Partner of Notino

Keď sa spoja dve značky, ktoré udávajú trendy ...

Erotika, sebaláska, uspokojenie a rovnako tak erotické pomôcky patria do našich životov. Stále je však okolo príliš veľa tabu, ktoré bráni otvorene si to priznať. Čo sa ale stane, ak sa spojí inovátor v oblasti erotických pomôcok - švédska značka LELO s nadčasovou módnou ikonou DIESEL? Vznikne kolekcia, ktorú si všimne každý ;-) Každopádne je to veľký prielom, ktorý vysiela do sveta správu - SEXUALITA JE SÚČASŤOU ŽIVOTA A NEMUSÍTE SA ZA ŇU HANBIŤ.    Limitovaná edícia LELO x DIESEL

Túžite po objavovaní sonických vĺn s legendárnou LELO SONA Cruise alebo si radšej užijete hrátky spoločne s vibračným krúžkom LELO TOR 2? 

Stimulátor klitorisu LELO x DIESEL SONA Cruise červený
Luxusná edícia značky LELO a DIESEL. Vodotesný silikónový stimulátor klitorisu ponúka 8 intenzít a 8 rytmov bezkontaktných pulzácií vďaka sonickým vlnám. Navyše vám ponúkne patentovanú technológiu Cruise, ktorá funguje ako tempomat. Pokiaľ je silne pritlačený náustok k telu, automaticky sa znižuje výkon. Vďaka funkcii Cruise sa uvoľní 20% energie a motor navýši túto stratu, aby vaše zážitky nekončili predčasne.
Zobraziť
Krúžok na penis LELO x DIESEL TOR 2 červený
Výnimočná luxusná edícia značky LELO a DIESEL. Krúžok na penis z hodvábneho silikónu a hlbokými silnými vibráciami, ktoré si užijú obaja partneri. Jeho úlohou je ľahko zaškrtiť nahromadenú krv a zabrániť jej odchodu, čo bude mať za následok skvalitnenie, predĺženie erekcie a oddialenie ejakulácie, aby vaša vášeň nepohasla. K tomu sa budú jeho zmyselné vibrácie presúvať ako do penisu, tak priamo ku klitorisu, takže si vašu spoločnú rozkoš užijete obaja naplno. 
Zobraziť


EXKLUZÍVNE LEN NA FLAGRANTI!

Áno, túto limitovanú edíciu zatiaľ nájdete len u nás. A je ich len pár kusov.
Čo ďalej by ste nemali od značky LELO prehliadnuť?  Celá kategória