Partner of Notino  
darčeky a dopravu platíme myZľava za vernosť až 10%DARČEKové balenie

Masturbátory, zadočky a vagíny Funzone a Ultrazone, aneb keď ruka nestačí

Masturbácia (mužov i žien) už dávno nie je spoločenské tabu. Dokladajú to aj rafinované erotické pomôcky pre mužov - masturbátory, zadočky a vagíny, ktoré prinášajú nečakane príjemnú sexuálnu úľavu a dokážu spestriť aj spoločné hrátky s partnerkou. Masturbátory a vagíny z radu FunZone a UltraZone patria k najmodernejším a ergonomicky najdokonalejším - preto vám ich predstavujeme v tomto článku.

Kĺže, ale nehryzie - pohladí, ale nezradí

Masturbátory a vagíny sa tešia veľkej obľube, napriek tomu rad mužov dáva pri masturbácii stále prednosť klasickej, "ručnej" ceste. Dôvodom býva istá nedôvera k umelým náhradám a materiálu erotických pomôcok - predsa len do nich muži ponárajú to najcennejšie, čo majú. Zábranou bývajú tiež pocity hanby, že sú odkázaní na umelú vec, pretože sa im nedarí nájsť si živú partnerku.

Tieto pochybnosti a trápne pocity sú však úplne zbytočné. Moderné masturbátory sú vyrobené z kvalitného a veľmi hebkého materiálu, čo zaručuje nielen prekvapivo intenzívne a realistické erotické pôžitky, ale aj ľahkú údržbu (väčšinou postačí voda a mydlo) na hygienické použitie.

Výpomoc masturbátoru nie je vec, za ktorú by ste sa museli hanbiť. Veľa žien má doma schovaných hneď niekoľko vibrátorov, tak prečo by si aj muž nemohol dopriať erotickú pomôcku strihanú na mieru jeho telesnému ústrojenstvu a potrebám?

Chcete radšej orál, anál alebo klasiku? V našej ponuke si vyberiete

Masturbátory radu FunZone sú k dostaniu v troch základných typoch: anus, mouth a vagína, ktoré dokážu dokonale stimulovať análny, orálny aj vaginálny sex, a to vďaka vonkajšiemu profilu i vnútornej úprave! Na prvý pohľad ide o nenápadnú tubu pripomínajúcu zväčšený dezodorant, na ktorej konci je však umiestnený príslušný otvor.

Tým ale škála možností, ako si s masturbátormi podľa svojho gusta užiť ani zďaleka nekončí! Pre naozaj tesný styk voľte masturbátory a vagíny typu TIGHT, naopak pre voľnejší styk alebo pre vyvinutejších z vás je vhodnejší variant RIPE. Pre dokonalú stimuláciu vlhkých úst, zadočku či vagíny sú pripravené tiež naozaj šťavnaté masturbátory WET z extra hebkého materiálu Refined Touch. Ak sa rozhodnete pre masturbátor Fresh Brew Mouth, budete si užívať tak rýchlo, ako vám táto erotická pomôcka na báze lubrikantu umožní!
Chcete viac? Za výbornú cenu si môžete dopriať mnohonásobne intenzívnejších zážitkov vďaka masturbátorom s vibráciami, ktoré regulujete s pomocou jednoduchého tlačidla.

Kúzelný a pevný je zadoček gejšy

V neposlednom rade vám odporúčame masturbátor upravený do podoby ružového a veľmi vnadného (posúďte sami) pozadia zmyselnej japonskej gejšy. Tá bude vždy pripravená splniť vaše sexuálne túžby, okrem toho je vybavená vyhrievacou tyčinkou, ktorou ju rozohrejete a ešte viac umocníte už tak neopakovateľný realistický pocit z materiálu Refined Touch. Análne aj vaginálne hrátky s ňou si ďalej môžete spestriť až 6 typmi vibračných modulov!


Prečítajte si tiež:

Ako vyberať masturbátory

Umelé vagíny ponúkajú sex na 100 spôsobov! Vyskúšajte ich aj Vy!

Americký Pipe Dream búra hranice medzi erotickou hračkou a ľudským telom!

Ženy majú tangá, muži zasa TENGA - revolučné masturbátory pre mužov

Ako používať masturbátory Flash Light


alebo prejdite rovno k výberu vagín, zadečkov a masturbátorov v sexshope.

15.06.2016 18:32:52
Chcete sa podeliť s ostatnými?
Facebook Twitter