>> Dnes DOPRAVA ZADARMO na všetko cez Zásielkovňu a Slovak Parcel Service <<
Partner of Notino
Všetky farby dúhyZľavňovač dopravy
Darček pre každého

Adventný erotický kalendár - Čakanie na Vianoce môže byť vzrušujúce ...

Pokiaľ ste sa zatiaľ s erotickým adventným kalendárom nestretli, vedzte, že s nami otvoríte trinástu komnatu. A ak stretli, dáte nám iste za pravdu, že otváranie jednotlivých boxov bolo natoľko vzrušujúce, že stojí za to ísť do toho ďalší rok znova. Predstavujeme vám ten najlepší darček, ktorý si vychutnáte ešte pred samotným Štedrým dňom- Adventný kalendár pre dospelých.

Ako to celé funguje

Nech už si vyberiete akýkoľvek kalendár, všetky majú jedno spoločné - ukrývajú v sebe presne 24 okienok, alebo skôr boxov. Ideálne je tak mať kalendár doma už v novembri, aby ste mohli 1. decembra spoločne začať objavovať a tešiť sa na najväčšie prekvapenie, ktoré samozrejme čaká v boxe s číslom 24, teda na Štedrý deň. Je samozrejme len na vás, či si urobíte počas dlhých zimných večerov čas a budete starostlivo otvárať škatuľky každý deň, alebo si ich nazbierate vždy niekoľko na jednu poriadne vášnivú noc. Kalendáre sú v modernom a veľmi peknom dizajne, ktorý je úplne diskrétny. Čiže ak počas rozbaľovania necháte kalendár niekde po ruke a na očiach, nemusíte sa báť, že by budil u prípadných návštevníkov vašej spálne pohoršenie. O tom, čo vo vnútri ukrýva, budete vedieť iba vy.

Čo kalendár ukrýva?

Určite by ste radi vedeli, čo v kalendári nájdete. Niektorí výrobcovia si toto tajomstvo nechávajú pre seba, aby vám nepokazili pocit vzrušenia a prekvapenie pri otváraní jednotlivých boxov. Čo vám prezradiť môžeme, tak to, že si užijete veľa zábavy, možno vyskúšate úplne nové veci, ku ktorým by ste sa inak možno ani neodhodlali alebo len neviete, ako o nich povedať partnerovi a v poslednom políčku na vás bude spravidla čakať to najväčšie prekvapenie- väčšinou je to produkt známej značky alebo TOP pomôcka, ktorá by vám doma určite nemala chýbať. Pokiaľ ale predsa len nechcete kupovať mačku vo vreci, napovieme vám, že v kalendároch nájdete ako hračky pre ženy, tak aj pre mužov, nejaký zvodný kúsok alebo pomôcku k ľahšiemu erotickému dráždeniu z kategórie BDSM, gél alebo olej pre romantickú masáž, análnu pomôcku a samozrejme aj párové erotické hračky, ktoré tu nesmú chýbať. A čo je ešte dôležité poznamenať, cena kalendára je mnohonásobne nižšia, než keby ste jednotlivé produkty kupovali zvlášť. A wow efekt z takéhoto darčeka bude stáť rozhodne za to.

Tohtoročnou novinkou je Adventný kalendár od Satisfyeru , ktorý v sebe ukrýva nielen to najlepšie od svojej značky, ale spojil sa napríklad aj so značkou Penthouse. Takže sa môžete tešiť aj na nejaký ten sexi kúsok pre dámy. V kalendári ale nájdete aj produkty, ktoré sú v Satisfyeri úplnými novinkami alebo ich zatiaľ nie je možné samostatne kúpiť.

Celkom sme pre vás mali v ponuke tri typy kalendárov. Už spomínaný Satisfyer, Adventný kalendár LoveBoxxx v nádhernom designe v sebe ukrýva 8 rôznych hračiek, s ktorými sa rozhodne nudiť nebudete, ďalej objavíte 6 kozmetických výrobkov ako sú masážne oleje či lubrikačné gély, nechýba ani 6 pomôcok pre tajomné BDSM hrátky a 4 doplnky, ktoré zaistia čarovnú zábavu s pikantným nádychom a to ako pre neho, pre ňu aj pre vás oboch. A posledný Adventný kalendár pre rok 2021 vás zaujme nielen mixom erotických hračiek, ale hlavne políčkom 24, pod ktorým sa skrýva jeden z produktov od exkluzívnej značky Womanizer.

Prečo je adventný kalendár skvelým darčekom?

Tých dôvodov je hneď niekoľko. Jednak v ňom nájdete mix erotických hračiek, ktoré patria k tým najobľúbenejším a dokážu vám spestriť partnerské hrátky. Kalendáre sú vyšperkované aj vzhľadovo a sú skvelým darčekom a pomocníkom pri objavovaní. A samozrejme tam nie sú jednorazové záležitosti, ktoré by boli viazané len na predvianočný čas. Hračky budete určite s obľubou vyťahovať ešte dlho potom, ako prejde zima alebo sparné leto. Nesmelým jedincom možno tiež pomôžu s prelomením bariér, pretože ako vy, tak ani partner netuší, čo sa práve v danom boxe nachádza, takže budete prekvapení obaja rovnako. Takže ak vás láka vyskúšať si nejakú análnu pomôcku alebo napríklad niečo z BDSM, ale nikdy ste túto tému so svojím partnerom neotvorili, s kalendárom sa vám táto možnosť otvorí.

Vráťte sa do detstva a rozpomeňte sa, aké to bolo, keď ste nedočkavo otvárali každý deň jednotlivé okienka, v ktorých vás čakala sladká odmena. Aj vaša odmena bude iste sladká a budete sa každý deň tešiť na ďalšiu krabičku, ktorá vám rozšíri obzory a spestrí zimné večery.