❤️ Čo by ste si priali dostať na Valentína? Zapojte sa do ankety a vyhrajte!
Partner of Notino
Valentínske tipy
Luxusné darčekové balenieDarček Pre každého

Latexové a lakované erotické prádlo

Chcete na partnera, či partnerku poriadne zapôsobiť, zvýrazniť svoje sexi krivky, ohromiť úplne novou vizážou - skrátka vyraziť partnerovi, či partnerke dych? Latexové alebo lakované erotické prádlo, tesne obomykajúce tie najzvodnejšie partie ženy aj mužov, je svojim lesklým a nesmierne rajcovným vzhľadom skvelou možnosťou, ako si okoreniť sex a zapáliť novú iskru do vášho vzťahu!

Latexové a lakované erotické prádlo za tie najlepšie ceny ponúka SEX SHOP FLAGRANTI.SK!


Erotické prádlo, ktoré dodá vašim hrám novú šťavu!

Erotické hrátky v latexovej bielizni nie sú iba doménou milovníkov tvrdej erotiky, či fetiše, ale teší sa veľkej obľube u mnohých ďalších párov. Prečo? Toto erotické prádlo vtlačí vašej osobnosti úplne novú, originálnu podobu a kúzlo, ktoré poriadne vydráždi váš náprotivok - latexové aj lakované erotické prádlo ponúka náš sex shop vo variantoch pre ženy aj mužov. Sex v znamení latexu sa pre vás stane vítaným a pravidelným spestrením, ktoré na míle zaženie stereotyp vtierajúci sa do vašich spální! Poďme si spoločne pozrieť toto erotické prádlo zblízka.

Latexové erotické prádlo

Latex je veľmi pružná a odolná prírodná látka, vyrábaná z kaučuku. Tento jedinečný materiál účinkuje nielen navonok - hlavne svojim lesklým sexy dizajnom - ale po oblečení sa v ňom budete cítiť, ako vo svojej druhej koži, skrátka stane sa vašou súčasťou čoby dravé šelmy!

Latexové erotické prádlo je v našom sex shope k dispozícii v mnohých prevedeniach. Veľmi populárne sú čierne korzety s podväzkovými pásmi, ďalej latexové sukne, nohavičky, dámske aj pánske tangá, či rafinované rukavičky. Latexovým zázrakom by sme mohli nazvať čierne latexové legíny, či šarlátovo červený body komplet pre ženy, ktorý najlepšie zdôrazní vaše sexy krivky, a vy tak s prehľadom ovládnete situáciu vo vašej spálni! Oboje rozhodne nesmie chýbať vo vašej výbave!

Náš sex shop je plne vybavený aj ďalšími latexovými špecialitami, ako sú kolíky, nohavičky s otvorom v rozkroku, pánske slipy aj dámske nohavičky s pripevneným dildom, masky cez hlavu a mnoho ďalších. Možnosti, ako s nimi pri vašich posteľných hrátkach naložíte sú neobmedzené!

Latexový materiál najlepšie vynikne v čiernej, či ostro červenej farbe. Pre väčšiu rozmanitosť je však pripravené aj erotické prádlo v bielom alebo ružovom provedení.

Lakované erotické prádlo

Lakované erotické prádlo vás rozpáli ešte vyššou mierou hladkosti aj lesku a tým, ako dokonale obopne váš zadoček, či vaše prsia. Opäť platí, že ho skvele využijú nielen vyznávači sado-maso a iných okrajových praktík. Dôstojné a sexy čierne lakované šaty uvíta na svojej partnerke každý muž, rovnako ako vám partnerka nebude môcť odolať, až vaše mužstvo a pozadie zahalíte a zvýrazníte v extra priliehavých lakovaných boxerkách. Okrem štandardného erotického prádla vám v lakovanom prevedení môžeme ponúknuť aj prestieradlá, ako stvorené pre tie najneslušnejšie erotické hry, obliečky na vankúše, a najmä elegantné, a zároveň hriešne nemravné lakované šaty, minisukne s princesovými švami a sexy šnurovaním!

Je už samozrejme úplne na vás samotných, akým množstvom lakovanej alebo latexovej erotickej bielizne sa hodláte zahaliť a ako moc budete chcieť preskúmať všetky zákutia erotiky v znamení latexu alebo lakovanej erotickej bielizne. Vždy, ale máte istotu, že bude z čoho vyberať - váš špecializovaný sex shop pomôže splniť vaše najskrytejšie želania!

Zavrieť