>> Venušine guličky v hodnote 24 € ako DARČEK 
Partner of Notino
Darčekové balenie
Darček pre každéhoAdventné kalendáre v predaji!

Nevibrujúce dildo vracia úder - rady, tipy, zaujímavosti

Dildo JOLLY BUTTCOCKVážené nadržané dámy, slobodné či zadané nestoudnice, skrátka všetky moderné ženy, je čas sa trošku hrať! Pán Dildo už čaká, až ho popadnete a vsuniete do vášho rozžeraveného lona.

Dildo nájdete v Kanade aj v našom sexshope

Stretávate sa s týmto pojmom prvýkrát? Na internete nájdete mnoho vysvetlení - jedná sa o kanadské mesto v Newfoundlandu, ale aj o hračku pre ženy alebo umelý penis. Kto by ale cestoval do Dilda, keď dildo môže vycestovať do Vás! Zostaňme teda v sexuálneom žargóne a poďme si pojem dildo vysvetliť.

Dildo nevrčí, ale aj tak Ťa dostane

Gréci kedysi pred naším letopočtom vyrobili prvú nevibrujúcu sexuálnu pomôcku pre osamelé ženy a miesto lubrikantu používali olivový olej. Sexuchtiví Taliani túto hračku vylepšili a pomenovali dildo. V dnešnej dobe však neslúžia len osamelým ženám, ale spestruje sexuálny život žien, mužov, párov, trojíc alebo štvoríc. Dildá teda poznáme všetci a dnes sa vďaka kreatívnemu dizajnu opäť tešia veľkej obľube. A hlavná výhoda? Nepotrebujete mať po ruke náhradné baterky!

V dnešnej modernej dobe si pre potešenie môžete vybrať z takej škály tvarov, príjemných materiálov, orgazmických farieb alebo veľkostí, že nebudete vedieť, ktoré dildo zasunúť do vlhkej mušličky skôr. Každý z nás najprv ohodnotil penis zrejme podľa vzhľadu a potom dôjde na jeho výkonnosť. Vyberte si teda sami, ktorý kaňour bude vhodný pre vašu mačičku či kocúra.

Tvar dilda Vám pomôže nájsť aj bod G

Tvar dilda vyberajte podľa rozkoše, ktorú si chcete dopriať - klasický vaginálny orgazmus, pošteklenie klitorisu alebo podpichovaním Bodíku G. Dildo je však k dispozícii aj pre vyznávačov análneho sexu a čo viac - môžete si naraz dopriať dvojitú dávku, zasunutie s dvojitým dildom, ktoré sa pýši dvoma ohybnými penismi a vkĺzne do Vás a rozžeraví obe dieročky naraz.

Môžete si ho vybrať s realistickým žaluďom, s semenníkmi či bez, alebo sa zamerať na dildá v podobe mužného žilnatého penisu.

Dildo Clearstone RippleVeľké a gélové alebo malé a sklenené dildo?

Veľkosť - každá dáma či pán podľa ľubovôle - veľkosti ani priemeru sa medze nekladú, preto si môžete vybrať naozaj veľkého nadržaného chlapca s dĺžkou až 37 cm s priemerom 6 cm, alebo sa pomaznať s dildíčkom o dĺžke 11cm a priemerom 2 cm, ktorý je vhodný pre drobnejšie dámy a navyše sa dá nenápadne schovať do kabelky.

Materiál je dnes prispôsobený maximálnej rozkoši žien aj mužov. Skôr sa vyrábali z dreva či kože, ale v modernej dobe sú už ohybné, náramne pružné, vyrábané z farebných gélov čiže jelly, ktoré sú vo vnútri vagíny príjemné ako pohladenie kožúšku malej mačičky. Môžete ale tiež naraziť na dildo z ručne fúkaného skla či designovky z dreva - všetko samozrejme použiteľné.

Designy díld alebo chcete klasiku či niečo "zábavnejšie"?

Dizajn - v dnešnej dobe sme náročnejšie na vzhľad výrobkov, ktoré kupujeme a tak aj výrobcovia nevibrujúcich vibrátorov sa vyhrali dizajnom. Okrem hračiek v tvare uhorčičky si fajnšmekri môžu vybrať priehľadné dildo s farebnými guličkami, napodobeninu roubíku, alebo pre odvážne a vášnivé v tvare päste. Dilda vyzerajúce ako zvieratká alebo poriadny černošský penis nie sú výjimkou. Dilda sú tiež opatrené prísavkou, ktorú jednoducho prisajete na hladký povrch a môžete si krásne zajazdiť na žrebcovi bez toho, aby ste zapájali ruky (tie môžete využiť na menší vibrátorik a zažiť tak väčšiu slasť).

Vychytávky u díld

Tiež dildá majú svoje vychytávky - môžete sa ním nechať postriekať, pri erotickom prítmí vám na dilde bude svietiť bludička alebo už aj tak žeravou nocou vás prevedie hrejúce dildo.

Rady vtáka dildáka

Tělový olejNebojte sa experimentovať a prizvať si k hrám ďalšiu ženu či muža. Vyskúšajte viac typov naraz a doprajte si víkend plný vlhkosti. Nalejte si čašu plnú kvalitného vína, pustite si erotický film, začnite zmyselnou masážou, ktorá vás zahreje a uvoľní, a potom nechajte zasunúť partnera a dildá naraz. Vy sama si môžete ďalším malým dildom dráždiť klitoris a dopriať si tak dvojitú dávku orgazmu.

Ako všetky vieme, tak nie vždy je však prítomnosť partnera či partnerky nutná... Dildo môžete použiť tiež sama či sám vo voňavej vani a urobiť si naozaj žeravú kúpeľ. Tiež už spomínané dildo s prísavkou alebo dvojité dildo stojí za vyskúšanie! Potešenie vám jednoznačne spríjemní lubrikačný gél s vonnou esenciou alebo s vôňu Cafelatte.

Dnešné dildovské rozprávanie ukončíme hláškou sexuálne dračice Samanthy z obľúbeného seriálu Sex v meste :

Charlotte, prečo mi voláš - ja masturbujem! Hovorila som ti, že dnes budem robiť celý deň!


Prečítajte si tiež:

Vibrátory a dildá FUN FACTORY alebo exkurzie do sveta fascinujúcich farieb, tvarov a magických erotických zážitkov!

Kto nemaže, nejede - predstavujeme lubrikačné gély

Ohýbať je lepšie ako zahýbať. Vie to aj vaša partnerka?

Kamarátky majú vibrátory, ale dilda sú dilda


alebo prejdite rovno k výberu díld v sexshope.

15.07.2016 10:31:58
Chcete sa podeliť s ostatnými?
Facebook