.
Kúpiť

Jeho telo s výraznými stimulačnými drážkami v dizajne špirály nápadito kopíruje tzv. metličku chasen, ktorá sa používa k príprave nápoja a čajovému rituálu s týmto "zeleným zlatom" spojeným. Na dotyk je Zen extrémne mäkký a jeho rozšírená špička je naviac vystužená jemným silikónom, ktorý je ako mäkučký vankúšik, ktorý vás podráždi pri každom pohybe či pootočení. Základňa čiernej farby potiahnutá silikónom sa chváli jedným veľkým ovládacím tlačidlom, ktoré ponúka komfortné a nenáročné použitie.

Výkonný a silný motor s tichým chodom so štyrmi vibračnými rytmami sa postará zmyselnú meditáciu. Tri intenzity od najslabší po najsilnejší režim vibrácie s jedným skvelým pulzačným rytmom povznesú vaše milostné rituály na vyšší level. Naviac je plne vodotesný a ponoriteľný až do 50 cm pod hladinu, a tak si ho môžete pozvať do sprchy či do vane na bezstarostné a bezpečné vodné radovánky. Dve AAA batérie, ktoré sú súčasťou balenia sa dajú kedykoľvek pohodlne a rýchlo vymeniť, takže vaše dobrodružstvo bude limitované len vašou túžbou. Nepochybne bude aj vďaka svojej kompatibilnej veľkosti milým a výkonným spoločníkom na cesty.


VIBRÁTOR
Iroha Minamo
Pomenovanie tohto krásavca metaforicky popisuje odraz polmesiaca na vodnej hladine. Jeho technologické spracovanie s úpravou Soft Touch ponúka neskutočné príjemnú mäkkosť, ktorá sa skvelo prispôsobí aj citlivejším ženským intímnym partiám. Jeho ergonomicky zakrivené telo je premyslene obohatené o dômyselné stimulačné vlnky, na nich vás odplaví do raja slasti. Bude vás dráždiť pri každom pohybe a manipulácia bude maximálne pohodlná. Kontrastom zmäkčeného povrchu s pevnejším jadrom vytvára pôsobivý pocit tlaku na tie správne body vagíny a zároveň aj vďaka parádnemu vytvarovaniu uľahčuje penetráciu, čo prisľubuje celkom nový rozmer uspokojenia.
Kúpiť

Výkonný a silný motor s extrémne tichým chodom, ktorý rozhodne nevyruší vaše erotické chvíle, vám ponúkne štyri vibračné režimy s troma intenzitami konštantných vibrácií od najslabších po najsilnejšie. Disponuje aj skvelým pulzačným rytmom a tak sa nemusíte rozhodne obávať, že táto senzácia bude monotónna. Plná vodotesnosť do 50 cm ponoru vás povznesie do hlbín rozkoše a pri relaxácii vo vani. Energiu mu doplníte jednoducho pomocou krásneho dizajnového nabijacieho puzdra, v ktorom vás v čistote a bezpečí počká na ďalší príjemný okamžik. Pevný obal z odolného ABS plastu sa behom nabíjania pripojuje k priloženému USB káblu. Nielen túto inovatívnu vychytávku si od prvého momentu zaručene obľúbite.


VIBRÁTOR
Iroha Ukidama Hana
Pre všetky ženy, ktoré sa dokážu zaslúžene hýčkať, starať sa o seba a nie je im cudzie estetické cítenie, bude tento jedinečný model ideálnym kandidátom pre doslova rozžiarené erotické chvíľky. IROHA UKIDAMA Hana v japonštine odkazuje na plávajúci balónik a skutočné disponuje vlastnosťami, ktoré povznesú vaše wellness rituály na vyšší level neuveriteľne rafinovaným spôsobom. Originálne stimulačné vajíčko sa pýši unikátnym dizajnom. Biela základňa z odolného ABS plastu sa bude skvelo držať v dlani.
Kúpiť

Pevné telo pokryté tenkou vrstvou z hodvábneho silikónu v mliečnom odtieni sa postará o celkom bezpečné láskanie genitálií a vašich ďalších erotogénnych zón. Vaše vnemy umocnia povrchovou textúrou prekrížených drážok. Pokiaľ vás vzor príliš nezaujal, možno vás oslovia ďalšie dva typy Ukidamy, Hoshi je obohatený o dráždivé vločky, model tiež ponúkne drobnejšiu a hustejšiu štruktúru skrížených drážok než Hana.

