Partner of Notino
Tipy na cesty
Darček pre každéhozabaľ si lásku

Elektrosex - novinka, ktorá vás nabije

Ak ste odvážni a chcete, aby Váš sexuálny život doslova "iskril", tak sa nechajte zelektrizovať až do orgazmických výšin - náš eshop vám to umožní! Elektrosex je teraz v kurze!

ledove vinoi

Elektrizujúca erotika

Ako už názov napovedá, tak elektrosex je založený na pôsobení elektrického prúdu, ktorý príjemne "masíruje" svaly a nervy na vašom tele. Vzhľadom k tomu, že sa jedná o erotickú praktiku, tak je samozrejme prioritou váš penis alebo vagína, na ktoré umiestnite špeciálne erotické pomôcky. Niektoré elektrohračky pôsobia veľmi relaxačne tiež na análny otvor či bradavky.

Pozor - som nabitý sexom!

Elektrosex je lákadlom najmä pre milovníkov BDSM, ale každý odvážny erotoman by mal tento hit vyskúšať. Rovnako ako sado-mäso, tak aj elektrosex má svoje pravidlá, ktoré je nutné dodržať, aby ste namiesto orgazmu nezažili grilovanie.

  • Partnerovi túto praktiku ponúknite, ale nenúťte!
  • Nepodceňujte NÁVODY u elektrosexuálnych pomôcok. Vzhľadom k faktu, že sa jedná o elektrostimuláciu vašich intímnych partií, nemuselo by to s vami dopadnúť pri nesprávnom použití dobre.
  • Ak máte problémy so SRDCOM, používate kardiostimulátor alebo ste dokonca tehotná, tak si bohužiaľ musíte nechať zájsť chuť.
  • Používajte lubrikant, ktorý zaisťuje vodivosť medzi pomôckou a pokožkou.
  • Nemachruj a nesnažte si elektropomôcku vyrobiť "po domácky" - mohol by to byť váš posledný elektro-vynález.

Elektrohračky na našom eshope

ledove vinoi

Náš eshop vám ponúka niekoľko luxusných hračiek, ktorými môžete obdarovať svojho miláčika a uviesť ho do tajov elektrosexu.

Nováčikovia môžu začať motýlim pošteklením a svojej kráske zakúpiť Stimulátor FF Series SHOCK THERAPY BUTTERFLY STIM, ktorý ponúka niekoľko úrovní elektro-masáží aj ich intenzity - od brnenia až po hĺbkovú masáž vašej prdelky. Tento stimulátor je tak diskrétny, že si šokovú terapiu môžete dopriať kedykoľvek a kdekoľvek! Potom môžete rovno prejsť na elektro-dildo so zúženou špičkou, ktoré sa dostane do nie jednej dierky!

Skvelou sadou pre pokročilých je FETISH FANTASY series SHOCK THERAPY, kedy prístroj obsahuje digitálnu ovládaciu jednotku s čitateľným LCD displejom a 4 vodivé samolepiace vankúšiky, ktoré môžete priložiť kdekoľvek na telo a elektrostimuláciou si dopriať príjemné chvíľky. Milovníci BDSM a najmä potom erotických oblečkov, si môžu dopriať špeciálne elektrizujúce nohavičky doplnené o korzet s cvokmi, ktoré lemujú vnútorný rozkrok a vzrušene vodia elektrinu do vášho nabitého tela.

Elegancia v elektrosexe - pre skutočných znalcov a milovníkov ponúkame výnimočnú sadu Electro-Sex Starter Kit. Na výber máte zo 4 sklenených elektród, kedy vám každá prinesie inú slasť - od šteklenie hrebeňa až po drsnejšie elektrošoky pomocou hrotu s malou guličkou. Luxusný kufrík a protišmyková pohonná jednotka je ako stvorená pre Majstra Elektrikára.

A nezabudnite - elektrosex si môžete spríjemniť tiež elektrogélom, ktorý vodivosť ešte zvýši!

Prečítajte si tiež:

Pripútajte ma, prosím!

BDSM aneb sado-mäso a ďalšie praktiky

navštívte kategóriu Elektro sex priamo na našom sexshope.

30.03.2016 12:26:29
Chcete sa podeliť s ostatnými?
Facebook