📣📣 Vibračný krúžok Primeros v hodnote 7,45 € ako DARČEK! Zistite viac! 📣📣
Partner of Notino
Buďte FUN s fun factory
Zľavňovač dopravy
Darček pre každého

Kamarátky majú vibrátory, ale dilda sú dilda

Tiež sa vám zdá, že dilda poslednou dobou zostávajú trochu v tieni svojich vibrujúcich potomkov - vibrátorov? Že sa tak deje úplne neprávom a že tiež dilda majú svoje know-how, s ktorým vašu lasturku preženú hotovým uragánom rozkoše, sa dočítate v dnešnom článku, v ktorom sa zameriame na jedny z najstarších erotických pomôcok vôbec!

Dildo versus vibrátor

Na prvý pohľad vibrátory prevalcujú všetky ostatné erotické pomôcky, a to vďaka vibráciám, ktoré, až 20 cm hlboko v pažeráku vašej mušličky, prinášajú veľmi silnú rozkoš. Nepopierateľné kvality vibrátorov vôbec nechceme spochybňovať - naopak tieto erotické pomôcky všetkým ženám vrelo odporúčame! Obrovskou ujmou na intímnych zážitkoch by však bolo nekúpiť si aspoň jedno šikovné moderné dildo!

Oproti vibrátorom sú totiž dilda oveľa mäkšie, pružnejšie, ohybnejšie, a tak sa vedia dokonale prispôsobiť anatómii vášho tela. Je to dané najmä materiálom, z ktorých sú moderné dilda vyrábané a ktorým je v naprostej väčšine gél. Gélový materiál zaručuje nielen pružnosť dilda, ale je tiež ideálny látkou pre zaujímavý dizajn. Gélové dilda sú k dostaniu nielen v priesvitne žiarivých farbách, ale aj v tzv. nature skin prevedení.

Nature skinoznačuje realistický dizajn, ktorý veľmi verne napodobňuje ľudské telo, v našom prípade penis aj s jeho žaluďom, predkožkou, žilkami a ďalšími detailmi. Ak teda túžite po realistickom zážitku, určite voľte pružného, gélového robertka v podobe nature skin!

Ďalšie vychytávky

V čom ešte dilda konkurujú ostatným erotickým pomôckam? Takmer každé dildo je vodotesné, a preto ich môžete bez problémov používať vo vani alebo v bazéne (vibrátory bývajú iba vode-odolné, hrátky s nimi sú tak obmedzené a môžu prebiehať len pod tečúcou vodou, napr. v sprche).

Celková rezistencia dilda voči vode a rôznym teplotám ponúka aj ďalšie lahôdky! Nahrejte si svoje dildo v horúcej vode, alebo ho bez obáv schlaďte v chladničke a potom už si len užívajte úplne nových sexuálnych radostí! Pre tieto zážitky sa skvele hodia aj tzv. sklenené dilda, ktorých materiál - tvrdené, nerozbitné sklo - je skvelý vodič tepla!

Dilda sú často vybavené prísavkou, čoho skvele využila aj naša video-inštruktorkaa takto divoko si na ňom zajazdila! Závidíte? Stačí kliknúť na našu ponuku a už zajtra si osedlať toho svojho 25 centimetrového macka!

Chcete radšej sendvič?

Vďaka maximálnej ohybnosti netrvalo dlho a boli vynájdené tiež dvojité dilda , ktorých konce bez problémov dosiahnu tak na vašu kundičku, tak na váš dychtivý zadoček. Neveríte? Presvedčte sa sami pohľadom na našu zmyselnú video-inštruktorku. Dvojitý prienik si teraz môžete dopriať aj vy sama alebo si k svojim hrám prizvať svoju priateľku či priateľa.

Náš sexshop 4sex.sk rozširuje hranice vašej sexuálnej fantázie.