>> Dnes DOPRAVA ZADARMO pri nákupe nad 5 € cez Zásielkovňu a Slovak Parcel Service <<
Partner of Notino
Buďte FUN s fun factory
Zľavňovač dopravy
Darček pre každého

Aké sú najpredávanejšie masturbátory na svete?

Spoločnosť TENGA bola založená v roku 2005 a je lídrom v sexuall wellness nielen na domácom japonskom trhu, ale prenikla do viac ako 70 zemí sveta. Príbeh značky je spojený s jej zakladateľom, japonským predajcom automobilov, Koichim Matsumotom. Po troch rokoch pokusov a omylom a tesne pred vyčerpaním finančných rezerv vznikla v roku 2005 značka TENGA, ktorá priniesla 5 revolučných jednorazových masturbátorov, ktorých sa po celom svete predalo viac než jeden milión za jediný rok. Od júna 2021 poslala značka TENGA do sveta viac než 92 miliónov kusov produktov a zaradila sa medzi najväčšie značky erotických hračiek pre mužov.Vysoká kvalita a nápaditý design

Inšpiráciou na zvolený názov "Tenga" sa stalo klasické japonské prídavné meno s významom "upravený a elegantný", ktoré sa obvykle používa ako pochvala krásy kimona alebo buyō (japonského tanca). Tenga sa vydala inou cestou s cieľom ponúknuť vysoko kvalitné produkty, či už sa bavíme o zvolenom materiáli alebo inovatívnych textúrach v nápaditom a rôznorodom dizajne, ktorý nereplikuje genitálie, ale naopak je ich vzhľad neutrálny, respektíve nie je realisticky explicitný ako pri mnohých produktoch ponúkaných konkurenciou.

Produkty si čoskoro získali medzi spokojnými zákazníkmi veľkú popularitu a vďaka tomuto úspechu mohli vzniknúť ďalšie zaujímavé modely. Jedinečný dizajn každého kusu a dokonale zvolený materiál produktov podčiarkuje zmysel celého konceptu. Jeho krédom je snaha prelomiť tabu v oblasti sexuálneho zdravia šírením faktických informácií, búraním bariér a demystifikáciou niečoho, čo je pre každého prirodzenou ľudskou potrebou. Hlavná produktová ponuka je v základe rozdelená na jednorazové masturbátory, z ktorých sú najznámejšie a veľmi obľúbené priekopnícke „vajíčka,“ vďaka ktorým si aj nerozhodní nováčikovia môžu vyskúšať nové vzrušujúce pocity zo stimulácie touto skvelou pomôckou. Ich nespornou výhodou je prívetivá cena a kompaktná cestovná veľkosť, ale nedajte sa pomýliť. Vzhľadom na extrémnu flexibilitu materiálu sa na prvý pohľad miniatúrna pomôcka skvele prispôsobí rozmerom akéhokoľvek penisu. Sami výrobcovia toto dokladajú tvrdením, že je „schopná“ pojať aj fľašu s objemom 0,5 l bez nežiaduceho poškodenia materiálu pri opatrnej manipulácii. Tieto pomôcky sú už vopred lubrikované, prípadne balenie obsahuje vzorku lubrikantu, aby aj váš prvý a úplne nový zážitok bol maximálne príjemný a komfortný.

Mnoho typov v najrôznejších veľkostiach 

Vyberať si môžete aj z najrôznejších tvarov „cupov“ v pevnejšom obale. Obdarenejší páni si môžu vyskúšať typy US - ultra size, muži s menšími rozmermi penisu alebo záujemcovia o obyčajnú stimuláciu žaluďa môžu vyskúšať typy DS - short and direct. Ponúkané sú v základnom trojakom farebnom rozlíšení: biele (gentle pre jemnú stimuláciu), červené (regular pre najčastejšie preferovaný zlatý stred) a čierne (strong pre záujemcov o intenzívnejšie dráždenie). Ich veľkou prednosťou je ventil, o ktorý sú tieto modely obohatené. Ten vám poskytne skvelý efekt simulujúci sanie pomocou regulácie podtlaku. Vyšším radom masturbátorov na jedno použitie je Tenga Premium, ktorá nadchne náročných začiatočníkov aj pokročilejších užívateľov. Produkty Cool Series v metalickom tyrkysovom kabáte, ako už z názvu vyplýva, poskytnú mrazivé chvíľky vášne vďaka obsiahnutému mentolovému lubrikantu so zmyselne chladivým účinkom. Model Rolling Head Cup zase ponúkne výnimočný zážitok pri stimulácii žaluďa vďaka možnosti otáčania jeho obalu o 360°. Druhú hlavnú kategóriu potom tvoria znovupoužiteľné masturbátory, pričom si opäť možno vyberať pri jednom modeli z rôznych typov textúr presne podľa osobného gusta. Typom na opakované použitie tiež nechýba výnimočné prepracovanie vnútornej textúry, naopak je drážkovanie a rebrovanie mnohokrát ešte vylepšené o zaujímavé vychytávky. Navyše sú navrhnuté tak, aby sa ľahko hygienicky udržovali a boli dostatočne odolné a ich životnosť pri šetrnom a správnom zaobchádzaní bola tak čo najdlhšia. Model Flip Zero Electronic poteší aj mnohých náročnejších záujemcov, ktorí si potrpia na technologicky vyspelé typy masturbátorov disponujúcich vibráciami.

