Partner of Notino
Parfém SECRET PLAY SECRET ORCHID s feromónmi 50 ml

Parfém SECRET PLAY SECRET ORCHID s feromónmi 50 ml

Zmyselný parfum pre ženy s vôňou čiernych orchideí, vanilky a s feromónmi vzbudzuje neodolateľnú príťažlivosť pre vášho partnera. Flakón s rozprašovačom.
Akcia
Tento produkt už nie je v ponuke. Prosím vyberte si iný produkt z našej ponuky.
Opis tovaru

Príťažlivejšia vďaka parfumu? S týmto parfumom SECRET ORCHID s feromónmi je to možné! Biologické feromónové častice stimulujú sexuálnu túžbu prirodzeným spôsobom cez čuch a vôňu. Exotická vôňa čiernych orchideí a vanilky a iskrivé aróma prebudí neodolateľnú potrebu erotického kontaktu v osobe, ktorú chcete získať. Vôňa tejto kombinácie dovedie muža doslova k šialenstvu a vy čoskoro zaznamenáte vzrastajúci záujem druhého pohlavia. Staňte sa žiaduca pre vášho partnera.
Ďalšie produkty značky SECRET PLAY nájdete tu.

Prečo si vybrať parfum SECRET PLAY ORCHID 50 ml:

  • parfum s obsahom feromónov pre zvýšenie erotickej atraktívnosti
  • flakón s rozprašovačom pre jednoduché použitie
  • orientálna vôňa čiernych orchideí a vanilky

Parametre:


Obsah: 50 ml
Zloženie: Alcohol Denat., Aqua, Parfum, PEG/PPG-14/4 Dimethicone, Glycerin, Potassium Sorbate, Tuber Melanosporum Extract, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Limonene, Geraniol, Linalool, Coumarin, Citronellol
Použitie: Parfum môže byť vdychovaný alebo aplikovaný priamo na kožu na obvyklé miesta. Nekombinujte s iným parfumom. Kozmetický výrobok pre vonkajšie použitie. Neaplikujte v oblasti očí alebo na rany. Držte mimo dosahu detí. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste a chráňte pred slnkom.
Pozn.: Spotrebujte do 12 mesiacov od otvorenia.
Vyrobené: Španielsko
Parametre
2023
Zavrieť