💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

NAJLEPŠIE EROTICKÉ POMÔCKY ROKU 2023 - Ktoré sú to podľa záujmu spotrebiteľov na Heureke? 

Porovnávač HEUREKA každoročne vyhlasuje víťaza spotrebiteľov v asi 500 kategóriách. Medzi nimi aj v kategórii EROTICKÉ POMÔCKY. Niektoré hračky sú špecifické, ale väčšinu vám môžeme ponúknuť tiež na našich stránkach. Tak si ich poďme predstaviť. Možno vám to uľahčí rozhodovanie, po čom nabudúce siahnete. Výber je veľký a vy si tak jednoducho môžete urobiť obrázok o najpredávanejších produktoch v Česku a na Slovensku ;-)Najpredávanejšie erotické pomôcky za minulý rok v Česku a na Slovensku

Ak patríte medzi pravidelných užívateľov erotických hračiek a sledujete trendy, výber najpredávanejších produktov pre vás nebude prekvapením. V Čechách aj na Slovensku vyhralo vibračné vajíčko Lovens Lush 3, ktoré je možné ovládať cez Bluetooth. Druhá víťazná pomôcka tiež nie je prekvapením - Satisfyer Pro 2 Generation 2 tiež na našom e-shope stále patrí medzi najpredávanejšiu hračku. Aj keď my by sme sa už zamerali na 3. Generáciu, ktorá má oproti predchodcovi pár výhod - napríklad tichší motor 🤫 No a posledným umiestneným, ktorého nájdete u nás, je bezkontaktný stimulátor pre ženy LELO Sona 2. Takže, tohto roku to evidentne vyhrali hračky pre ženy. 

Ale poďme sa na ne pozrieť detailnejšie ...

VIBRAČNÉ VAJÍČKO LOVENSE LUSH 3
Milujete vzrušujúcu zábavu na verejnosti, chcete si užiť sólo hrátky doma, alebo ste práve na inom kontinente a radi by ste s partnerom prežili intenzívne intímne momenty? Toto vibračné vajíčko LOVENSE LUSH 3 dokáže všetko! Prepracovanie pôvodného modelu prináša skvelé vychytávky ako je nová Bluetooth anténa alebo nová batéria s výdržou až 5 hodín. Je vyrobené z ultra jemného a hebkého silikónu prvotriednej kvality, ktorý je bezpečný pre ľudskú pokožku. Ergonomicky zosílené telo vajíčka je zamerané na bod G a flexibilné manipulačné pútko je novo vybavené pevnejšou konštrukciou, ktorá ho udrží na mieste. Ľahko sa schová v nohavičkách a prenosom vibrácií dráždi klitoris. To je však obyčajný základ jeho schopností.
Stiahnite si do svojho mobilu aplikáciu, spárujte zariadenie a vytvorte si vlastné vibračné módy, alebo si stiahnite obľúbené režimy ostatných užívateľov. V aplikácii tiež nájdete režim dotykového spustenia, takže jedným prstom ovládate svoje vajíčko ako budete chcieť. Funkcia hlasu umožňuje ovládať vibrácie takmer na slovo. Ďalšia možnosť je nastaviť si alarm na presný čas a ako čerešnička na torte je kompatibilita s hudbou, takže si môžete pustiť svoju obľúbenú skladbu z knižnice či sa prepojiť so Spotify a užiť si vibrácie presne do rytmu. Prepojte svoje zariadenie s telefónom partnera a môžete ho ovládať z akéhokoľvek miesta na svete, čo ocenia predovšetkým páry, ktoré udržujú vzťah na diaľku.
Vylepšené elegantné vibračné vajíčko s modernou technológiou
Ovládateľné odkiaľkoľvek na svete pomocou mobilnej aplikácie
Ultra hebký zamatový silikón prvotriednej kvality
Vodeodolnosť, nie vodotesnosť
Pri najvyššom vibračnom režime vyššia hlučnosť
Viac informácií 
STIMULÁTOR KLITORISU SATISFYER PRO 2 GENERATION 2
Druhá generácia legendárnej pomôcky je tu! Teraz v niekoľkých farbách, s vymeniteľnými náustkami a vylepšenými funkciami. Ak ste zatiaľ na Satisfyer Pro 2 nenarazili, teraz ho už neminiete. Nie je to len najpredávanejší produkt na Heureke, ale tiež u nás. Má ergonomicky zakrivené telo z ABS plastu, ktoré sa vám bude dokonale držať aj vo vašej rozochvenej dlani. Má širší vymeniteľný náustok, ktorý ľahko vyhľadá a podráždi klitoris. Je vyrobený z extra hebkého a zamatovo jemného silikónu prvotriednej lekárskej kvality, ktorý je bezpečný pre ľudskú pokožku.
Disponuje patentovanou technológiou Air Pulse, ktorá vás úplne zmyselne očarí. Unikátna bezkontaktná stimulácia klitorisu prostredníctvom tlakových vĺn otvorí trinástu komnatu doteraz nepoznanej rozkoše. 
 
Prednedávnom však prišiel na trh aj mladší braček – Satisfyer Pro 2 Generation 3, ktorý vás na prvý pohľad zaujme svojou neobvyklou druhou násadkou, ktorá je súčasťou balenia. K čomu táto násadka slúži, aký veľký rozdiel je medzi týmto novým modelom a tým starším, a ktorý je z nášho pohľadu lepší? Všetko sa dozviete v článku tu!
Výnimočná patentovaná technológia Air Pulse s bezkontaktnými tlakovými vlnami
Širší náustok ľahko vyhľadá a podráždi klitoris
Vodotesný podľa IPX7
Kombinácia s plastom nevyhovuje všetkým
Pri vyššom výkone hlučnejší
Viac informácií 
STIMULÁTOR KLITORISU LELO SONA 2
Jeho prednosťou je moderná technológia SenSonic™, vďaka ktorej si ho zamilujete hneď prvý zvodný večer. Fantastické bezkontaktné ultrazvukové vlny prestupují viac do hĺbky oproti bežným vzduchovým vlnám, takže vám ponúkne ešte intenzívnejšie potešenie vedúce k búrlivému vyvrcholeniu. Lelo Sona 2 nájdete v dvoch farbách a nie je to tak dlho, čo sa do rodinky týchto stimulátorov pridali aj cestovné verzie - Lelo Sona 2 Traveler. Ak túžite po tomto výnimočnom designe a vystačíte si s kompaktnou veľkosťou, ktorá je na cesty naozaj ideálna, dve farebné prevedenia v romanticky ružovej a fialkovej farbe by vás mohli okúzliť. 
Ak si myslíte, že tento stimulátor je len ďalší v rade vedľa úžasných Womanizérov a Satisfyerov, potom sa mýlite. Oproti týmto inak skvelým stimulátorom LELO SONA 2 nevyužíva podtlak ani vzduch, ale ultrazvukové vlny, ktoré rozvibrujú vašu perličku lásky od povrchu až do hĺbky bez jediného dotyku. Dráždenie týmto krásavcom je tak omnoho intenzívnejšie a výnimočnejšie a ponúka dokonalé uspokojenie aj ženám s potlačenou citlivosťou.
Revolučná novinka pre uspokojenie ženy a jej klitorisu pomocou sonických vĺn
Darčeková krabička obsahuje vzorku lubrikantu a saténove vrecúško pre bezpečné uschovanie
Vodotesné prevedenie
Viac informácií 

Nevybrali ste si?

Prezrite si celú ponuku erotických hračiek