Japonská precíznosť spracovania všetkých produktov ponúkaných svetoznámou značkou je vlastná úplne všetkým produktom. Dôkazom sú mnohé ocenenia za ich dizajn. Napríklad séria "Tenga 3D GEO" získala v roku 2021 Red Dot Award. Podľa spoločnosti Tenga je to prvýkrát, kedy bolo toto ocenenie udelené erotickej pomôcke pre mužov. Spoločnosť však bola už skôr v užšom výbere na ocenenie v oblasti produktového dizajnu.
Masturbátor TENGA POCKET tak akurát do vrecka
Všetkým zvedavým začiatočníkom, ale aj skúsenejším vášnivým záujemcom si Tenga dovolila ponúknuť „vreckové“ jednorazové stimulátory. Budú skvelou alternatívou, ak ste si už obľúbili ich vajíčka, ale ocenili by ste ich skladnejší variant. Tento benefit oceníte kdekoľvek na cestách.
Kompaktný masturbátor Tenga Pocket ukrývajúci sa v plochom vrecúšku diskrétne ukryjete do batohu či tašky a bude pripravený kedykoľvek sa postarať o vašu maximálnu spokojnosť. Je vyrobený z ultra jemného realistického materiálu TPE, ktorý sa vyznačuje extrémnou pružnosťou a schopnosťou perfektne prijímať a udržať ľudské teplo, čo len umocní úplne autentické pocity. Premyslený tvar valca sa dobre drží v ruke a vďaka roztiahnuteľnému vstupu sa skvele prispôsobí akémukoľvek penisu a aj na dĺžku ho natiahnete do neobvyklého rozmeru. Dráždivá vnútorná stimulačná štruktúra s výrazným vzorom v dizajne guľôčkových výstupkov sprostredkuje vášmu penisu nezabudnuteľné a intenzívne momenty extázy. Stlačením dlane taktiež môžete upravovať tlak na penis a umocniť tak vaše vzrušenie. Súčasťou balenia je vzorka lubrikačného gélu. Tohto diskrétneho spoločníka si skrátka zamilujete a je len na vás, ktorý vzor textúry vychytaných pocket modelov si vyberiete nabudúce.
Viac informácií 
Umelecké dielo alebo masturbátor?
Luxusný designový masturbátor vás zaujme na prvý pohľad. Jeho dizajn neprezradí jeho primárny účel. Ukrýva sa v priehľadnej krabičke z odolného ABS plastu, ktorá poslúži ako dekorácia vášho nočného stolíka. Vzhľadom k jeho možnosti opakovaného použitia oceníte skvelú vychytávku aj ako stojan na vysušenie po vašej vášnivej akcii. Unikátne profilovaný masturbátor TENGA Geo Coral je vyrobený z veľmi flexibilného elastoméru, ktorý sa perfektne prispôsobí každému penisu čo sa dĺžky aj priemeru týka, pretože sa dokáže natiahnuť približne na 17 cm a roztiahnuť zhruba na 5 cm. Už teda nemusíte tápať nad uvedenými rozmermi týchto pomôcok pre mužov. Hebký materiál vás bude láskať tak jemne, že zabudnete na okolitý svet a nebudete sa chcieť pôvabného „koralu“ len tak vzdať. Vnútri vás prekvapí tajomný tunel, ktorý vám ponúkne svoju skvelú vnútornú stimulačnú štruktúru v podobe vzrušujúcich geometrických tvarov pripomínajúcich ihlany. Väčšia hustota stimulačnej textúry pomazná váš penis s nečakanou intenzitou a zároveň ako pierko. Stlačením dlane navyše môžete regulovať podtlak a dopriať si skutočne dokonalé potešenie presne podľa vlastnej chuti. Rovnako ako všetky nevibračné modely z ponuky je plne vodotesný, aby ste ho mohli pozvať na vodné radovánky do sprchy alebo do vane.

