Darčeky nadeľujeme už teraz! 💝 Zľava 15 % na všetko s kódom "DARCEK15". 
Partner of Notino
Máte už Adventný kalendár?
VIANOČNÉ INŠPIRÁCIE
Darček pre každého

Adventný erotický kalendár - Čakanie na Vianoce môže byť vzrušujúce ...

Pokiaľ ste sa zatiaľ s erotickým adventným kalendárom nestretli, vedzte, že s nami otvoríte trinástu komnatu. A ak stretli, dáte nám iste za pravdu, že otváranie jednotlivých boxov bolo natoľko vzrušujúce, že stojí za to ísť do toho ďalší rok znova. Predstavujeme vám ten najlepší darček, ktorý si vychutnáte ešte pred samotným Štedrým dňom - Adventný kalendár pre dospelých.

Ako to celé funguje?

Nech už si vyberiete akýkoľvek kalendár, všetky majú jedno spoločné - ukrývajú v sebe presne 24 okienok, alebo skôr boxov. Ideálne je tak mať kalendár doma už v novembri, aby ste mohli 1. decembra spoločne začať objavovať a tešiť sa na najväčšie prekvapenie, ktoré samozrejme čaká v boxe s číslom 24, teda na Štedrý deň. Je samozrejme len na vás, či si urobíte počas dlhých zimných večerov čas a budete starostlivo otvárať škatuľky každý deň, alebo si ich nazbierate vždy niekoľko na jednu poriadne vášnivú noc. Kalendáre sú v modernom a veľmi peknom dizajne, ktorý je úplne diskrétny. Čiže ak počas rozbaľovania necháte kalendár niekde po ruke a na očiach, nemusíte sa báť, že by budil u prípadných návštevníkov vašej spálne pohoršenie. O tom, čo vo vnútri ukrýva, budete vedieť iba vy.

Čo kalendár ukrýva?

Určite by ste radi vedeli, čo v kalendári nájdete. Niektorí výrobcovia si toto tajomstvo nechávajú pre seba, aby vám nepokazili pocit vzrušenia a prekvapenie pri otváraní jednotlivých boxov. Čo vám prezradiť môžeme, je to, že si užijete veľa zábavy, možno vyskúšate úplne nové veci, na ktoré by ste sa inak ani neodhodlali alebo len neviete, ako o nich povedať partnerovi a v poslednom políčku na vás bude čakať to najväčšie prekvapenie- väčšinou je to produkt známej značky alebo TOP pomôcka, ktorá by vám doma určite nemala chýbať.

Adventný kalendár SATISFYER DELUXE 2022

Očaril vás v minulom roku Adventný kalendár z dielne tohto nemeckého výrobcu, prípadne ste už s jeho predchodcom zabodovali u vašej drahej polovičky či u priateľov? Limitovaná edícia Satisfyer Deluxe 2022 je nabitá 24 rozmanitými pomôckami pre vás oboch a prinesie vám mnoho vzrušujúcich momentov a prekvapení na každý decembrový deň až do Vianoc. Čakanie na Štedrý večer môže byť horúce a tajomne zmyselné! So starostlivosťou a pikantnou fantáziou bolo vybraných 24 erotických prekvapení, medzi ktorými opäť nechýbajú produkty atraktívnych značiek Satisfyer a Penthouse, ale čaká toho na vás v pôvabnom darčekovom balení oveľa viac! Celková hodnota obsahu tohto sexy darčeka mnohonásobne prevyšuje konečnú cenu jednotlivých produktov pri ich samostatnom nákupe. A tak máte konečne možnosť nadeliť sebe, svojej drahej polovičke, rodine či priateľom balíček kompletného potešenia. Vnútri kalendára sa ukrýva celkom deväť vzrušujúcich erotických pomôcok. Môžete sa tešiť na dve hračky z dielne Satisfyera, ktorý si právom získal priazeň miliónov spokojných užívateľov. Dámy potom zažiaria ako hviezdy vo zvodnej bielizni moderných strihov značky PENTHOUSE a roziskria v nej sviatočnú atmosféru. Potešia vás aj dva kvalitné lubrikačné gély, stimulačný Satisfyer Orgasm Gel a špeciálny Anal Relax Fluid s mierne znecitlivujúcim účinkom. V balení nájdete aj dva decentne parfumované masážne oleje Satisfyer Speculatius a Winter Magic, ktoré sa postarajú o vášnivú relaxáciu a vzrušenie pri párových radovánkach, aj pri vašom sólo rozmaznávaní. Priaznivci análnych hrátok a ľahších BDSM praktík si taktiež prídu na svoje. Pokiaľ ste sa ešte s týmito aktivitami nezoznámili, máte teraz skvelú príležitosť ich vyskúšať. V cieľovej krabičke s číslom 24 nájdete legendárny stimulátor klitorisu Satisfyer Pro 2, ktorý oprávnene dominuje rebríčkom predajnosti produktov tohto typu. Jedinečná inovovaná edícia svetoznámeho podtlakového pomocníka disponuje možnosťou prepojenia cez inteligentnú mobilnú aplikáciu Satisfyer Connect. Oceníte jej ovládanie na diaľku odkiaľkoľvek, napríklad aj cez kontinent. S vaším náprotivkom si môžete užiť aj rafinovaný chat a videochat. V nádhernej krabici sa nachádza ďalšie tajomstvo, ale nebudeme konkrétnejší, užite si naplno to napätie!

