Partner of Notino
Tipy na cesty
Darček pre každéhozabaľ si lásku

Elektrosex - budete v šoku!

ledove vinoi

Poďme dnes vyskúšať sexuálne elektrizujúce hračky pre veľké dievčatá aj chlapcov a zamerajme sa na pomerne žeravé a nové témy, akým je elektrosex!

Táto sexuálna praktika ponúka zaujímavú škálu erotických prístrojov, ktoré pomocou elektrického šoku vytvoria svalové kontrakcie po celom tele a fajnšmekrom navodia úžasný elektrizujúci orgazmus. Nasledujúca sada môže potešiť začiatočníkov, ale aj pokročilých - SHOCK THERAPY Electro-Sex Starter Kit.

Materiál a dizajn

Táto čierno-strieborná sada pre elektrosex je usadená do elegantného kufríka, ktorý ochráni krehké sklenené elektródy. Na prvý pohľad vyzerá sada veľmi luxusne a najprv vás zaujme samotná základňa v čiernej farbe, ktorá je vyrobená z ABS plastu (hladký, odolný materiál, hygienický, bez zápachu, bez ftalátov) a kovu. Základňa je protišmyková, dobre sa drží v ruke a nešmýka.

Ďalej nájdete v kufríku štyri sklenené elektródy - každá má iný tvar pre rôzne typy / intenzity elektrostimulácie. Hoci vyzerajú elektródy krehko, nemusíte sa báť - jedná sa o sklo, ktoré sa štandardne používa v sexuálnom priemysle a má veľmi dobré vlastnosti - kĺzavosť (najmä u sklenených dild), hygiena, bez chemických prísad. Pri správnej manipulácii je materiál úplne bezpečný.

Ako funguje?

Elektrosex pomôcky ocenia nielen milovníci BDSM praktík, ale aj páry, ktoré si chcú osviežiť sexuálny život. Čierna základňa má otočné koliesko, pomocou ktorého regulujete intenzitu šoku. Je umiestnené na veľmi dobrom mieste, a teda môžete intenzitu meniť počas hrátok a "po zlepení".

ledove vinoi

Údržba a příslušenství

Sklenené elektródy pre elektrosex jednoducho vsuniete do základne a pomocou kolieska nastavíte intenzitu od jemného šteklenie až po silnú vzrušujúcu stimuláciu. Počas elektrosexu si môžete užiť fialový elektrický výboj, ktorý v tme pôsobí veľmi efektne.

Elektróda v tvare hrebeňa pripomína ostré šteklenie, napriek tomu je zo všetkých 4 elektród tou najmiernejšou. Môžete surfovať po celom tele a vyskúšať všetky erotogénne zóny. Väčšiu hĺbku elektrických výbojov vám dopraje guľatý hrot, ale aj elektróda v tvare prísavky, ktorá je vhodná napríklad pre stimuláciu bradaviek. Malá guličková elektróda je TOP v rámci intenzity a dostanete sa s ňou do všetkých zákutí vášho tela.

Údržba a príslušenstvo

Ako ABS plast, tak aj sklo sú veľmi jednoduché na údržbu. Väčšinou postačí utrieť vlhčenou handričkou, prípadne mydlovou vodou a nechať dôkladne vyschnúť. Pre zarputilých hygienikov sa bude hodiť sprej či obrúsky na erotické pomôcky.

Súčasťou balenia je aj sexi čierna saténová maska na oči, ktorá bude zmyselným doplnkom vašej elektro noci. Výrobca odporúča pre zvýšenie vodivosti použiť špeciálny elektrosex gél.

Výhody a nevýhody

+ Elegantný kufrík

+ Veľmi moderné čierno-strieborné prevedenie

+ Hygienické materiály

+ Na výber zo 4 rôznych elektród

+ Súčasťou balenia je aj saténová maska

- Elektro sex gél nie je súčasťou balenia

Prečítajte si tiež:

Elektrosex - novinka, ktorá vás nabije

BDSM alebo sado-maso a ďalšie praktiky

20.04.2017 13:59:58
Chcete sa podeliť s ostatnými?
Facebook