Partner of Notino
Bestsellery roku 2021Luxusné darčekové balenie
Darček pre každého

Kresielko Loopy Bounce Duopack

Už vás nudia stále rovnaké hračky?

Chcelo by to trochu spestrenia a poriadnu akciu? Tak poďte a skúste Loopy Bounce Duopack! Stačí nafúknuť priloženou pumpičkou, upevniť luxusné hebké dildo s prísavkou, nasadnúť a zmyselná jazda, po ktorej tak dlho túžite, môže smelo začať. Objavte rozkoš z rytmického prenikania, ktoré si riadite úplne sama. Ukážte svoj temperament a ukážte, čo vo vás je. Osedlanie bujného žrebca ešte nikdy nebolo tak horúce!

Tipy pre odvážnych:

Dildo s prísavkou možno použiť aj samostatne, na akomkoľvek hladkom povrchu. Fantázii sa v prípade vodeodolného Loopy Bounce Duopack medze nekladú. Jazdu na kresielku možno behom chvíľky premeniť na hrátky v sprche či u rytmicky rotujúcej práčky. Pre dámy, ktoré sa o pohľad na svoju rozkoš rady delia: Ako dlho myslíte, že sa muž vydrží pozerať do očí ženy, ktorá rozkošnícky rajtuje na kresielku, kým...?

Nemohla sa dočkať, až ho uvidí. Pohladká ho. A vyskúša. Behom chvíľky tú stálo, bezpečne pripevnené, a hrdo vztýčené, pripravené na svoju prvú jazdu. Nabrala do dlane veľkorysú porciu lubrikačného gélu, aby krásavca pripravila na hladký prienik. Len čo sa dotkla dlaňou žaluďa hebkého dilda a zovrela ho prstami, vedela, že od rozkoše ju delia už len sekundy.... Pokračovanie je? na vás!

Parametre a technická špecifikácia:

Farba: červená, čierna

Materiál: silikón, PVC - bez ftalátov

Rozmery: výška 70 - 80 cm podľa nafúknutia, výška sedadla 60 - 70 cm, šírka 42 - 46 cm

Dĺžka dilda: 29 cm pri priemere 3,5 - 4,5 cm, maximálna hĺbka prieniku 18 - 20 cm

Maximálna váha zaťaže: 100 kg

Vibrácie: nie

Vodeodolnosť: áno

Lubrikačné gély: gély na vodnej báze

Čistenie: teplá voda a špeciálna dezinfekcia na erotické pomôcky

Uskladnenie: v suchu, pri stabilnej teplote bez vystavenia priamemu slnečnému žiareniu

Krajina pôvodu: Švajčiarsko

Chcete sa podeliť s ostatnými?
Facebook
Zavrieť