Adventný kalendár SATISFYER PREMIUM 2022

Nemecký výrobca preslávených erotických hračiek si tentokrát pripravil aj verziu adventného kalendára pre náročnejších užívateľov. Vaša sviatočná atmosféra s ním získa jedinečný zmyselný náboj. S maximálnou starostlivosťou a vzrušujúcou fantáziou boli vybrané výhradne hračky a pomôcky, medzi ktorými rovnako ako v predchádzajúcom roku nechýbajú produkty vyhlásených značiek Satisfyer a Penthouse. Tešiť sa môžete aj na ďalšie poklady, ktoré vám vykúzlia šibalský úsmev na tvári.

Napriek tomu, že je cenovka vyššia, než pri edícii Deluxe, celková hodnota obsahu tohto zvodného darčeka mnohonásobne prevyšuje konečnú cenu jednotlivých produktov pri ich samostatnom nákupe. Takto výhodne celý set vybraných produktov oddelene nekúpite a táto edícia je navyše limitovaná. Výnimočné produkty sú skvele nakombinované, vyberú si ako muži, tak aj ženy, ale najviac sa s nimi pravdepodobne vyhráte v páre. Vnútri kalendára je ukrytých celkom osem vzrušujúcich erotických pomôcok. Objavíte v ňom hračky z dielne Satisfyera, ktorý bol ovenčený mnohými cenami, najmä za dizajn a technológie. Milovníčky sexy spodnej bielizne potešia dva zvodné modely značky Penthouse, v ktorých každá odvážna divoška rozprúdi pikantnú atmosféru. Aj v tomto sete na vás čakajú kvalitné lubrikačné gély, stimulačný Satisfyer Orgasm Gel a špeciálny Anal Relax Fluid s mierne znecitlivujúcim účinkom. Taktiež v balení nájdete aj dva decentne parfumované masážne oleje Satisfyer Speculatius a Winter Magic, ktoré sa postarajú o vášnivú relaxáciu a vzrušenie pri párových radovánkach aj pri vašich osobných wellness momentoch. Priaznivci análnych prieskumov a nežnejšieho BDSM rozhodne tiež neprídu skrátka. Pokiaľ ste sa s týmito praktikami ešte nespriatelili, teraz môžete mať všetko potrebné pre vaše začiatky. Zlatým klincom je krabička s číslom 24, v ktorej na vás čaká legendárny stimulátor klitorisu Satisfyer Pro 2, ktorý roztúženým ženským lonám ponúkne unikátnu patentovanú technológiu Air Pulse. Jedinečná inovovaná edícia svetoznámeho podtlakového pomocníka disponuje možnosťou prepojenia cez chytrú mobilnú aplikáciu Satisfyer Connect. Oceníte jeho ovládanie na diaľku odkiaľkoľvek, aj cez kontinent, s vašou polovičkou si môžete užiť aj rafinovaný chat a videochat. V nádhernom balení sa nachádza ešte ďalšie tajomstvo, ale nechceme vám všetko prezradiť dopredu. Odhalíme iba toľko, že ani páni sa nemusia cítiť ukrivdene, v kalendári na nich netrpezlivo čaká moderný masturbátor SATISFYER MEN ONE, ktorý je osvedčenou klasikou. Jeho premyslená vnútorná textúra materiálu Cyberskin sa postará o penis s jemnou ohľaduplnosťou a vďaka inovatívnemu regulátoru podtlaku si možno jednoducho zvoliť intenzitu dráždenia presne na mieru vašim túžbam.

