Nečakáme na Vianoce! 🎁 Zľava 10 % s kódom "DARCEK10" a darček k nákupu nad 38€
Partner of Notino
Flash adventná ponuka -47 %
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Sexual Wellness

Sexual Wellness nabáda k sebaprijatiu a objavovaniu krásy i benefitov milostného života. Podnecuje k vyladeniu fyzickej, emocionálnej, duševnej i sociálnej pohody v kontexte sexuality a jej neoddeliteľnou súčasťou je aj dôkladná starostlivosť o telo. Všetky tieto aspekty sa premietajú aj do ponuky produktov z oblasti erotických pomôcok a intímnej a ošetrujúcej kozmetiky.
Zobraziť viac > < Skryť text
Články

Sexual Wellness

Tápete, čo si pod pojmom Sexual Wellness predstaviť? Vedzte, že kľudne všetko to, čo vás činí šťastnými a spokojnými v intímnom živote, čo sa pretavuje do psychickej stránky. Sexual wellness súvisí s búraním mýtov, mylných predstáv a zbytočných tabu spojených so sexom, ktoré prispievajú k nepresnému alebo nezdravému chápaniu intímneho života.

O tom, že pravidelný sex zlepšuje psychickú a fyzickú odolnosť, bolo už napísané mnoho. Početné štúdie preukázali, že sex je prospešný pre naše zdravie - aktivuje radu neurotransmiterov, ktoré ovplyvňujú nielen náš mozog, ale aj niekoľko ďalších orgánov, jedným z nich je napríklad srdce.

Sexual wellness podnecuje k vyladenej fyzickej, emocionálnej, duševnej a sociálnej pohode v kontexte sexuality a v neposlednom rade aj k sebavzdelávaniu v tejto oblasti. Neoddeliteľnou súčasťou je aj dôkladná starostlivosť o telo a duševnú stránku. Všetky tieto aspekty sa premietajú aj do ponuky produktov z oblasti erotických pomôcok a intímnej kozmetiky. Tak sa nato poďme pozrieť.


Nebojte sa mazať - má to svoje výhody

Lubrikačný gél, lubrikant alebo tiež lube vám dokáže spríjemniť vaše intímne chvíľky s erotickými pomôckami, aj pri klasickom milovaní. U niektorých praktík sa dokonca stal ich neoddeliteľnou súčasťou, pokiaľ si chcete dopriať ozajstný pôžitok. Dokáže účinne pomôcť s vaginálnou suchosťou u žien v období klimaktéria a nápomocný bude tiež u dievčat, ktoré so sexuálnym životom len začínajú.

Jeho vlastnosti a príchute dokážu spestriť vaše tradičné hrátky a napríklad vďaka nemu objavíte pocity, ktoré ste doteraz nezažili.

Lubrikačné gély

Všetko pre najlepšiu milostnú predohru

Masáž je nielen skvelý spôsob, ako si užiť vzájomnú blízkosť a dopriať telu dotyky, ale zároveň je skvelým "otvárakom" naozaj vášnivého večera. A ak niečo k masáži patrí, tak sú to oleje a masážne sviečky. Sviečky dokážu navodiť intímnu atmosféru a po roztopení sa menia na príjemne hrejivú emulziu, ktorá zvláčni pokožku a je ideálnym prostriedkom pre zmyselnú masáž. A pokiaľ si chcete pomôcť aj nejakou tou masážnou vychytávkou, tak tie tu nájdete samozrejme tiež. Takže sa uvoľnite, nalaďte sa a poďte si dopriať zmyselnú masáž. Zaslúžite si ju.

