Partner of Notino
Tipy na cesty
Darček pre každéhozabaľ si lásku

Láska s bičom nad hlavou - predstavujeme bičíky a dutky

Každý z nás občas sám seba pristihne, ako ho pri hádkach s partnerom svrbí ruka. Holt, keď to nejde po dobrom, musí to ísť po zlom - platí aj v medziľudských vzťahoch, sexuálny život nevynímajúc.

Erotické pomôcky pre tvrdší sex / ľahšie sado-maso z nášho sex shopu vám pomôže znovu nastoliť poriadky v domácnosti aj v spálni, ušetrí vaše ruky od pľuzgierov a vaša láska znova kvitnúť - za zvukov bičíkov, dutiek a plácačiek dopadajúcich na partnerkin či partnerov zadoček - samozrejme vždy s mierou!

Demokracia - nuda je!

Spoločnosť, kde to aspoň občas nezaiskrí a kde tu a tam neprebehne očisťujúca revolúcia, skôr či neskôr sama zhasne. To isté platí aj o vzťahu medzi mužom a ženou. Nebude preto vôbec na škodu, keď sa s partnerom vrátite o pár storočí naspäť, do časov tuhého absolutizmu, kde vládli nemilosrdní drábovia a ich pokarhania a bič praskajúci nad chrbtom a hlavami poddaných ... Aby ste si naplno vychutnali sex v duchu habsburskej monarchie, nemusíte jazdiť do múzea - stačí navštíviť on-line sex shop 4sex.sk a z pohodlia domova vyberať kožené bičíky a plácačky, latexové dutky a mnohé ďalšie erotické pomôcky pre tvrdší sex (SM)!

V znamení svištiacich bičov

Naše bičíky, dutky a plácačka sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu (latex, koža), dobre sa drží a zanecháva naozajstné a viditeľné výsledky - červený zadoček vášho miláčika bude najlepším dôkazom. Ak je zvuk surovej kože dopadajúci na hebké pozadie vášho miláčika skutočná pastva pre vaše uši, kúpte si koženú plácačku potrebnú v tvare pádla či srdiečka, s ktorou, po troche cviku, vyrysuje krásny červený odtlačok na jej / jeho zadoček.

Výchovná lekcia, ako zo školy alebo tvrdé potrestanie neposlušného otroka či otrokyne si už zaslúžia svišťanie poriadneho koženého biča a dutky! Náš sex shop vás vybaví bičíkmi vystuženými nylonovým povrázkom, ktoré zaručia ten správny švih a prásk! Vskutku rafinovanou erotickou pomôckou je pokarhanie s rukoväťou v tvare penisu, ktorú môžete pri trestaní neposlušnej partnerky použiť aj ako dildo!

Ľahké sado-maso neublíží - naopak!

Zaujali vás naše erotické pomôcky pre tvrdší sex, ale nie ste si istí, ako by ich partner či partnerka prijali, za akej situácie sa hodí ich použiť a či je sex okorenený bolesťou skutočne tým pravým, čo potrebujete a po čom obaja túžite?

Budete sa však čudovať, koľko žien si tajne želá plne sa oddať pevnej ruke svojho pána, ktorý nepozná pri ukájanie svojho chtíča zľutovanie ani akýchkoľvek zábran ... A ako to spoznať? Trebárs občasná provokácia, ktorými sa vás partnerka (alebo partner) snažia rozhodiť na piatkovom večierku, sú v skutočnosti podnety s cieľom vydráždiť vás k poriadnej nočnej lekcii. Namiesto after-party jej teda doprajte trest, po ktorom skryto túži, a ukážte, kto je u vás v skutočnosti pánom, s poriadnou koženou dutkou či bičíkom v ruke!

Ak sa jej táto hra bude páčiť, pripútajte jej na ruky želiezka alebo putá alebo ju spútajte obojkom a vycvičte z nej svoju poslušnú sučku!

Možností je skrátka veľa, a pokiaľ bude také poňatie sexu prijateľné pre oboch z vás, nie je jediného dôvodu, prečo sa o neho nechať ochudobňovať!

Náš internetový sex shop 4sex.sk vás plne vybaví na bezpečnú cestu za objavovaním erotických zážitkov okorenených primeranou a bezpečnou dávkou bolesti!

08.11.2015 19:21:51
Chcete sa podeliť s ostatnými?
Facebook