Partner of Notino  
Darček a doprava zadarmoAdventný kalendárDARČEKové balenie

Kto nemaže, nejde! Predstavujeme lubrikačné gély s multifunkčným využitím!

Rovnako ako musí byť kvalitná predajňa áut zásobená tiež olejmi do motora či brzdovou kvapalinou ani skutočne kvalitný sex shop nesmie postrádať dostatočnú ponuku lubrikačných gélov pre bezproblémovú a doslovne "hladkú" SEXUÁLNU JAZDU!

Sex shop 4sex.sk, finalista kategórie sexshop roku 2012, vám ponúka bohatý a prehľadný výber kvalitných lubrikantov na všetkých dostupných bázach, najrôznejších vôní, a ako ste zvyknutí, za tie najlepšie ceny u nás!

SEX bez lubrikačného gélu - ako plavba po vyschnutom riečisku...

Vo vzťahu medzi mužom a ženou to občas drhne aj v posteli.

Nielen pre mladé páry, ktoré so sexom ešte len začínajú, je určená univerzálna sexuálna pomôcka menom lubrikačný gél, skrátene tiež lubrikant. Moderné lubrikanty fungujú na báze vody alebo silikónov a ich hlavným účelom je dostatočne zvlhčiť ženský alebo mužský pohlavný orgán, aby nedochádzalo k zbytočným odreninám a drobným poraneniam jedného z vás. To isté platí pri autoerotike s vibrátormi a inými erotickými pomôckami, kde sa použitie lubrikantu viac ako odporúča. Lubrikačné gély však zároveň dokážu erotické hry nečakane spríjemniť aj inak. Ukážeme vám ako.Lubrikačný gel plus orálny sex? Bez problémov!

Hoci niektoré čitateľky asi neveriacky pokrútia hlavou, lubrikačný gél nijako neškodí vášmu telu, ak ho pri orálnom sexe trochu ochutnáte aj ústami. Naopak, už základný rad našich lubrikantov LONA obsahuje príchute ako jahoda alebo jablko, a vy im tak na partnerovom penise jednoducho nebudete schopná odolať!

Iné lubrikačné gély vás vďaka svojmu zloženiu dokážu poriadne rozpáliť, prekrviť a zvýšiť celkovú vnímavosť sexuálnych stimulov. Extra jemné lubrikanty potom odporúčame najmä pre análny sex - nielenže partnerku dokonale pripravia, ale navyše dostatočne znížia riziko infekcií pri análnom styku. Vyskúšajte preto náš lubrikačný gél EROS BODYGLIDE ANAL .

Masážny krém, kondicionér aj sexuálny doplnok v jednom?


Vyskúšajte naše MULTIFUNKČNÉ LUBRIKAČNÉ GÉLY!

Pre divoké a bohaté erotické hrátky nepoznajúc hraníc boli vyrobené špeciálne lubrikačné gély, ktoré vďaka svojmu zloženiu skvele slúžia tiež ako masážny prostriedok alebo kondicionér, ktorý zvláčňuje vašu pokožku. Naozajstný zázrak, ktorý jednoducho nemožno neodporučiť, predstavuje Lubrikačný gél DOER Medical ALOE VERA, ktorý jednak spríjemňuje sex, ale zároveň účinkuje ako liek s antibiotickými aj antioxidačnými účinkami a mnohými vitamínmi! Prípravok využijete aj pre jeho hojivý efekt voči zapareninám a samozrejme ako masážny prípravok.

Naša bohatá ponuka lubrikantov, čítajúci teraz takmer 60 druhov, by vami rozhodne nemali zostať nepovšimnuté! V SEXSHOPE 4SEX.SK IDE HLADKO NAOZAJ VŠETKO A PRETO DNES OBJEDNAJTE A ZAJTRA UŽ SI UŽÍVAJTE RÝCHLEJ A HLADKEJ JAZDY NA PLNÝ PLYN!

28.07.2016 13:41:07
Chcete sa podeliť s ostatnými?
Facebook Twitter