Jeho plná vodotesnosť do 50 cm pod vodou ho predurčuje ako najlepšieho spoločníka pri zmyselnej kúpeli, naviac okamžite pochopíte motiváciu jeho názvu, vodná hladina ho bude dokonale nadnášať. Výnimočne romantickú atmosféru navodí aj jeho funkcia svetla. Pokiaľ si s milenkou či milencom chcete vychutnať nezabudnuteľné hrátky v záhradnom bazéne, jedinečná Ukidama je jednoznačne perfektným zahrievacim parťákom. Môžete si vybrať z troch intenzít svietenia alebo jedno decentne slabšie blikanie. Disponuje výkonným motorom s tichým chodom, štyri vzrušujúce vibračné a pulzačné režiny ľahko môžete podľa chuti prestriedať dvoma ľahko dostupnými tlačidlami.

Súčasťou balenia je tiež stojan z pevného silikónového krúžku, na ktorý môžete vajíčko postaviť a tak pomocníka premeníte na nenápadnú a vkusnú mini lampičku bez toho, aby prípadná návšteva odhalila, že sa nejedná o zaujímavé dekoratívne svietidlo. Na podstavci ho tiež pohodlne nabijete pomocou priloženého magnetického USB kábla. Nápaditá a multifunkčná hračka nadchne predovšetkým všetky zapálené vyznávačky wellness. Pokiaľ máte doma partnerku, ktorá sa takto rada nechá rozmaznávať a lámete si hlavu nad výberom darčekovej poukážky na špeciálnu masáž, buďte tento krát vynaliezavejší. Tento elegantný fešák od Irohy ju určite prekvapí a zaručene poteší, očakávaným efektom bude pravdepodobne viac ako len vizuálny orgazmus.


VIBRÁTOR
Iroha Temari Hana
Preferujete silnejšie hlboké vibrácie, ale sú pre vás klasické masážne hlavice mohutné, neskladné a nepraktické? Dnes už síce máte možnosť vyberať si aj z ich menších modelov, ale skutočne máloktorá vám ponúkne pôvabné dizajnové spracovanie, ktoré na prvý pohľad nepripomína erotickú pomôcku. Temari Hana je skutočnou miniaturou wandu a jej hlavný benefit odhalíte behom prvého zoznamovania. Častou sťažnosťou vyznávačov hlavíc býva fakt, že režimy týchto hračiek sú natoľko intenzívne, že sa nejde vyhnúť prenosu silných vibrácií do držadla, čo sa po krátkej dobe prejaví nepríjemným brnením rúk.
Kúpiť

V Irohe mysleli aj na priania a potreby týchto žien, a tak sa zrodila kompaktná mini hlavica, vďaka ktorej si môžete užívať jej prekvapivo výdatné programy len prostredníctvom vašich erotogénnych zón. Inšpiráciou pre názov tejto roztomilej pomôcky bol pre dizajnérov neobvyklí japonsky háčkovaný balónik z výšiviek, najviac pripomínajúci v našom kultúrnom prostredí tzv. loptičku na hacky sack. Originálna guľová hlava hračky s dekoráciou ružových ornamentov pripomínajúcich kvety je vyrobená zo zamatového silikónu. Je netypicky vložená do snehobieleho puzdra z odolného ABS plastu s hladkou povrchovou úpravou, ktorá vám zaručí celkom pohodlnú manipuláciu. Vďaka menšiemu priemeru stimulačnej časti s Temari môžete preskúmať všetky zákutia vašeho či partnerovho tela bez toho, aby ste museli striedať ruky kvôli nepríjemnému kŕču v zápästí spôsobené vibráciami alebo dokonca nespútanú akciu predčasne ukončiť. A to znie pre mnoho žien a páry určite prinajmenšom lákavo. Rovnako ako ostatné modely disponuje antiprachovou úpravou, dokonalú hygienickú ochranu podporí tiež ochranná krytka, ktorá z nej robí ideálneho spoločníka na cesty.

Aj napriek neuveriteľne tichému chodu a zníženému prenosu vibrácií do základne je motor prekvapivo výkonný. Chváli sa šiestimi rôznorodými vibračnými a pulzačnými režimami. Jednoduché ovládanie jediným ovládacím tlačidlom na spodnej strane základne je ďalším bonusom aj vzhľadom k faktu, že mini hlavica skvelo padne vďaka svojim rozmerom do dlane. Plná vodotesnosť do 50 cm pod hladinu je už vítaným štandardom, takže je ideálny do vane, kde je samozrejme tiež pripravený vás hýčkať. Pokiaľ mu dôjdu sily, energiu mu pohodlne doplníte pomocou priloženého magnetického USB kábla. Roztomilý drobný šikula skutočne klame svojím telom, ak sa raz presvedčíte o jeho skrytej sile, môže sa ľahko stať, že ho budete chcieť mať so sebou všade.