Viac informácií 
Špirála, ktorá vás vytočí až k vrcholu
Masturbátor TENGA Spinner 04 Shell PIXEL vás podobne ako ďalšie pomôcky z produkcie Tengy očarí príjemnou mäkkosťou zvoleného materiálu, čo vám zaistí nezabudnuteľné realistické vnemy.
Ako už názov modelu napovedá, Spinner sa počas pohybov pri masturbácii vďaka vloženej pružinke otáča po celej dĺžke penisu a spolu s dvojvrstvovou vnútornou štruktúrou dokáže simulovať hlboký prienik, aký zažívate pri intenzívnom sexe. Má transparentný dizajn s tyrkysovým zdobením a jedným prispôsobivým vstupom a svojimi rozmermi perfektne padne do každej dlane. Vnútorný tunel Shell je obohatený o skvelé stimulačné drážky. Je vyrobený z mimoriadne flexibilného a hypoalergénneho elastoméru, ktorý je veľmi jemný na dotyk, a tak sa váš penis bude cítiť doslova ako v bavlnke. Súčasťou balenia je vzorka lubrikačného gélu a transparentný pevný obal, do ktorého masturbátor postavíte, keď ho nebudete používať. Špirálovitý efekt si zamilujete a bude parádnym spestrením vašej rozmaznávacej rutiny. Majte však na pamäti, že tento model nie je možné úplne obrátiť naruby za účelom hygienickej údržby po použití, pružina by mohla byť prelomená a Spinner nenávratne poškodený.

Viac informácií 
TENGA Flip Zero oslní vibráciami
Páni, patríte k náročným divochom, ktorí sa chystajú aj svojmu penisu dopriať úplne luxusný zážitok, manuálne masturbátory vám nestačia alebo už vás skrátka začali nudiť? TENGA Flip Zero Electronic vám otvorí novú dimenziu rozkoše.
Fešák futuristického dizajnu je ukrytý v obale z odolného ABS plastu, ktorý sa vďaka rafinovanému pántu pohodlne otvára a jeho údržba tak bude úplne jednoduchá a dôkladná. Vnútri nájdete dve polovičky z extrémne flexibilného a na dotyk hebkého TPE materiálu, ktorý je dômyselne vylisovaný v tú najefektívnejšiu a najzložitejšiu stimulačnú textúru, ktorá vás úplne dostane. Hlboké drážky, výstupky a prepracované vzory poskytnú vášmu penisu tú najzmyselnejšiu masáž. Vďaka jemnému materiálu perfektne sa adaptujúcemu na prirodzenú teplotu tela budete rozmaznávaný s maximálnou nežnosťou.
Vítaným upgradom modelu sú dve vibračné patróny, ktoré umocnia váš zážitok o 5 hlbokých vibračných a pulzačných programov. Stlačením mäkších bokov docielite pocit vnútorného podtlaku a zážitok obohatíte o zmyselnú funkciu sania, ktorá imituje úžasný orálny sex. Pokiaľ pocítite túžbu presunúť sa do vane, nič nestojí v ceste spoločným vodným radovánkam, pretože je plne vodotesný. Tento fešák k vám navyše priputuje s vychytaným stojanom, ktorý poslúži na vysúšanie vnútornej časti a taktiež na nabíjanie jeho vstavanej batérie. K púzdru sa pripája priložený USB kábel, aby bol vždy v plnej sile pripravený úplne luxusne postarať sa o vaše blaho. Akonáhle jeho zručnosti raz okúsite, je možné, že vaše ďalšie masturbátory budú žiarlivo zaháľať v šuplíku nočného stolíka.

Viac informácií 
Dokonalé napodobnenie orálneho sexu s TENGA Aero Cobalt
Chcete dodať vašej autoerotickej seanse úplne nové grády? Zoznámte sa s parádnym masturbátorom TENGA Aero Cobalt. Je vyrobený z odolného ABS plastu, jeho vnútorný rukáv je vymodelovaný z výnimočne pružného elastoméru, ktorý je veľmi príjemný na dotyk. Bude si vás chcieť získať desiatimi intenzitami sania, nad ktorými prevezmete moc vďaka inovatívnemu otočnému mechanizmu, ktorý vám dopraje stimuláciu pripomínajúcu orálny sex. Intenzitu zvýšite otočením v smere hodinových ručičiek, krútením v opačnom smere intenzitu znížite podľa osobných potrieb aj miery vzrušenia. Vo vnútornej časti na vás čakajú stimulačné vrúbky a integrovaný erekčný krúžok, čo váš penis zaručene poteší. Tento model je dodávaný vrátane krytu, ktorý môžete použiť aj ako stojan na sušenie. Po použití rukáv ľahko vyberiete, aby ste ho mohli dôkladne umyť. V balení nájdete aj vzorku lubrikačného gélu pre vaše príjemnejšie zoznámenie.

