📣📣 Vibračný krúžok Primeros v hodnote 7,45 € ako DARČEK! Zistite viac! 📣📣
Partner of Notino
Totálny výpredaj
Zľavňovač dopravy
Darček pre každého

BDSM alebo sado-mäso a ďalšie praktiky

PlácačkaDnešný článok je pre tých bezcitnejších a odvážnejších v sexuálnych praktikách, pretože sa budeme venovať najmä oblasti sado-mäso, o ktoré sa bohužiaľ moc vo svete erotiky nahlas nehovorí. Nemusíte sa báť BDSM vyskúšať, pretože ak si nastavíte jasné pravidlá, tak Vás čaká spestrenie sexuálneho vzťahu a poznanie neznámeho.

Čo je to BDSM?

Podstatou BDSM je jeden dominantný partner, ktorý si skrotí svojho otroka a ten bude plniť jeho sexuálne túžby. Všetko má ale svoje pravidlá a je potrebné sa vopred dohodnúť, kedy tieto hrátky končia alebo kam až môžu obaja partneri zájsť.

Sado mäso a ďalej?

Skratka je tvorená štyrmi písmenkami, teda okrem už spomínaného Sado Mäso sa k praktikám radí ešte Bondage (zväzovanie) a Dominancia alebo taktiež Disciplína a Submisivita (podriadenosť). V rámci BDSM si môžete užiť sexu a erotiky pomocou hraných scénok, a tak sa v hlavnej úlohe môže vystriedať otrokár a otrokyňa, šéf a podriadená, bacharka a väzeň, pán a pes, kráľ a slúžka alebo obľúbená pani učiteľka a neposlušný žiak. BDSM rolám sa medze nekladú.

Biče, putá, roubíky a ďalšie erotické pomôcky

Významnú úlohu pri BDSM praktikách hrajú rozhodne erotické hračky a pomôcky, preto je dobré si vybrať nejakú tématiku scénky a potom navštíviť kategóriu BDSM sexshopu. Medzi najčastejšie a samozrejme najobľúbenejšie pomôcky patria putá, bičíky, pokarhania, roubíky, masky, obojky a bondáž.

Pokarhania a bičíky sú vhodné pre potrestanie neposlušných dievčat, väčšinou sú vyrábané z kvalitnej pravej kože, lacnejšie potom z imitácie kože, a môžete si ich vychutnať aj s držadlom v tvare penisu, ktorý tiež nájde svoje miesto. Do tejto kategórie môžeme zaradiť aj plácačku, ktorá máva vyrezaný určitý tvar (napríklad srdiečko) a pri švihnutí cez zadoček svojho otroka sa objaví tento tvar na jeho okrúhlej polovičke. Plácačka môže mať aj tvar topánky, keby Vás podriadený veľa naštval.

PoutaAby Vám Vaša ovečka neutiekla a naozaj sa podriadila, tak ju môžete pripútať k posteli alebo k sebe a čakať, až splní Vaše priania. Ak sa poddaný neprispôsobí, tak je potrebné ho potrestať napríklad horúcim voskom, skrútením bradavky alebo dráždením ľadovou kockou na intímnych miestach.

Odvrávanie sa pánovi policajtovi určite tiež nebude páčiť, a preto sú k dostaniu obojky a roubíky, ktorými umlčí a skrotí svoju väzenkyňu či neposlušného psa. Obľúbeným tovarom BDSM sú tiež pomôcky na bondage (zväzovanie) - lepiace latexové pásky, laná, putá - všetko dostupné vo výhodných sadách.

Latexové masky sú v kurze

Masky sú populárne v celom svete najmä pri karnevaloch v Brazílii. Ľudia sa maskujú, aby neboli vidieť ich tváre, skryli emócie alebo pôsobili tajuplne. Tiež pri análnom sexe sú masky veľmi obľúbené, hlavne tie vyrobené z latexu, čo je elastický materiál, ktorý je umývateľný a veľmi príjemný na dotyk. Váš otrok sa môže skryť pod masku psa a Vy ako domina sa skryjete do bielej nevinnej farby.

Niečo extra v oblasti BDSM

Ak si chcete spestriť Váš sexuálny vzťah a zažiť niečo nové, tak sa eroticky rozkývte na žeravej SM pomôcke - hojdačka BAD KITTY Vám dopraje jedinečný zážitok v rôznych polohách. Popruhy sú vypolstrováné a nastaviteľné.

Pre neposlušných pánov tu máme pás cudnosti, ktorý uzavrie jeho vtáčika na pekne dlho, a len Vy budete riadiť, kedy môže vták z klietky von.

Dámy, ktoré zbožňujú tú horúcu erotickú bolesť, pri ktorej stúpa adrenalín v tele, môžu vyskúšať skvelé pančuchy s klipsy, ktoré sa pripevní priamo na stydké pysky.

Prečítajte si tiež:

Ako skrotiť suba - predstavujeme obojky, roubíky a ďalšie (bd) sm pomôcky

Pripútajte ma, prosím!

Erotické pomôcky pre (roz) pálenie čarodejníc

Ako si vykoledovať poriadny veľkonočný výprask

Sexuálny karneval v Rajcovných maskách zo sex shopu najlacnejsisexhop.sk

navštívte kategóriu BDSM výrobkov priamo na našom sexshope.