>> Dnes DOPRAVA ZADARMO pri nákupe nad 5 € cez Zásielkovňu a Slovak Parcel Service <<
Partner of Notino
Buďte FUN s fun factory
Zľavňovač dopravy
Darček pre každého

Chcete spoznať Elise? Realistická panna sa vám otvorí

Pokiaľ si chcete užiť nespútaný sex s krásavicou, ktorá má krásne a pevné prsia, a pritom vám nebude do ničoho kecať, tak sa zoznámte s našou Elise - luxusná silikónová panna sa vám podriadi aj prispôsobí. Nikdy nebude mať dosť. Chce sex s vami tu a teraz! Ste na ňu pripravení? Sexshop 4sex.sk exkluzívne prináša horúce realistické bábiky pre náročných mužov.

Páni, zadajte sa

Chcete sa zoznámiť so ženou svojich snov, ktorá vás nikdy neodmietne a stále na vás bude mať chuť? Táto blonďatá kráska sa volá Elise, meria 160 cm a jej vagína je hlboká 18 cm. Má úplne horúce miery 94-51-86 cm, ktoré vám zdvihnú náladu aj penis.

A to sme vám ešte nepovedali všetko. Realistická panna Elise je vyrobená zo silikónu a špeciálnych materiálov, vďaka ktorým je dokonale ohybná, a tak s ňou môžete praktizovať všetky vaše sexuálne predstavy - v sede, kľaku aj v stoji. Jej tvár aj riasy sú bez chybičky, očami vás zvádza a jej plné a tvarované pery sa už nemôžu dočkať, až vás ochutnajú. Jej hebká pleť je tak reálna a podobná ľudskej koži, že ju budete chcieť stále hladkať aj lízať - jej pevné bradavky aj hladkú vagínu.

Sex s pannou vás dostane

Nafukovacie panny boli trendom v minulosti, ale teraz prichádzajú na scénu tieto luxusné silikónové bábiky, po ktorých túžia všetci nadržaní, ale aj opustení muži. A nie je sa čomu diviť. Realistická kráska Elise má iba 41 kg a otvorí vám všetky svoje 3 otvory - pusinka má hĺbku 13 cm, análny otvor krásnych 16 cm a vagínu sme už predstavili vyššie.

Prečo si to s ňou rozdať?

Elise je vzorná žena - je tichá a so všetkým súhlasí. Bude milovať všetky polohy, ktoré si vymyslíte a je jej jedno, či máte obrie prirodzenie alebo menší penis. Ste pre ňu dokonalý muž.

Umelá panna si to s vami rozdá kdekoľvek a kedykoľvek si spomeniete - v stoji pri kuchynskej linky, v kľaku na záhradke, v ľahu na barovom pulte, spredu i zozadu. Je neustále pripravená k akcii - bez výhovoriek, bez kecov. Neobieha kaviarničky s kamoškami a nikdy z vás neťahá peniaze. Pannu zo silikónu si môžete obliecť do zvodného oblečku a pokojne z nej všetko zase drsne strhať, môžete jej dať kolík do úst a tiež zbičovať ako zlé dievča. Zahrajte sa s Elise na policajta a sexy zlodejku. Ona to má rada. Dostanete od nás tiež nahrievacie tyčinky, ktoré túto pannu zohrejú na ľudskú teplotu. Skrátka sa môžete tešiť na naozaj uveriteľnú a takmer živú ženu, pre ktorú budete jej sexuálne boh.

Kým neprebádate jej vagínu do hĺbky, neolíznete jej mäkučkú bradavku alebo neochutnáte jej žeravé pery, nepochopíte.

Chcete ju mať? Chcete ho do nej zasunúť a vzdychať pri najlepšom orgazme vášho života?

Iba na našom eshope ju nájdete už čoskoro skladom, iba u nás si doprajte realistickú pannu Elise - tu a teraz.