VIBRÁTOR
Iroha+ Kushi
Okúzľujúca pomôcka vo veľmi vydarenom dizajnovom kabáte v tomto prípade motiváciu svojho názvu intuitívne evokuje aj cez kultúrne rozdiely. Nepripomína vám náhodou výrazná textúra tohto vibrátoru roztomilého ježka? Nie je ďaleko od pravdy. Kushi je v Japonsku tradičný druh jedla alebo hrebeň, ktorý bol často vyrábaný z kostí, čoho využili dizajnéri v Irohe pre zvolený farebný odtieň krémovej slonoviny. Tvarom pripomína spomínané zviera, ktorého bodliaky boli ,,učesané,, . Tento maznáčik je vyrobený z hebkého a jemného silikónu a poláska vaše najintímnejšie miesta s neuveriteľnou nežnosťou.
Kúpiť

Vďaka spracovaniu povrchu s úpravou Soft Touch ponúkne nezvyčajne príjemnú mäkkosť, čím sa perfektne prispôsobí vašej anatómii a výrazne pozdĺžne vrúbky imitujúce bodliny a tenky noštek sa hravo postarajú o skvelé zacielenie na najcitlivejšie body vašeho roztúženého tela. Samozrejme sa nemusíte obmedziť len na vaše erotogénne zóny - bude úžasným pomocníkom pri masáži celého tela. Pokiaľ preferujete pomôcky podobného typu bez výraznejšej povrchovej štruktúry, popozerajte sa po inom tvare, alebo vás možno viac zaujmú jeho dvaja ,,súrodenci,, - vtáčik Tori či veľrybka Yoru. Hravo si osvojíte ich jednoduché ovládanie pomocou tlačidiel, ktorá vám doprajú pohodlné a nenáročné použitie.

Silný motor s tichým chodom nevyruší ani neprajných susedov, ani vašu slastnú rozkoš. Príjemne vás prekvapí siedmimi vibračnými a pulzačnými režimami, ktoré si zamiluje každý milimeter vašej kože. Naviac si môžete zvoliť z piatich intenzít konštantnej vzostupnej vibrácie. Okrem toho vám ponúkne aj dva vzrušujúce pulzačné rytmy, z ktorých sa váš nový kamarát nenaježí, ale vám možno naskočí husia koža rozkošou. Vďaka jeho plnej vodotesnosti až do 50 cm ho môžete pozvať do sprchy alebo do vane k mokrejšiemu dobrodružstvu.

Pokiaľ sa Kushi unaví, jeho výdrž obnovíte pohodlne pomocou nabíjacieho púzdra s priehľadnou krytkou, v ktorom na vás poslušne a v čistote počká na ďalšie zmyselné zbližovanie. Prítulný spoločník vás okúzli nie len svojou jedinečnou a elegantnou vizážou, ale aj širokou ponukou svojich "skúseností".Sláva značky IROHA ďaleho za hranicami Japonska

Vzhľadom k trendom v oblasti erotických hračiek nie je príliš veľkým prekvapením, že značka Iroha získava stále väčšiu popularitu medzi spokojnými zákazníkmi aj ďaleko za hranicami Japonska. Vytríbený decentný dizajn esteticky vyvážených hračiek pre ženy ponúka nie len často multifunkčné možnosti využitia, ale žiadna erotická pomôcka z ich dielne rozhodne nie je prvoplánová a vulgárna. Naopak, na prvý dojem pôsobí zmyselným kúzlom exotiky, nabáda k rozvíjaniu fantázie v príbehoch, ktoré sú atraktívne v celej svojej škále - od inšpirácie vzdialenou kultúrou v postupe časov a oslavou krásy prírody, ktorej súčasťou sme aj my, ženy. Každá jedinečná žena zohráva v každodennom živote mnoho rolí a zaslúži si vymedziť čas na príjemné chvíle len a len pre seba. Vedzte, že s hračkami od Irohy sa vaše relaxačné rituály stanú mnohonásobným uspokojením a možno aj znovu nájdením malých každodenných radostí.Ďalšie produkty IROHA