Partner of Notino
Zlaté narodeniny -20 %dopravu platíme myluxusné darčekové balenie
Dildo Pipedream ICICLES Gold Edition G04 gold

Dildo Pipedream ICICLES Gold Edition G04 gold

Dildo Pipedream Icicles Gold Edition G04 gold z borosilikátového skla, pre mužov aj ženy, pre análne aj vaginálne použitie.
Doprava zadarmo
Tento produkt už nie je v ponuke. Prosím vyberte si iný produkt z našej ponuky.
Opis tovaru

Dildo Pipedream ICICLES Gold Edition G04 gold

Luxusné sklenené dildo Pipedream Icicles Gold Edition G04 gold Vás zaujme na prvý pohľad svojim elegantným vzhľadom a neobvyklým prevedením. Dildo je vyrobené z čistého kvalitného borosilikátového skla, ktoré je hladké, klzké a ponúka širokú škálu využitia. Zasuňte ho partnerovi do análu, kde premasíruje prostatu alebo partnerke do lasturky, kde sa zase zmyselne postará o bod G vďaka ohnutej guľatej špičke.
Praktické pútko v spodnej časti zaistí jemnú manipuláciu a vytiahnutie dildá z akejkoľvek dierky. Ergonomické tvarované telo s drážkovaním vás podráždi presne tam, kde si to prajete. Jednoduché je dildo pre čistenie (možno čistiť v umývačke), sklo sa dá dobre nahrievať v teplej vode, na telese kúrenia alebo v mikrovlnnej rúre, dá sa aj ochladiť napríklad studenou vodou alebo v mrazničke, takže si svoje vzrušovanie môžete spestriť o silné dráždivé pocity. Výber lubrikantu nechávame čisto na vás, tu nie je nutné obmedzenie vzhľadom ku sklenenému povrchu pomôcky. Očistu vykonávajte pomocou teplej mydlovej vody alebo si kúpte špeciálny prípravok na údržbu erotických pomôcok. Balené v darčekovej krabičke.
Ak s ním budete zaobchádzať správne, vydrží vám dildo Pipedream Icicles Gold Edition G04 gold celý život a bude vám verne slúžiť tak, aby ste zažili tie najvýbušnejšie orgazmy!

Prečo si vybrať dildo Pipedream Icicles Gold Edition G04 gold:

  • nádherné a elegantné prevedenie v GOLD EDITION
  • dildo možno využiť pre stimuláciu prostaty i vaginálne
  • vyrobené z čistého skla
  • ergonomické zakrivenie s pútkom
  • kompletný vodotesný dizajn
  • možno nahrievať či schladiť podľa nálady a potreby
  • veľmi jednoduchá údržba
  • ideálny darček

Parametre:


Farba: zlatá
Materiál: borosilikátové sklo
Rozmery: celková veľkosť 17,8 cm, použiteľná dĺžka 12,7 cm, priemer 3,2 cm
Vibrácie: nie
Vodeodolnosť: áno
Lubrikácia: gély a oleje na akékoľvek báze
Podobné produkty