Partner of Notino
Zlaté narodeniny -20 %dopravu platíme myluxusné darčekové balenie

Masážne sviečky FLAGRANTI - Zažehnú vášeň, ale nespalia

Plánujete romantický večer a neviete, ako na to? Čo by ste povedali žeravé masáži, ktorá uvoľní vaše napäté telo a zároveň nabudí všetky vaše zmysly. A stačiť vám k tomu bude sviečka. Ale pozor - ak nie ste vyznávačom žeravého vosku, zabudnite na zvyšky sviečok z vianočného venca. Predstavujeme vám MASÁŽNE SVIEČKY - jedinečnú záležitosť, ktorá by nemala chýbať v žiadnej spálni. Sviečka, ktorej obsah sa razom zmení na príjemnú emulziu, ktorú nalejete na partnerovo telo a doprajete mu uvoľňujúcu masáž a dotyky všade, kde si len budete priať.

Zažehnite plameň!

Sviečku stačí v dostatočnom predstihu zapáliť a užívať si jej príjemnú vôňu. Počas niekoľkých minút dôjde k prehriatiu a roztopení celej zmesi, ktorá je tak pripravená na použitie. Masážna emulzia dosahuje iba teploty pre príjemné prehriatie nespôsobujúce spálenie pokožky či jej bolesť a postačí vám naozaj malé množstvo pre masáž celého tela. Potom už si môžete len vychutnávať príjemné dotyky, zahalení do omamnej vône za svitu plameňa sviečky.

Vlastný rad sviečok FLAGRANTI

Masážne sviečky sú skvelá voľba, ak si chcete užiť príjemný večer a navodiť atmosféru. Hodia sa pre každého a nikoho nepohoršia. Ani zarputilých ľudí, ktorý odmietajú akékoľvek erotické pomôcky. Ak pridáte hudbu a fľašu dobrého vína spolu s dobrou náladou, bude to všetko, čo budete pre perfektný večer potrebovať. Masážna sviečka je poklad, ktorý sme sa rozhodli mať a ponúkať ho zákazníkom tiež pod vlastnou značkou. Tak vznikli prémiové sviečky FLAGRANTI. Sú vyrobené z tých najkvalitnejších surovín, ktoré zanechajú pokožku hebkú a vláčnu a zároveň majú dokonalé hydratačné schopnosti. Mandľový a kokosový olej prepožičiava pokožke hebkosť, bambucké maslo hydratuje a regeneruje, extrakt z chmeľu pokožku omladzuje a zvláčňuje. Vyberať môžete z troch jedinečných vôní kokosových orechov, santalového dreva a mora.

09.12.2020 11:57:48
Chcete sa podeliť s ostatnými?
Facebook Twitter