GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ Zľava -15 % na kategóriu ANÁLNE POMÔCKY s kódom "ANL15"
Partner of Notino
LÁSKA A FESTIVALY - PRIPRAVENÍ TO ZAŽIŤ?
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Exsens

V spoločnosti Exsens poskytujú vysoko kvalitné produkty starostlivosti o telo a sexuálne wellness. Sú presvedčení, že intimita a relaxácia sú hlboko prepojené. Poslaním Exsens je už od roku 2015 vzdelávať všetky ženy, aby mohli rozpoznať svoje telo a pestovať už uvedené spojenie intimity a wellness.
Produkty sa vyrábajú v najmodernejšom zariadení na výrobu kozmetiky a zdravotníckych pomôcok Laboratoire Néo Cosmétique v Aix-en-Provence vo Francúzsku a samozrejmosťou je ich 100% vegánske zloženie. Navyše, kedykoľvek je to možné, používajú organické a GMO-free suroviny (suroviny bez GMO pochádzajú z plodín, ktoré neboli geneticky zmenené pomocou nových techník genetického inžinierstva alebo manipulácie s DNA).
Mnoho ingrediencií a receptúr Exsens bolo certifikovaných COSMEBIO® a ECOCERT, dvoma z najuznávanejších európskych ekologických certifikačných organizácií. Produkty s označením BIO (najvyšší stupeň certifikácie COSEMBIO) ponúkajú zákazníkom istotu, že nakupovaná označená kozmetika je skutočne organická a zodpovedá ekologickým štandardom. Jedinečnosťou vynikajú produkty Exsens hlavne vďaka kúskom polodrahokamu ako je jantár, avanturín, tigrie oko a ďalšie.
Značka Exsens má jedinečný vzhľad a mimoriadne know-how Made in France.

Filter:
Cenové rozpätie
5
25
Odporúčame
Najnižšia cena
Najvyššia cena
Najnovšie