>> Dnes DOPRAVA ZADARMO pri nákupe nad 5 € cez Zásielkovňu a Slovak Parcel Service <<
Partner of Notino
Buďte FUN s fun factory
Zľavňovač dopravy
Darček pre každého

Krúžky a návleky na penis prinášajú viac rozkoše ženám i mužom

Mužský penis je určite to najlepšie dráždidlo, ktoré bolo doteraz vynájdené, a rad párov s ním plne vystačí. Napadlo vás ale niekedy, že aj tak dokonalý vynález je možné ešte o kus vylepšiť? Naše krúžky a návleky na penis, vybavené špeciálnymi dráždiacimi výčnelkami alebo vibráciami, vám odhalia nové dimenzie sexuálnej rozkoše. Prekvapené budú ženy aj muži, najmä až vyskúšajú naše predlžovacie návleky na penis, s ktorými si budete môcť pripočítať k dobru až 7 centimetrov dĺžky! Obohaťte si svoj ??sexuálny život. Tieto erotické pomôcky na vás čakajú v našom sex shope 4sex.sk za tie najvýhodnejšie ceny!

Ako to funguje?

Ako sami zistíte, že erekčné krúžky, či návleky na penis nehryzú, radi vás do celej mašinérie sami zasvätíme. Oboje erotické pomôcky sú vďaka svojmu materiálu veľmi elastické, takže ich bez problémov "navlečiete" na najväčšie prirodzenie. Erekčný krúžok pretiahnete až ku koreňu penisu a show môže začať! Táto na pohľad nevinná erotická pomôcka nielen podporuje životnosť vašej erekcie, ale navyše prináša veľa príjemných pocitov vám aj vašej partnerke. Kvalitnejšie erekčné krúžky sú dokonca vybavené mini-vibrátorom, ktorý sa postará o tie miesta, ktoré váš penis pre plne pracovné vyťaženie nestíha zamestnať, tj klitoris a bod G. Dokonalý nástroj je týmto na svete!

Pokiaľ ide o návleky na penis, odporúčame používať lubrikačný gél. Táto erotická pomôcka je sprostredkovateľom ešte dokonalejších zážitkov, posúďte sami: vaše partnerka si užíva až o 7 centimetrov dlhšom nástrojom vybaveným extra dráždivými výstupkami, zatiaľ čo váš penis je vďaka vnútornej členitosti a tesnému obopnutiu ako v siedmom nebi!

Sexshop v Kysuckom Novom Meste doporučuje

Erotické pomôcky, o ktorých tu rozoberáme, vám ponúkame v širokom spektre prevedení, a tak si každý z vás určite vyberie! Pretože sú tieto erotické pomôcky ako stvorené na to, aby boli využité ako darčeky, odporúčame predovšetkým tieto modely:

VIBRAČNÉ KRÚŽKY Z RADY FUN ZONE vás oboch prekvapí svojím roztomilým dizajnom a tvary, v ktorých nechýbajú delfíny, kolibríky, čerešne a ďalšie exempláre z radov fauny i flóry. Doprajte si jedinečné rozkoše a zabavte sa ich roztomilým vzhľadom!

VIBRAČNÝ KRÚŽOK SEX COUNTER predstavuje revolučný erotický vynález, a to v podobe multifunkčného vibračného krúžku, ktorý funguje ako tachometer vášho sexuálneho výkonu! Zmerajte si počet prírazov za súlož, dĺžku vašich hrátok aj spálené kalórie. Váš sex shop Vám túto jedinečnú erotickú pomôcku rád pribalí zadarmo pri nákupe iného tovaru v hodnote nad 40 Eur!

NASADZOVACÍ PENIS DOUBLE LOVER je jednou z najdokonalejších erotických pomôcok svojho druhu. Double lover dodáva "dvojitú rozkoš" nielen žene (predovšetkým vďaka 7 centimetrom navyše a veľmi realistickému prevedeniu), ale aj mužovi. Vďaka pumpičke si budete môcť sami nastaviť mieru tesnosti, ktorú bude váš macek obopnutý, a ďalej si užívať vnútorných výčnelkov. To ale nie je všetko - pomocou ovládača budete môcť využívať i regulované vibrácie!

Zábavné a účinné erotické pomôcky pre dvoch za naozaj "sexy" ceny! Navštívte náš sex shop 4sex.sk a vyplňte váš život sviežou erotikou!