Partner of Notino  
darčeky a dopravu platíme myZľava za vernosť až 10%DARČEKové balenie

Nie je nasadzovák ako nasadzovák!

Poznáte erotickú pomôcku, ktorá rozdáva rozkoš rovnakou mierou žene aj mužovi? Sex shop 4SEX.SK áno!

Nasadzovacie vibrátory disponujú dutým priestorom, kam muži bezpečne uložia svoj úd, a okrem toho sú vybavené vibračným mechanizmom. Poriadne vzrúšo si potom vďaka vibráciám i rozmerom a povrchu vibrátora užívajú ako dievčatá, tak chlapci, a čo je najdôležitejšie, vychutnávajú si spoločnú rozkoš súčasne!

Nasadzovací vibrátor ako erotická ZDRAVOTNÁ POMÔCKA

Pre väčšinu z nás je sex zábava. Nájdu sa ale aj takí, pre ktorých je sex a erotika synonymom nepríjemných pocitov a obáv. Problémy s erekciou vie hravo vyriešiť práve nasadzovací vibrátor .Nielenže vám odpadne starosť o uspokojenie Vašej partnerky, ktorej mušlička si vďaka dĺžke, vrúbkovanie a vibráciám, zaručene príde na svoje. Je dosť pravdepodobné, že príjemné pocity vo vnútri, násobené u vibračných modelov vibráciami, Vás po troche cviku zase postavia do pozoru!

Nasadzovacie penisy dokážu oživiť nielen ochabnutý penis, ale tiež poklesnutý sexuálny apetít, ktorý môže byť aj pre Váš vzťah smrtiaci! Nebojte sa preto experimentovať a "nasaďte mu" napríklad toto úchylné pôvabné nasadzovacie dildo FETISH FANTASY fialovej farby. Trocha fetišu dokáže nebývalo okoreniť vašu sexuálnu zábavu - zvlášť ak svojmu samcovi prikážete, aby si obliekol túto silikónovú masku, ktorá je súčasťou balenia!

Klasické nasadzovacie penisy nielen pre dievčenské hrátky

Nielen heterosexuále orientované ženy a dievčatá si občas radi doprajú poriadnu kladu!

A pretože nasadzovakovu s upevňovacími nohavičkami je veľa, rozhodli sme sa vám situáciu uľahčiť 4 dielnu sadu farebných vibrátorov pre vaginálne aj análne použitie! Súčasťou sú pôvabné nohavičky, na ktoré nasadzovacie dildo ľahko prichytíte.

Ani tu však nie je vašim možnostiam koniec! Prekvapte svojho partnera tým, že si oblečiete nasadzovací "strap on" dildo a prejdete mu zadoček. Skvelý sendvič môžete vy, muži, pripraviť svojim partnerkám s týmto nasadzovacím dildom, ktoré bude robiť sprievod vášmu penisu na ceste do raja!

Nasadzovacie vibrátory, dilda aj robertkov nakupujte za skvelé ceny v sex shope 4SEX.SK

08.11.2015 19:29:55
Chcete sa podeliť s ostatnými?
Facebook Twitter