Exkluzívna sada je rozhodne originálnym darčekom, ktorý vám aj po sviatkoch dopraje nezabudnuteľné okamžiky a adrenalínom nabité dobrodružstvá. Erotické pomôcky v decentnom designe pre dámy i pre pánov si naplno vychutnáte buď sami alebo ich zapojíte do vašich spoločných milostných aktivít.

Adventný kalendár FEEL THE MAGIC SHIVER 2022

Exkluzívny kalendár Feel the MAGIC SHIVER na rok 2022, ktorý bol zostavený s láskou a vášňou, rozochveje šťastím nielen srdce obdarovanej či obdarovaného. Tešiť sa môžete na luxusné a technologicky vyspelé produkty prémiových značiek zvučných mien ako We-Vibe, Svakom a ROMP a nájdete v ňom aj špičkové kondómy od Mister Size. Každá jednotlivá krabička ukrýva slastne sladké prekvapenie pre obe pohlavia, mnohé hračky sa priamo ponúkajú na šantenie v páre. Máte jedinečnú možnosť začať v intímnom živote experimentovať - objavte počas sviatočnej atmosféry magické tajomstvá nových radovánok.

Nájdete v ňom 12 unikátnych erotických hračiek, ktoré vám doprajú nekonečnú porciu rozkoše a úplne zmyselne si ich vychutnáte. Ďalej na vás čaká 5 rôznych výrobkov patriacich do kategórie erotickej kozmetiky. Samozrejme v ňom nájdete napríklad lubrikačný gél či masážny olej. Tešiť sa môžete aj na 4 rôzne erotické doplnky. Vianočný čas vám okorenia aj dráždivé sexuálne hry. Súčasťou balenia je aj lubrikant, masážny olej a ďalšie vzrušujúce produkty na znásobenie vašej rozkoše. Vplávajte aj do vôd ľahších BDSM hier, vďaka dvom pomôckam v tomto štýle máte jedinečnú možnosť začať v intímnom živote viac experimentovať. Objavte nielen počas sviatkov magické tajomstvá nových radovánok. Pomyselnou čerešničkou na torte a slávnostným vyvrcholením je obsah krabičky s číslom 24. Vnútri na vás čaká exkluzívny produkt značky We-Vibe, ale nechcete sa predsa vo finále pripraviť o ten moment prekvapenia? Len vám prezradíme, že s týmto parťákom bude cesta za vaším nespútaným orgazmom naozaj nezabudnuteľným a divokým zážitkom. Čarovný kalendár obsahuje doslova nálož kvalitných a exkluzívnych produktov, cena balenia mnohonásobne prevyšuje jeho skutočnú konečnú sumu, ktorú by ste za jednotlivé položky zaplatili v súčte.

Takúto možnosť máte ale iba obmedzený čas, nenechajte si ujsť svoju príležitosť a prekvapte tentoraz svoju lásku dych vyrážajúcim, osobnejším darom a zdieľajte spoločne krásne chvíle.

