Partner of Notino  
darčeky a dopravu platíme myDni Flagranti - zľava 20 %DARČEKové balenie

Erotické pomôcky pre nadržané samičky

Ste na nudnej porade a v hlave sa vám naháňajú erotické predstavy? Odišiel váš miláčik na služobnú cestu a vy by ste si chcela práve urobiť dobre? Každá z nás veľmi dobre vie, ako si sama dopomôcť ku vzrušujúcemu orgazmu a kam presne kliknúť. Vaša mušlička zažije krásne chvíle s erotickými pomôckami z nášho sexshopu!

Kancelárska erotika

Do kancelárie môžeme odporučiť niečo intímneho, diskrétneho a pritom výkonného. Tohto malého diablika môžete mať vždy pripraveného v kabelke alebo ho ľahko zamaskovať medzi kancelárske potreby! Nejedná sa o nič iné ako dráždidlo klitorisu, ktoré môžete použiť kedykoľvek chcete. K dostaniu sú v mini veľkosti od 4 cm a v rôznych farbách i tvaroch. Klitoris vám pošteklí krásny králiček aj jemný motýlik. Nikto z kolegov nebude vedieť, že práve na kľúčoch od kancelárie vám visí vaša dráždiaca hračička Vibrátor Micro Keychain.

Ak chcete byť naozaj nenápadná, tak si navlečte skvele padnúce vibračné sexi nohavičky, ktoré majú vo vnútri schovaný malý vibrátorik.

Vibračné guličky do práce

tangaĎalšou výbornou kancelársku pomôckou sú venušine guličky, ktoré môžete vložiť na správne miesto a nechať sa unášať príjemnými vibráciami. Guličky bývajú dve a sú prepojené šnúrkou. Doprajte si aj kvapku lubrikantu, aby vkĺznutiu bolo ešte príjemnejšie, zasuňte guličky do vagíny a potom už len stačia letmé pohyby panvou a pocítite, ako guličky vnútri vibrujú. Nepleťte si však venušine guličky s klasickým vibrátorom. Tieto vibrácie sú totiž vyvolané guličkou, ktorá je ešte vnútri venušiných guličiek a vďaka pohybom panvou sa o seba trú a vyvolávajú jemné chvenie - vibrácie. Nikto z kolegov nemusí vedieť, že si počas obedovej pauzy užívate orgazmus.

Vibrujúci domov

Na doma si už môžete dopriať väčšieho býčka a pekne si namazať pána Dilda alebo rovno vibrujúceho draka. Urobte si horúcu vaňu plnú voňavej peny, doprajte si pohárik oroseného vína a si ľahnite do vane so žeravými predstavami. Po jemnej masáži bradaviek môžete siahnuť po vodeodolnom vibrátore Patriot a vaša vagínka už bude pripravená na príchod obrieho tátoša. Počkajte, až budete vzrušením špliechať vodu po celej kúpeľni.

Až sa usušíte a spamätáte z prvého potešenie, tak si v obývačke môžete dať repete a pripevniť dildo na podlahu. Ak nezakryjete závesy, môže byť zážitok ešte hlbší a udýchanější, pretože vás bude vzrušovať už samotná predstava, že vás niekto môže zahliadnuť. Zajazdite si na vibrujúcom býkovi s prísavkou ako by ste jazdila na kovbojovi a nezabúdajte si občas olízať bradavky, aby im to nebolo ľúto. Na večernej párty sa určite bude hodiť svietiaci vibrátor Night Express.

Erotické pomôcky v dvojici?

boxerkyPoďme si predstaviť, že partner či partnerka sú doma a užijete si bujarý sexy večer vo dvoch (prípadne v troch). Mali by ste začať nejakou relaxačnou erotickú masážou celého tela a nezabudnúť pekne premasírovať prsíčka, vagínu a tiež zadoček. Všetky otvory tak pripravíte na vkĺznutie penisu. Partner môže zasunúť svoj penis do vašej mušličky a zároveň vám dopriať análnu erotiku s kolíčkom. To erotické pnutie vo vnútri bude na nevydržanie a zažijete výbuchy slasti. Naopak môže váš mužíček preskúmať hlbiny zadočku a vagínu s klitorisom vám medzitým stimulovať pumpou. Ak sa bude flákať, stačí mať po ruke bičík alebo pokarhanie a môžete mu dať jasne najavo, kto je tu kráľovná. K erotickému večeru sa krásne hodia aj štýlové putá, ktorými vás môže váš miláčik spútať a pritom vám dráždiť vagínu vibrátorom.

Preskúmajte našu ponuku erotických pomôcok a doprajte si krásne babie leto!

Prečítajte si tiež:

BDSM alebo sado-mäso a ďalšie praktiky

Je môj Robert (ek) ten pravý alebo ako vybrať vibrátor

Vákuová pumpa pre potešenie pánov i dámiček

Nevibrujúce dildo vracia úder - rady, tipy, zaujímavosti

Erotické pomôcky do každého času aj nečasu zo sexshopom 4sex.sk

Špeciality z dielne FUN FACTORY

Alebo si doprajte tú správnu pomôcku na našom sexshope.

21.05.2015 01:17:09
Chcete sa podeliť s ostatnými?
Facebook Twitter