Masážne oleje, gély, sviečky

Ochrana na prvom mieste

Pokiaľ niečo k zdravej sexualite patrí, tak sú to rozhodne prezervatívy a ďalšie antikoncepčné metódy, ktoré môžete zvažovať. U nás nájdete bariérovú antikoncepciu, teda kondómy pre mužov aj pre ženy a tiež pesary, ktoré v spojení s antikoncepčnými gélmi dokážu smelo konkurovať hormonálnym antikoncepčným prostriedkom. A nakoľko vieme, ako dôležité sú prezervatívy pre mladých, snažíme sa našu ponuku neustále rozširovať, aby si každý našiel to, čo mu bude najviac vyhovovať a čo najmenej ho obmedzovať. A v súvislosti s plánovaným počatím u nás zároveň nájdete tehotenské a ovulačné testy, aby ste to mali všetko pekne po ruke.

Kondómy

Doprajte intímnym partiám tú najlepšiu starostlivosť

Intímne partie si zaslúžia len tú najlepšiu starostlivosť. Preto kladieme na intímnu hygienu vysoké nároky a snažíme sa vám ukázať, ako široké možnosti máte čo sa týka menštruačných pomôcok, intímnych umývacích gélov, ale aj pre starostlivosť ako je napríklad depilácia.

Vnímame tu potrebu udržateľnosti, ale aj preferencie kvalitných surovín a značiek, ktoré pre vás vyhľadávame a naskladňujeme.

Intimna hygiena a kozmetika

Doplňte telu to, co mu chýba

Naša strava nie je tak pestrá, ako by sme potrebovali a preto je občas potrebné dôležité vitamíny a minerály doplňovať inými cestami, teda pomocou doplnkov stravy. Problémy, ktoré sa u nás najčastejšie riešia, súvisia so stratou libida, stratou chuti na sex, zníženou hladinou testosterónu, zvýšenou únavou či s hormonálnou nerovnováhou. A práve tieto problémy môžu pomôcť vyriešiť doplnky stravy.

Doplnky stravy

Čistota a starostlivosť, to je pol zdravia

Pokiaľ sa bavíme na tému zdravia, je potrebné nezabúdať aj na starostlivosť o erotické a intímne pomôcky. O vibrátor, rovnako ako o kalíšok, je potrebné sa starať a zaistiť absolútnu čistotu pred jeho ďalším použitím. S týmto vám pomôžu prostriedky na dezinfekciu.

Starostlivosť o erotické pomôcky

Afrodiziaká a feromóny nakopnú vašu vášeň

Stále veľmi vyhľadávané produkty na sexshopoch sú afrodiziaká a feromóny, ktoré dokážu nabudiť chuť a sexuálny apetít.

Ale pozor nato, čo od nich očakávate. Klasickým a obľúbeným afrodiziakom sú napr. španielske mušky, ktoré pôsobia ako stimulant.

Môžeme vám ponúknuť afrodiziaká, až "po okraj" naplnené feromóny, vďaka ktorým prežijete celkom nový zážitok. A účinným prostriedkom k prebudeniu vášne sú aj špeciálne parfémy s feromónmi pre mužov aj ženy. Vyskúšajte ich!

Afrodiziaká a feromóny

Nalaďte sa a doprajte si pohodu aj doma

Svetlo sviečok a príjemná vôňa tiahnuca sa miestnosťou dokáže divy. Pre celkové uvoľnenie a atmosféru sme doplnili sortiment tiež o bytové sviečky a vône, ktoré vám spríjemnia deň a zlepšia náladu kedykoľvek, keď sa budete potrebovať odreagovať a zabudnúť na starosti všedného dňa.

Vône do bytu

Pokožka si tiež zaslúži hýčkanie

Prežite erotické chvíle zas trochu inak, než ste zvyknutý. Rozmaznávajte sa telovými olejmi, mliekom alebo kúpeľmi s kvapkou feromónov. Alebo si kúpte napríklad farbu na telo a sadu obsahujúcu prípravky pre ozvláštnenie erotických okamžikov. Uvidíte, že intímne hrátky tak budú o niečo pikantnejšie, veselšie a proste iné, ako doteraz...

Telová kozmetika
2023
Zavrieť