Partner of Notino  
darčeky a dopravu platíme myZľava za vernosť až 10%DARČEKové balenie

Pančucháče s otvorom - novinka za skvelú cenu

ledove vinoi

Ak je Vašim heslom "vždy pripravený", tak si s radosťou prečítajte túto recenziu na novinku v sortimente erotickej bielizne - pančuchy s otvorom. Náš sexshop 4sex.sk je výhradným predajcom tejto erotickej záležitosti za pár eur, ktorá vám môže uľahčiť vaše sexuálne dobrodružstvo.

Dámy poznajú tento problém určite veľmi dobre - práve už má váš nový samček zasunúť penis a v ceste mu stoja pančuchy. Či už sú pančucháče strhnuté alebo nie, celkom logicky už nie sú ďalej použiteľné. Výrobca erotickej bielizne prišiel na trh s novinkou, ktorá je vhodná pre dračicu, ale aj inovatívnych býčkov.

Pančucháče pre ženy

Dámske pančuchové nohavice sú vyrobené z klasického silonu a v intímnych miestach majú obšitý otvor, ktorý je pevný a uľahčí vám zálety. Pančucháče sú k dostaniu v telovej aj čiernej farbe a na našom sexshope ich zakúpite za 1,80 EUR.

Veľkosti si vyberáte štandardne podľa veľkosti vašej postavy v cm - 158, 164, 170, 176 a 182.

Pančucháče pre mužov

Páni môžu byť prekvapení, ale táto novinka si našla svojich priaznivcov aj medzi mužmi. A prečo im nedopriať príjemný pocit rýchlej akcie pri intímnych hrátkach. Silónové pančucháče s otvorom medzi nohami sú určené najmä pre odvážnych a moderných mužov, ktorí sa neboja experimentovať. Farebnosť je rovnaká ako u ženskej varianty - telová a čierna. Cena je len o niečo vyššia ako u ženských pančúch a to 1,98 EUR za ks.

Dostupné veľkosti sú opäť podľa výšky muža v cm - 170, 176, 182, 190 a 198.

Údržba

Pančucháče je možné prať ako v práčke, tak v rukách. Pri údržbe v práčke sa odporúča použiť prací sáčok, aby sa pančuchy nezničili o bubon práčky. Prať stačí na 30 stupňov na jemnom programe v tekutom pracom prášku. Aviváž sa používať nemusí. Neodporúča sa sušiť na radiátore ani v sušičke.

Výhody a nevýhody

+ Nízka cena

+ Dostupné v niekoľkých variantoch

+ Urýchlia sexuálne hry

+ Otvor je obšitý, tzn. pevný

+ Vhodné v chladnejších mesiacoch

- Jemný silónový materiál

- Údržba sa môže zdať náročná

- Prací sáčok nie je súčasťou balenia


Prečítajte si tiež:

Páni v negližé

Erotická bielizeň na letné večery

06.08.2015 17:57:49
Chcete sa podeliť s ostatnými?
Facebook Twitter