Partner of Notino
Novinky v ponuke - Fantasy dildá
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého
Dildo WT Premium Sphere galaxy

Dildo WT Premium Sphere galaxy

Katalóg: WT254280
Handmade dildo tvaru rozširujúcich sa guľôčok. Vyrobené z luxusnej olivovej dreviny a hypoalergénnej epoxidovej živice s obsahom modrého a fialového pigmentu.
Doprava zadarmo
258.40 €
Nie je na sklade
Sledovať dostupnost
Opis tovaru

Patríte dušou k estétom a dokážete naozaj oceniť kvalitnú a poctivú ručnú tvorbu? Teraz môžete aj vašim milostným okamihom dodať úplne unikátne kúzlo a mať hlavu doslova v oblakoch.
Zažite nepoznané výšiny radosti a novú dimenziu rozkoše s jedinečným dildom WT Premium Sphere galaxy.
Jeho telo v dômyselnom tvare rozširujúcich sa guľôčok vám umožní aj vďaka širšej časti základne, ako análne, tak aj vaginálne hrátky. Unikátnym dizajnom uchváti všetkých vášnivých milovníkov nevšedných pomôcok, prekrásna kombinácia veľmi kvalitného exotického olivového dreva s epoxidovou živicou s prídavkom modrého a fialového pigmentu očarí na prvý pohľad nielen vášnivých astronautov . Avšak veľký orgastický tresk je s týmto milovníkom vopred zaručený. Dildo v unisex prevedení disponuje modrofialovou epoxidovou špičkou, ktorá nápadito prechádza do nádherne štruktúrovanej drevenej časti. Ako úplne hypoalergénne a telu priateľské drevo, tak aj atestovaná živica najvyššej kvality sa postarajú o vaše intímne partie s maximálnou jemnosťou. Oba zvolené materiály nadchnú najmä záujemcov o vnemovo tvrdšie pomôcky s tepelne stabilnejšími vlastnosťami a budú príjemnou zmenou oproti pocitovo chladným nerezovým, minerálnym či skleneným dildom. Drevený povrch je naimpregnovaný telu priateľským prírodným certifikovaným olejom, ktorý sa dostane pod vrchnú povrchovú vrstvu a spojí sa s bunkovou štruktúrou prírodného materiálu. Dildo je vodeodolné, teda kratšie sprchovanie si teraz môžete vychutnať s nadpozemskou rozkošou.
Možno ste prepadli rozširujúcemu sa trendu nábytku a ďalších bytových doplnkov v tomto originálnom štýle. Buďte hraví a doprajte aj vašim intímnym radovánkam nádych luxusu. Originálne hračky WOODOO TOUCH Premium si dokonca môžete bez zábran vystaviť ako tajomné sošky bez toho, aby zvedavá návšteva odhalila ich primárny účel. Rozmaznávajte seba či vašu drahú polovičku neobvyklým a prepychovým darčekom s nerestným nádychom. Ak budete tomuto krásavcovi venovať rovnakú lásku a starostlivosť ako on vám, vydrží prakticky navždy.
Vďaka ručnej výrobe je každý výrobok neopakovateľným a výnimočným originálom, preto sa kresba letokruhov dreviny, priehľadnosť a lesk epoxidovej živice, rovnako ako presné rozmery môžu kus od kusu líšiť.
Upozorňujeme, že nie je vhodné nechávať výrobky po dlhšej dobu vo vode, ani používať agresívne čističe, pretože následne môže dôjsť k narušeniu povrchovej vrstvy výrobku. Na predĺženie životnosti pomôcky odporúčame jej pravidelnú impregnáciu nezávadným kokosovým olejom, ktorý viac predĺži jej životnosť nechá časom aj vyniknúť kráse prekreslenia dreviny.
V prípade lubrikácie odporúčame len gély na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu povrchu tejto hračky. Celú našu ponuku nájdete tu. Pred a po každom použití pomôcku umyte jemnou mydlovou vodou, osušte alebo nechajte prirodzene uschnúť.

Prečo si vybrať dildo WT Premium Sphere galaxy:

 • prémiový rad unikátnych handmade dild jedinečných vlastností
 • poctivá remeselná práca českého výrobcu
 • vyrobené z kvalitnej olivovej dreviny a hypoalergénnej epoxidovej živice
 • každý kus je jedinečným originálom
 • výnimočný dizajn dreva v kombinácii s pigmentovanou živicou
 • premyslený tvar rozširujúcich sa guličiek vhodný na análnu aj vaginálnu stimuláciu
 • ekologický a udržateľný výrobok
 • prakticky neobmedzená životnosť pri správnom zaobchádzaní a údržbe
 • vnemovo tvrdšia pomôcka sa vďaka ergonomickému tvaru skvele prispôsobí telu
 • jednoduchá manipulácia
 • ľahká údržba

Parametre:


Farba: hnedá, fialová, modrá
Materiál: drevo (oliva), epoxidová živica
Rozmery: celková dĺžka 20,3 cm, použiteľná dĺžka 16 cm, priemer 3,7 cm
Vibrácia: nie
Vodeodolnosť: áno
Lubrikácia: lubrikanty na vodnej báze
Recenzie (0)
Parametre
Návod
Články
Produkt na dotaz
Vážený zákazník, pri naskladnení tovaru Vás budeme emailom informovať.
Tu prosím napíšte Váš email: