📣📣 Vibračný krúžok Primeros v hodnote 7,45 € ako DARČEK! Zistite viac! 📣📣
Partner of Notino
Buďte FUN s fun factory
Zľavňovač dopravy
Darček pre každého

Dráždidlá klitorisu

V tomto článku zameriame našu pozornosť na najcitlivejšiu partiu ženského tela, ktorou je pre väčšinu žien práve klitoris. Predstavíme vám špeciálne erotické pomôcky ergonomicky tvarované tak, aby pri masturbácii či spoločnom sexe s partnerom tomuto senzitívnemu bodu nedoprial ani chvíľu oddychu a poriadne vás rozžhavili. Sex shop 4sex vás pripraví na horúcu jazdu plnú netušených orgazmov!

Kto raz skúsi, nechce inak!

Bez správnej erotickej pomôcky je ženský klitoris odkázaný na šikovnosť vašich či partnerových prstov či iných končatín. Praktizovať tento spôsob do nekonečna by však bola celkom nuda! Až vyskúšate špeciálny masážny vibrátor, krúžok na penis a ďalšie masážne dráždidlá, ktorými je náš sex shop bohato zásobený, budete ľutovať, že ste ich nepoznala už skôr.

Dráždidla klitorisu pre sólovú masturbáciu

Pre sólové hrátky s vašou mušličkou a klitorisom určite nesmiete vynechať vibrátory upravené pre veľmi efektívne dráždenie klitorisu, ale aj bradaviek a ďalších citlivých miest vášho tela. Vrelo odporúčame extra účinný vibrátor FINGER stimulátor v tvare ohnutého prsta, ktorý bezpečne dosiahne na váš klitoris, pre ktorý má nachystaný špeciálny výčnelky, uspokojí vás vnútri a s trochou snahy mu neunikne ani bod G! V našom sex shope nájdete ďalšie šikovné vibrátory dlhé akurát do kabelky a hlavne s veľmi hebkým povrchom, ktorý sa skvele hodí pre poriadnu masáž klitorisu.

Pre dráždenie klitorisu využijete aj ďalšie vibračné erotické pomôcky. Už názvy ako VENUŠINÉ PERY či VIBRAČNÝ JAZÝČEK napovedajú, že tieto gélové vibračné dráždidla so špeciálnymi výčnelkami majú jedinú túžbu - Priviesť Vás k vrcholu systematickou masážou klitorisu a jeho najcitlivejšieho okolia.

Skutočnou špecialitou sú naše vibračné sexy nohavičky sexi strihu, do ktorých umiestnite rafinovaný mini-vibrátor, ktorý ovládate ovládačom až na vzdialenosť 3 metrov! Sex shop najlacnejší sex shop Vám ponúka hneď niekoľko druhov - Neváhajte a vyberajte.

Dráždidlo klitorisu pre spoločné hrátky s partnerom

Všetky spomínané erotické pomôcky môžete samozrejme používať ako samostatne, tak aj pri spoločných hrách s priateľom, manželom či milencom. Najlepšie však urobíte, keď doprajete radosť aj jemu a zaobstaráte si do vašej spálne vibračný krúžok na penis. Návod je jednoduchý: nasadíte krúžok na partnerov penis, zapnete vibrácie stlačením tlačidla a potom už sa spoločne nechávate unášať na vlnách rozkoše.

K dispozícii je táto erotická pomôcka v tvare motýlika či v rámci našej sady škorpión (Dráždidlo, vibračný krúžok, vibračné vajíčko), sexshop 4sex.sk je ale samozrejme vybavený radom ďalších krúžkov na penis. Stačí len zabrúsiť na naše webové stránky!