Viac informácií 
Tuby, ktoré vám vykúzlia úsmev na tvári
Tento masturbátor TENGA US Soft Tube z extra jemného TPE je vyrobený špeciálne vo väčších (ultra size) rozmeroch, než je obvyklé, a dopraje tak maximálne hlboko zmyselné zážitky aj vyvinutejším pánom. Vnútorná textúra masturbátora obohatená o mnoho rôznych výstupkov a výčnelkov sa postará o každý milimeter vašej výbavy. Otvorom na vrchole tuby je možné jednoduchým priložením prsta regulovať potrebný podtlak. Vstupným bonusom je zabudovaný zásobník s lubrikačným gélom, takže vaša vášnivá akcia môže začať prakticky okamžite. Masturbátor je určený na jednorazové použitie, nám ale vydržal o dosť dlhšie. Len pozor na dôkladné vyčistenie. Vo zväčšenom prevedení nájdete ďalšie premyslené modely, a tak je pravdepodobné, že sa po tejto vzrušujúcej jazde budete tešiť na nový tvar/textúru.

Viac informácií 
Malý, ale účinný TENGA SD ORIGINAL
Pokiaľ pre svoje dráždenie nepotrebujete hračku väčších rozmerov alebo hľadáte menší masturbátor výhradne pre stimuláciu žaluďa, siahnite napríklad po TENGA SD ORIGINAL VACUUM Cup, ktorý sa nežne, avšak s intenzívnou silou postará o vaše maximálne zaslúžené potešenie. V mäkkom plastovom obale, ktorý je výrazne širší a kratší na priamu masáž žaluďa a ktorý sa perfektne drží v ruke, nájdete rukáv z veľmi jemného extrémne elastického TPE, vďaka ktorému bude váš penis ako v bavlnke. Navyše dokonale prijíma a udržuje prirodzenú teplotu tela. Vo vnútri vás privíta premyslený stimulačný tunel štruktúrovaný drážkami, hrotmi a výstupkami, čo vám zaručí divoký zážitok extázy. Jeho klasický tvar presýpacích hodín spoločne s dierkou vo vrchnej časti obalu vytvorí jedinečný efekt napodobňujúci sanie prostredníctvom jej upchatia. Vďaka plnej vodotesnosti si môžete spoločne zavystrájať aj vo vani. Masturbátor je už lubrikovaný na rýchle a okamžité použitie kdekoľvek.
Jednorazový fešák vás poláska úplne okúzľujúcim spôsobom, takže možno začnete uvažovať o ďalších typoch zmenšenej veľkosti z dielne Tengy.

Či už patríte medzi zapálených fanúšikov legendárnej japonskej značky a netrpezlivo očakávate, s akou technologicky vylepšenou verziou masturbátorov Tenga vybehne, alebo si z ich produktov ešte len vyberáte svoju prvú hračku, veríme, že sme vás navnadili a nájdete model presne podľa vašich najtajnejších potrieb a tužob.

Viac informácií 
Náš FLAGRANTI tip

Odnož značky TENGA vznikla aj pre ženy - zoznámte sa so značkou IROHA
Iroha je mladšou sestrou legendárnej japonskej značky Tenga. Iroha sa zamerala na ženy, ktoré túžia po niečom jemnom, nenápadnom a majú problém s tradičným poňatím erotických hračiek pre ženy. Názov luxusnej značky je spätý s myšlienkou zblíženia žien s tajmi sebalásky, objavovaním a poznávaním telesnej rozkoše s presahom do psychologickej a emocionálnej roviny. Iroha stavila na kvalitný materiál a pastelové farby, ktoré vo vás vzbudia túžbu ohmatať si každý kúsok týchto hračiek. Ovládanie pomocou maximálne dvoch tlačidiel je úplne jednoduché, a tak s ním nebude zápasiť ani žena, ktorá v ruke drží erotickú hračku naozaj po prvýkrát. Okrem jedinečných tvarov, ktoré maximálne korešpondujú s rôznorodými potrebami a anatómiou žien, sa mnohé hračky z ich produkcie pýšia doposiaľ nenapodobiteľným materiálom. Sám výrobca ho popisuje ako „Marshmallow silicone“

Viac informácií

Nevybrali ste si?

Pozrite si celú ponuku masážnych hlavíc