Partner of Notino  
darčeky a dopravu platíme myZľava za vernosť až 10%DARČEKové balenie

Moderné nafukovacie panny prichádzajú obšťastniť nie len slobodných mládencov!

Obľuba nafukovacích panien verzus predsudky

Asi by sme sotva našli erotickú pomôcku, ktorá by bola opradená toľkými mýtmi a predsudkami, ako nafukovacie panny, ktoré bežne poznáme skôr ako komicky poňatý darček, ktorého účelom je nanajvýš spestriť narodeninovú oslavu. V skutočnosti - vychádzame zo štatistík predajnosti v našom sexshope - ide o značne obľúbenú erotickú pomôcku, ktorá obohacuje sexuálny život nielen mužov, ale aj žien a párov.
Naše zmyslné krásky vyženú kostlivca z vašich skríň!

Nafukovacie panny často slúžia osamoteným mužom, ale aj ženám, ktorí z rôznych dôvodov sexuálne trpia, ale nehodlajú sa obmedzovať tradičnými spôsobmi masturbácie.

Táto erotická pomôcka je však doporučovaná aj ako účinná náhrada všetkým, ktorých erotické chúťky z rôznych dôvodov nenachádzajú odozvu u ich živých sexuálnych partnerov ... Vaša nafukovacia kamarátka bez váhania vyhovie aj tým nejpikantnejším prianiam, za ktoré sa pred ňou nikdy nebudete musieť hanbiť.

Faktom je, že vo chvíľach sexuálneho pôstu asi sotva nájdeme ženu či muža, ktorí by boli tak rýchlo po ruke ako niektorý z kamarátov, ktoré Vám ponúka náš sex shop.

Ale odhoďte už konečne zábrany a poďme navštíviť náš virtuálny sex shop, kde na Vás čaká pestrý výber sympatických a ohybných kamarátov a kamarátok tých správnych "telesných" proporcií!

Zostavte si súkromný harém strihaný na mieru vášmu sexuálnemu apetítu vo vašom sexshope 4sex.sk!

Zabudnite na gumové kreatúry, ktoré pripomínali všeličo, len nie ľudské stvorenia, ktoré majú človeka navyše aj sexuálne vzrušiť. Moderné nafukovacie panny sú vyrábané z kvalitného materiálu (tzv. natural skin), ktorý zaručuje nielen vysokú hygienu, ale aj vydarene imituje ľudskú kožu, a to na povrchu i vo vnútri. Každý model disponuje tromi otvormi pre vaginálny, orálny, ale aj análny sex. Elastický materiál zaručuje flexibilné zaobchádzanie - rozhodne nehrozí, že by Vám naše partnerky neroztiahli nohy!

Náš sex shop je pripravený splniť Vaše predstavy i čo do pôvodu a vzhľadu Vašej milenky. Láka Vás sex s ebenovou kráskou z horúcej Afriky? Alebo uchádzate na uniformách a pri pohľade na zdravotnú sestričku sa zvíjate chtíčom? V našom sexshope už na Vás čakajú nadržaná sestrička Naomi, africká kráľovna Lulu, mimoriadne vyvinutá Pamela a veľa ďalších náruživých slečien!

Tieto erotické pomôcky majú veľa ďalších predností. Každá nafukovacia panna je veľmi odolná aj skladná a vo chvíli, keď už jej budete mať dosť, jednoducho vypustíte vzduch, uložíte ju a upracete, (čo sa Vám u živej partnerky tak jednoducho nepodarí). Naše krásky toho tiež príliš nenahovoria - aj to možno vnímať ako prednosť. Keď k tomu pridáte ich verný vzhľad, nie je čo riešiť!

Nepije pivo, neholduje futbalu, netrápia ho problémy s erekciou

Nie, skutočne sa nejedná o literárnu postavu z utopických románov Julesa Verna, ako by sa z popisku mohlo zdať. V našom sex shope si totiž na svoje prídu aj ženy, ktorým doma chýba poriadny kus chlapa tých správnych rozmerov! Reálne ochlpenie, vibrujúci penis nadštandardné veľkosti a rafinované otvory - to všetko a ešte viac Vám ponúknu výkonní samci, s ktorými si v súkromí môžete plniť svoje tajné priania!

Nakupujte nafukovacie panny diskrétne a za najlacnejšie ceny

Zaujala Vás ponúkaná erotická pomôcka, ale návšteva sex shopu, nedaj bože kúpa erotickej pomôcky je pre Vás nočnou morou? Náš virtuálny sex shop tieto starosti elegantne vyriešil za Vás. Nie je nič jednoduchšie, ako si nechať ktorúkoľvek erotickú pomôcku zaslať v tzv. diskrétnom balení, na ktorom bude vytlačená iba naša fakturačná adresa. Svojim zákazníkom zároveň garantujeme tie najlacnejšie ceny, a preto neváhajte a vstúpte na náš portál www.4sex.sk!

01.02.2016 11:03:40
Chcete sa podeliť s ostatnými?
Facebook Twitter