Partner of Notino  
darčeky a dopravu platíme myZľava za vernosť až 10%DARČEKové balenie

Orálny sex s desiatimi jazýčkami - novinka Sqweel 2 Black

ledove vinoi

Najohybnejším a najsilnejším svalom ľudského tela je jazyk. Jazyk dokáže divy. A teraz si predstavte, aké zázraky dokáže rovných 10 mäkkých jazýčkov s vašou vagínou. Jeden za druhým zmyselne olíže vašu mušličku a doslova jej vytrie zrak. Nové jazykové tornádo je pripravené na divokú jazdu - zoznámte sa, prosím, Sqweel 2 Black.

Jazykohrátky

Ak zbožňujete orálny sex a jazykové hrátky, mali by ste nové dráždidlo klitorisu pre ženy kúpiť skôr, ako zmizne z pultov. Váš partner určite vie, ako mrštným jazýčkom rozvášniť váš klitoris, ale tá predstava, že vás líže rovno 10 partnerov aj niekoľko hodín vkuse, je skrátka na nezaplatenie.

Ako funguje vibrátor Sqweel 2 - oral sex?

Mäkké jazyky sú umiestnené na rotačnom koliesku, teda akonáhle spustíte stimulátor, jazyky sa rozkmitajú. Ku zmyselnej rozkoši vám postačia dve tlačidlá - jedným sa stimulátor klitorisu zapne / vypne a druhým ovládate rýchlosti, ktorých má Sqweel 2 Black celkovo tri. Luxusnou vychytávkou je tiež spätný chod stimulátora, čo láka k experimentom.

Orálny stimulátor Sqwell priložíte ku klitorisu, zapnete tlačidlom a regulujete si rýchlosť. Pomalý mód vás pripraví na orálny jazdu. Zamatové jazýčky s veľkosťou 2,5 cm jeden za druhým olížu ľahučko váš ružovučký klitoris. Dotyk jazyku je úžasne mäkký a veľmi nežný, jazyky jemne naberajú klitoris a v podstate ihneď dochádza k prvej vlne zmyselného mrazenie.

Druhá rýchlosť vás rozpulzuje, jazyky kmitajú rýchlo za sebou a hrajú sa ďalej s klitorisom na francúzske bozkávanie. Najrýchlejší mód je ideálny na sladkú orgasmické bodku. Ak si chcete Sqweel rotačný masturbátor naozaj užiť, použite lubrikačný gél na vodnej báze (nie silikónový), ktorý hrátky príjemne zvlhčí. Odporúčame vyskúšať rôzne erotické polohy. Mäkké niekoľkonásobné olízania pod žaluďom rozprúdi krv tiež mužom!

Materiál a dizajn

Čierny moderný dizajn s ružovými jazykmi pôsobí zmyselne. Jazyky sú kryté obalom a samotné čierne telo dráždidlá je vyrobené z kvalitného plastu. Vás ale dozaista najviac zaujímajú hlavne jazyky, čo ženy? Materiál je už známy nezávadný a antialergénny lekársky silikón. Hoci to tak na prvý pohľad nevyzerá, tak jednotlivé jazyky sú zamatovo mäkučké, ohýbajú sa a krásne kĺžu, takže už len predstava, ako kĺžu po vašom klitorisu, je vzrušujúca.

Zadná strana masturbátora je určená pre 3 batérie typu AAA, ktoré vydržia cca 5 - 6 hodín udržať jazýčky v pohybe - a to dokáže máloktorý živý jazyk!

Údržba Sqweel 2 Black

Hygiena je veľmi jednoduchá - na čiernom plastovom puzdre je tlačidlo so znakom zámku, čím uvoľníte prednú časť stimulátora. Jazyky vyberte a opláchnite vodou a mydlom, prípadne môžete očistiť špeciálnymi prípravkami na sexuálne hračky. Opláchnuť môžete tiež plastový kryt, ale pozor - samotné telo stimulátora (napájacia časť) nie je vodeodolná! Sqweel návod vám poskytne podrobné obrázkové informácie alebo pozrite na videonávod Sqweel.

Výhody: moderný a cenovo dostupný, tri rýchlosti, výkonnejší ako jeho menší braček Sqweel go oral, jednoduchá údržba, luxusný dizajn

Nevýhody: hlavná časť nie je vodeodolná, nutné používať iba lubrikant na vodnej báze

13.10.2016 23:21:25
Chcete sa podeliť s ostatnými?
Facebook Twitter