Partner of Notino
Tipy na cesty
Darček pre každéhozabaľ si lásku

Aj muži majú svoje dni - aj muži majú svoje erotické pomôcky

Ženy majú svoje vibračné vajíčka a dildá, ale prečo nedopriať zmyselnú rozkoš aj chlapom. Ponuka erotických pomôcok pre mužov na našom sexshope je veľmi obsiahla, preto sa pripútajte a nechajte sa inšpirovať našim horúcim pánskym sortimentom.

Nafúknutá bábika nielen pre jednotlivcov

Nemyslite si, že nafukovacie panny sú len prežitok a sú len pre osamelých jazdcov. Je čas si prezrieť sortiment, ktorý obsahuje zaujímavé a moderné kúsky, ktoré si môžete prizvať aj do trojky!

Veľa prekrásnych mien skrývajú rôzne rozkošné nafukovacie panny, ktoré Vám bez hlúpych rečí doprajú orgazmus Vašich snov. Naše panny neodvrávajú, Nevyhovárajú sa, nebolí ich hlava, nespia na Vašej strane postele, ale hlavne sú ochotné sa uchýliť k akýmkoľvek sexuálnym praktikám!

Čokoládová pusa či japonský zadoček

DP3Už sú dávno preč sexuálne časy, kedy bola dostupná jediná nafukovačka, pripomínajúca zmalovaného klauna s veľkým nevkusným otvorom hore aj dole a s končatinami ako kreslená postavička. Dnes môžete zatúžiť po úžasnej plnej bobuľke, ktorú budete mať za čo chytiť a môžete sa pomaznať a ukojiť s kusom ženskej, ale aj spoznáte hĺbku sexuchtivek Pamely z Pobrežnej hliadky. Budete prekvapení, aký príjemný a veľmi prirodzený je materiál, z ktorého sú vyrábané - Váš penis do nich vkĺzne ako do pravej vagíny. Môžete však zablúdiť tiež do hlbín análu a tiež si užiť orálik, presne tak, ako to máte rád. S veľkou radosťou Vám môžeme ponúknuť brunetku, blondýnky, ryšavku, čokoládovú krásku, cestovnú pannu, ale aj Katy Pervy, Kleopatru či zvodnú dračicu v podobe zdravotnej sestričky alebo čínskej krásky.

A ak chcete dopriať tento žeravý zážitok aj svojmu mužskému proťajšku, tak siahnite po naozaj nadupaných a svalnatých sexy chlapcov - žhavý hasič, sexi gigolo, mužný robotník, manekýn či veľký John.

Moderné masturbátory

Elastické, diskrétne a z príjemného materiálu sú masturbátory pre mužov. Môžete si ho vziať všade so sebou a utešiť sa kdekoľvek si zaumienite. Modernou a veľmi žiadanou záležitosťou sú vajíčka, ktoré sa krásne prispôsobia akejkoľvek veľkosti. Masturbátory Tenga Egg sú očarujúce a veľmi žiadané. Vnútri je dômyselne schovaný lubrikačný gél, ktorý Vašu rozkoš zdvojnásobí. Vajíčko môžete kúpiť aj ako darček.

Iné masturbátory potom pripomínajú priamo vagínu, ale aj slastné ústočká a zadoček. Cestovné sety si môžete so sebou pribaliť na služobnú cestu a nemusíte sa starať o viac. Masturbátory sú vyrobené z príjemných silikónov, ktoré sú k nerozoznaniu od ľudskej pokožky. Vagíny sú priamo k zulíbaniu a Váš penis objímu tak tesne, že si môžete užiť niekoľko orgazmov za sebou.

Značka FunZone Vám dopraje ako tesnú pusinku, tak vibračný zadoček a UltraZone zase úžasnú vaginálnu kolekciu Geisha, kedy sa môžete pohrať s malou japonskou vagínkou.

Roboti a 3D masturbátory

1Luxusnou záležitosťou sú robotické masturbátory, ktoré sú vibračné s gélovým vstupom a vnútri skrývajú perličky, ktoré veľmi príjemne masírujú Váš kolík. Ďalší moderný masturbátor ponúka značka Tenga - 3D stimulátor je horúcou novinkou v oblasti erotických pomôcok pre mužov a ponúka veľmi pevné a pritom slastné zovretie Vášho penisu. Dizajn je nadčasový a materiál antibakteriálny.

Kus ženskej pre pravých milovníkov

Nebojte sa investovať do erotických pomôcok a siahnite po hračke, ktorá Vám nedá spať - masturbátory pripomínajúce celé alebo časť tela sú tak realistické, že Váš penis priamo vybuchne slasťou. Chcete si dopriať hlboký zásun a pritom hladiť hebké kozičky? Náš sexshop v tom nevidí problém - Double D alebo Fuck me silly sa s Vami pohrá a objíme Váš penis tak tesne, že vystriekne radosťou. Zásun je možný aj s čokoládovou vagínou.

Dlhonohá kráska práve nie je v okolí? Môžete si to v pokoji rozdať s našou kráskou s úžasnými nohami, jemnou pokožkou a mäkkou vagínkou.

Vákuové pumpy pre pánov

DP3Pumpy opäť čelia predsudkom, že sú určené predovšetkým mužom, ktorí majú problém s erekciou. Samozrejme je to výborná lekárska pomôcka, ale predovšetkým je to skvelá erotická hračka, ktorá sa bude hodiť aj pri milovaní vo dvojici aj v troch a pripraví Vás na rýchlu akciu!

Vákuová pumpa pracuje na princípe podtlaku, ktorý pri pumpovaní vzniká medzi valcom a penisom, teda veľmi rýchlo dochádza k stoporení penisu. Tlak môžete korigovať a užívať si tak rýchly orgazmus bez problémov.

Vyberať môžete z úžasného množstva farieb, ale aj funkciou - vrúbkami, guľôčky, vibrácie, gélové krúžky. Vákuové pumpy Worx a Color Vám ponúknuť farebnú spúšť, z ktorej bude vedľa a pritom na pravom mieste. Francúzsky bozk si môžete dopriať s vákuovou pumpou z mäkkého gélového materiálu, ktorá umocní Vaše vzrušenie.

Prečítajte si tiež:

Moderné nafukovacie panny obšťastnia nielen slobodného mládenca!

Škola sexu s nafukovacou pannou 1.

Ako vyberať masturbátory

Umelé vagíny ponúkajú sex na 100 spôsobov! Vyskúšajte ich aj vy!

Vákuová pumpa pre potešenie pánov i dámiček

Venušine guličky a vákuové pumpy vás počas leta dostanú do formy!

21.05.2015 02:16:41
Chcete sa podeliť s ostatnými?
Facebook