Partner of Notino
Tipy na cesty
Darček pre každéhozabaľ si lásku

Ako sa nestratiť v labyrinte vibrátorov

Získajte základný prehľad o vibrátoroch, ich materiáloch a delenie!

Čo je to vlastne vibrátor, a čo už nie je? Existujú rozdiely medzi vibrátorom, dildom a robertkom?

Čím sa líšia jednotlivé materiály vibrátorov a dajú sa zohnať aj dvojité alebo nasadzovacie vibrátory? Džungľou vibrátorov vás prevedieme v článku, ktorého koncepcia je postavená na najčastejších otázkach zákazníkov nášho sex shopu.

Veríme, že po jeho prečítaní vám bude masturbácia s vôbec najobľúbenejšie erotickou pomôckou prinášať ešte intenzívnejšie sexuálne zážitky!

Vibrátory versus dilda

Vibrátor a dildo nie je jedno a to isté. Hoci nemusíte vzájomný rozdiel ihneď postrehnúť, faktom zostáva, že vibrátory, ako napovedá názov, vibrujú, zatiaľ čo dildá uvádza do chodu iba vaša alebo partnerova ruka.

Len vibrátory (známe tiež ako

Aj dildá však majú svoje nespochybniteľné prednosti! Zoznámte sa s nimi v článku Kamarátky majú vibrátory, ale dildá sú dildá!

Vibrátory vaginálne a análne

Hoci je väčšina vibrátorov určená na vaginálne dráždenie, rastúcej popularite sa tešia aj análne vibrátory, a to nielen u žien, ale aj mužov! A v čom sa teda vaginálne a análne vibrátory líšia? V praxi mnohokrát nijako. Veľa žien totiž neváha poláskať svoj zadoček klasickým vibrátorom. My doporučujeme použiť radšej špeciálne vibrátory análne. Prečo?

Vibrátory upravené pre análnu penetráciu majú užší profil a bývajú vyrobené z pružného a ohybného gélového materiálu.

Stimulátory čiže dráždidlá prostaty potom patria medzi revolučné erotické pomôcky, ktoré odhalili nové dimenzie mužskej extázy! Špeciálne zahnutý profil stimulátora dovedie vášho miláčika k takému výstreku, aký u neho roky nepamätáte!

Vibrátory podľa materiálu

Zamerajme sa teraz na základné materiály vibrátorov.

Plast:

Výrobcovia sa môžu predháňať sebebizarnějšími modelmi, na špičke predajnosti sa stále držia klasické plastové vibrátory! Čím to bude?

V jednoduchosti je sila! Prostý, "cigarový" dizajn, pestrá ponuka farieb, účinný prenos vibrácií, hladký povrch, bezproblémové použitie a nízka cena. Pri masturbácii môžete použiť lubrikant na báze silikónu i vody, pri čistení potom prostriedky s obsahom alkoholu.

Gel:

Maximálnu pružnosť, ohybnosť a jemné dráždenie. Gélové vibrátory sa maximálne prispôsobia tvarom aj žiadosti každej ženy, a preto patria medzi obľúbené stálice.

K výhodám jelly vibrátorov, ako sa prezývajú, patrí tiež pestrými farbami hýriacei dizajn a príjemná cena. Kvalitné gélové vibrátory, ktoré neobsahujú ftaláty, vyberajte medzi produktami s cenou od 15 eur. Trochu náročnejšia je údržba - gélové vibrátory umývajte iba mydlom a vodou.

Silikón:

Silikónové vibrátory predstavujú najlepšiu voľbu nielen zo sexuálneho hľadiska. Tým, že chirurgický silikón neobsahuje nežiadúce látky (je tzv. hypoalergénne), môžu si s nimi bezpečne užívať aj budúce a čerstvé mamičky.

Silikónový vibrátor dlho vydrží a ľahko sa ošetruje. Jedinou nevýhodou je vyššia cena a nutnosť používať lubrikant na vodnej báze - silikónový môže povrch vibrátora poškodiť.

Nature skin:

Aj vibrátory z umelej kože sú vyrábané zo špeciálnych silikónov. Rozdiel spočíva v realistickom stvárnení kože, a to ako na pohľad, tak predovšetkým na dotyk!

Žaluď, semenníky, žily, predkožka a ďalšie atribúty európskeho i afrického penisu má vďaka nature skin vibrátorom každá žena ihneď po ruke!

Moderné vibrátory

Perlové vibrátory

Kundička pod paľbou! Aj takto sa dá vystihnúť fungovanie a účinky perlových inak tiež rotačných vibrátorov, ktoré zasypávajú dávkami rozkoše nielen mušličku, ale tiež zadoček a klitoris súčasne.
A ako to všetko treba vibrátor Double Rabbit dokáže? Hravo! Kým mušličku zaplní mohutné telo vibrátora, nastražená zajačie ušká dávajú súčasne čo preto klitorisu a análu.

Lepšiu a rýchlejšiu cestu k orgazmu doteraz nikto nevynašiel!

VIBRÁTORY WE-VIBE 3

Vibrátor, z ktorého účinkov sa tešia žena aj muž pri spoločnej súloži! WE-VIBE 3 je unikátny vibrátor, ktorého menšia časť sa zavádza do vagíny, väčšej zvonku stimuluje klitoris. A celá mašinka potom násobí svoje účinky v rytme prírazov vášho partnera!
Okrem možnosti používať vibrátor počas súlože vyniká WE-VIBE 3 materiálom zo 100% silikónu, vodeodolnosťou, bezdrôtovým diaľkovým ovládaním, 6 tichými vibračnými režimami aj dlhou výdržou a recyklovateľným obalom.

Sexy tvary aj sexi mozog! Náročné ženy siahnu po vibrátore s intuitívnym ovládaním celkom 6 programov, ktoré riadi inteligentný procesor. Vibrátor a dráždidlo klitorisu SIRI INTIMA ďalej vydrží až 4 hodiny vkuse, a to za úplne diskrétnej prevádzky.


Nasadzovacie vibrátory a iné špeciality

Nasadzovacie vibrátory

Nasadzovacie vibrátory sú vybavené, na rozdiel od nasadzovacích dild, dutým priestorom pre mužský penis. Táto erotická a zdravotná pomôcka v jednom neslúži iba na potešenie jednej, prípadne dvoch žien! Skutočnú slasť v nej zažívajú muži, a to vrátane tých, ktorých trápia nespoľahlivé erekcie. Nasadzovacie vibrátory postavili znovu do pozoru nejedného vtáčika! Ani ten váš nebude výnimkou.

Double vibrátory

Tiež dvojitý umeláci sú skôr záležitosťou ohybnejšiích dild. Pre skutočných fajnšmekrov máme pripravený flexibilný dvojitý vibrátor, ktorý môžete polohovať, ako sa vám zachce. Vibrátor tak bez problémov ukojí vašu mušličku aj zadoček. A rovnako dobre dosiahne na tie isté partie vašej partnerky, poťažmo partnera!

08.06.2017 15:11:05
Chcete sa podeliť s ostatnými?
Facebook