Erotický sprievodca vianočnými darčekmi 🎁 NECHAJTE SA INŠPIROVAŤ
Partner of Notino
Flash adventná ponuka týždňa
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého
Parfém SECRET PLAY Apolo s feromónmi 20 ml

Parfém SECRET PLAY Apolo s feromónmi 20 ml

Zmyselná karamelová vôňa pre mužov s feromónmi prebúdza neodolateľnú príťažlivosť pre opačné pohlavie, s guľôčkovým aplikátorom.
Balenie:
Tento produkt už nie je v ponuke. Prosím vyberte si iný produkt z našej ponuky.
Opis tovaru

Parfum vás urobí príťažlivejším? Samozrejme! S týmto guľôčkovým parfumom s feromónmi SECRET PLAY APOLO je to možné. Biologické feromónové častice stimulujú sexuálnu túžbu prirodzeným spôsobom skrze čuch a vôňu a to hlavne vďaka prísade výťažkov z hľuzoviek. Sladká karamelová vôňa a iskrivá aróma prebudí neodolateľnú potrebu erotického kontaktu v osobe, ktorú chcete získať. Vôňa tejto kombinácie dovedie ženy doslova k šialenstvu a vy čoskoro zaznamenáte vzrastajúci záujem druhého pohlavia. Staňte sa žiaducim pre vašu partnerku. Dlhotrvajúca vôňa bez alkoholu, ideálna veľkosť sa zmestí do každej tašky. Majte svoju vôňu vždy pri sebe.
Ďalšie produkty značky SECRET PLAY nájdete tu.

Prečo si vybrať parfum SECRET PLAY APOLO s feromónmi 20 ml:

  • olejový parfum s obsahom feromónov pre zvýšenie erotickej atraktívnosti
  • guličkový parfum pre jednoduchú aplikáciu
  • ideálna veľkosť do každej tašky alebo vrecka
  • sladká karamelová aróma

Parametre:


Obsah: 20 ml
Zloženie: ALCOHOL DENAT, AQUA, PARFUM, PEG / PPG-14/4 DIMETHICONE, GLYCERÍN, POTASSIUM Sorbate, tuber BRUMALE EXTRACT, LIMONENE, LINALOOL, Butylphenyl METHYLPROPINAL, coumarin, CITRONELLOL, CITRAL, GERANIOL, EUGENOL, BENZYL BENZOATE
Použitie: Parfum môže byť vdychovaný alebo aplikovaný priamo na kožu na obvyklé miesta. Nekombinujte s iným parfumom. Kozmetický výrobok pre vonkajšie použitie. Neaplikujte v oblasti očí alebo na rany. Držte mimo dosahu detí. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste a chráňte pred slnkom.
Vyrobené: Španielsko
Parametre
Podobné produkty