Partner of Notino  
darčeky a dopravu platíme myZľava za vernosť až 10%DARČEKové balenie

Dráždidlá klitorisu Womanizer - recenzia od skutočnej zákazníčky

Ku kúpe Womanizeru ma inšpirovala kamarátka, ktorá si rovnako ako ja rada spestruje sexuálny život a experimentuje v posteli. Najviac ma zaujalo, že je dráždilo klitorisu bezdotykové ?? !!, čo mi prišlo ako sci-fi. Na internete som si zistila podrobnosti, aby som vedela, do čoho investujem a hlavne, ako to funguje ...

Vo vnútri dizajnovej krabičky bolo samotné dráždidlo - vybrala som si farbu Rose, pretože bola jednoducho rozkošná! Súčasťou je aj nabíjačka s káblom (štandardné, teda neprekvapilo) a náhradný nástavec (to som ocenila).

Hoci som ho už u kamarátky mala v ruke, tak ma zaujalo, ako padne do ruky. Rozmery by som povedala, že štandardné, však dizajn veľmi moderný. Už som vyskúšala zopár vibrátorov, ale Womanizer bol moje prvé dráždilo klitorisu.

Dráždidlo je vyrobené z lekárskeho silikónu, ktorý vyhľadávam, pretože z iných materiálov bývam občas podráždená. Ovládanie je umiestnené na dobrom mieste, dá sa ovládať palcom a v podstate "poslepiačky". Ovládanie je veľmi intuitívne, nič zložité. Ocenili sme aj takú drobnosť, že v tme príjemne svieti, ale je to skôr na efekt. Pri prvom použití som ho umyla a rovno sme ho vyskúšali.

ledove vinoi

S Womanizerom si dole dosiahnete v pohode a biely nadstavec je dostatočne široký, takže klitoris krásne uchopí. Musím povedať, že pri prvom "nasávaniu" klitorisu to bol trošku šok, takže je lepšie začať nejakou ľahšou stimuláciou. Predsa len sa jedná o veľmi citlivú časť vagíny. Dráždidlo klitoris nasaje, ale v podstate sa ho nedotýka a skôr som cítila ľahké pulzovanie či "nasávanie". Postupne som intenzitu zvyšovala (môžete regulovať v rozmedzí 0 - 5 stupňov) a potom som už odovzdala Womanizer priateľovi, ktorý sa postaral o samotný záver. Najradšej mám pri sexe samotné vniknutie dovnútra (či už priateľ alebo vibrátor), takže musím povedať, že je to naozaj nezvyk, však orgazmus prišiel fakt rýchlo (čas som nemerala). Stupeň 5 by som ale odporučila už len naozajstným drsňačkám !! Klitoris bol po použití taký zväčšený, napuchnutý, ale to býva pri akejkoľvek stimuláciu. Hlučnosť minimálna.

Pri prvom použití som bohužiaľ nesledovala, ako dlho sme sa s dráždidlom hrali a teda ako dlho vydržala baterka, pritom som Womanizer pre istotu najprv nabila (cez notebook pomocou priloženého kábla). Na sexshopoch píšu až 240 minút zábavy na jedno nabitie, ale zdá sa mi, že nám vydržal určite kratšiu dobu. Možno to ale tiež závisí, aké stupňe intenzity používate.

Ak by som to mala porovnať so štandardnými vibrátormi či dildami, tak orgazmus prišiel určite rýchlejšie. Bezdotykový systém je naozaj nadčasový, dizajn je originálny a orgazmus rýchly, intenzívny. Až na počiatočný šok z prvého nasávaniu a kratšiu dobu výdrže batérie ako sa uvádza, hodnotím túto bezdotykovú novinku na výbornú.

Prečítajte si tiež:

Womanizer - novinka, bez ktorej nemôžete byť!
02.05.2019 14:26:45
Chcete sa podeliť s ostatnými?
Facebook Twitter