Adventný kalendár THE NAUGHTY AND NICE 2022

Predvianočný čas si môžete spestriť nezabudnuteľne zmyselným spôsobom. Nadeľte sebe aj svojej drahej polovičke tento elegantný Adventný kalendár The Naughty And Nice 2022 doslova natlačený sexy hračkami pre vás oboch, aj luxusnými vegánskymi produktmi z kategórie intímnej kozmetiky. Dizajn prepychového kalendára vás očarí kombináciou smaragdovo zelenej a zlatej farby a v rovnakom štýle sú poňaté aj produkty, ktoré na vás vo vnútri netrpezlivo čakajú. Premyslene tak zapadá do slávnostne sviatočnej atmosféry, ktorú máme spojenú s vôňou ihličia vianočného stromčeka či adventného venca a nablýskaných ozdôb a dekorácií. Každý decembrový deň na vás v jednotlivých krabičkách bude čakať malé vzrušujúce prekvapenie. Nájdete v nich nabíjacie vibračné párové hračky pre vás oboch, pomôcky pre neho aj pre ňu, napríklad premyslene zahnuté dildo na parádnu masáž G i P bodu alebo Venušine guľôčky, osvedčenú cvičebnú pomôcku pre ženy určenú na posilnenie svalstva panvového dna. Omotajte si partnerovo potešenie alebo svoje vlastné doslova okolo prsta. S malým, ale výkonným vibrátorom na prst dokonale poláskate každé citlivé miesto alebo sa môžete rozmaznávať sami. A to znie ako skvelý plán na chladné decembrové večery, nemyslíte? Svoje alebo partnerovo telo ešte zmyselnejšie rozochvejete rozkošou vďaka stimulačnému lubrikačnému gélu. Neviete, ako a čím začať vaše divokejšie hrátky? Poradia vám laškovné hracie kocky. Čo sa ale takto ešte predtým rozohriať zmyselnou masážou a prizvať jemný lubrikant, ktorý je praktickým produktom 2 v 1 a pôvabnú masážnu mini hlavicu, ktorá je vďaka svojej kompaktnej veľkosti vítaným spoločníkom na cesty? Pokiaľ máte vy alebo druhý z páru v obľube análne prieskumy, silikónový kolík perfektného ergonomického tvaru vám vykúzli úsmev na tvári.

A keď sa rozvášnite a budete chcieť vyskúšať hrátky s nádychom nežnejšieho BDSM, verte, že aj na také chúťky výrobca predvídavo myslel a prídete si na svoje. Ale nemôžeme vám prezradiť všetko, pokazili by sme vám radosť z nerestného prekvapenia! Avšak na „veľké finále“ je pre vás pripravená skutočná produktová lahôdka. Pomyselnou čerešničkou na torte je obsah boxu s číslom 24, nájdete v ňom úplne dokonalý darček pre vás oboch, dvojitý vibračný krúžok na penis preslávenej značky Svakom. Dokonalý model Tammy disponuje dvojitými flexibilnými krúžkami, ktoré perfektne padnú takmer všetkým mužom. Jeden patrí na koreň penisu, druhý na semenníky. Dámy poteší okrúhly ergonomický tvar hlavy stimulátora klitorisu s dráždivými výstupkami. Zákaznícky veľmi obľúbený produkt nájdete v tejto farebnej kombinácii iba v limitovanej edícii tohto báječného kalendára. Navyše vám táto upgradovaná verzia dopraje množstvo vzrušujúcich zážitkov vďaka chytrej aplikácii prepojiteľnej s vaším mobilným telefónom. Precítenú štedrovečernú atmosféru tak môžete zakončiť skutočne pikantnou bodkou. Nalejte si pohár šumivého sektu, prebuďte svoje zmysly a vychutnajte si plnými dúškami tak trochu iný, eroticky opojný advent… či už sólo alebo s milovaným náprotivkom.

Prečo je adventný kalendár skvelým darčekom?

Tých dôvodov je hneď niekoľko. Jednak v ňom nájdete mix erotických hračiek, ktoré patria k tým najobľúbenejším a dokážu vám spestriť partnerské hrátky. Kalendáre sú vyšperkované aj vzhľadovo a sú skvelým darčekom a pomocníkom pri objavovaní. A samozrejme tam nie sú jednorazové záležitosti, ktoré by boli viazané len na predvianočný čas. Hračky budete určite s obľubou vyťahovať ešte dlho potom, ako prejde zima alebo sparné leto. Nesmelým jedincom možno tiež pomôžu s prelomením bariér, pretože ako vy, tak ani partner netuší, čo sa práve v danom boxe nachádza, takže budete prekvapení obaja rovnako. Takže ak vás láka vyskúšať si nejakú análnu pomôcku alebo napríklad niečo z BDSM, ale nikdy ste túto tému so svojím partnerom neotvorili, s kalendárom sa vám táto možnosť otvorí.
Vráťte sa do detstva a rozpomeňte sa, aké to bolo, keď ste nedočkavo otvárali každý deň jednotlivé okienka, v ktorých vás čakala sladká odmena. Aj vaša odmena bude iste sladká a budete sa každý deň tešiť na ďalšiu krabičku, ktorá vám rozšíri obzory a spestrí zimné večery.