Partner of Notino
Novinky v ponuke - Fantasy dildá
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Perlová bielizeň Bracli vás úplne okúzli

Sebavedomé a úspešné ženy často potvrdzujú, že krásnu bielizeň považujú za svoju vizitku a cítia sa v nej sebaistejšie a to aj napriek tomu, že je skrytá pod bežným outfitom. Ale počuli ste už o netradičnej spodnej bielizni, ktorá okrem svojho pôvabu a neodolateľnému dizajnu ponúka benefit v podobe jemnej a veľmi príjemnej stimulácie tých najintímnejších miest? Ak sme vo vás vzbudili zvedavosť, s radosťou vám predstavujeme luxusnú španielsku značku Bracli.História Bracli

Luis Alvarez pre svoju ženu v roku 1966 navrhol celkom unikátnu bielizeň, ktorá má niektoré vlastnosti, vďaka ktorým je jedinečná a odlišná od ostatných známych modelov. Keďže išlo o naozaj jedinečný kúsok, začal ho vyrábať tiež pre svojich priateľov a následne si ho nechal patentovať. Ak by sme mali bielizeň nejako zaradiť, šlo by najskôr o ,,intímny dámsky odev so sexuálno - stimulačnými účinkami,,. Svoju povesť si bielizeň Bracli získala predovšetkým vďaka kombinácií, ktorú milujú všetky ženy na svete - kombinácia perál a luxusnej čipky.

Značka sa čoskoro stala celosvetovým bestsellerom a našla si svoje miesto v šuplíkoch mnohých spokojných fanúšičiek. Sám výrobca tvrdí, že Bracli provokuje fantáziu v podobe očakávaní príjemných zážitkov, ktoré nám stimulačné benefity ich unikátnych produktov môžu priniesť. Bracli je oslavou krehkej ženskosti a odvahy zároveň.

Bracli v seriáloch

O jeho zahraničnej popularite svedčí aj fakt, že sa španielska bielizeň preslávila v amerických seriáloch Chirurgovia a Sex v meste.

Scenáristi seriálu Sex v meste videli v Bracli potenciál ,,exkluzívneho darčeka,,, ktorý v podobe nohavičiek so stimulačnými perlami venoval milionár Richard divoške Samante Jones vo svojom súkromnom lietadle. Napriek tomu, že ženy zbožňujú šperky, perly ich nemusia len skrášľovať a dodávať im šmrnc, ale môžu ich aj skutočne potešiť. 

Prekrásne balenie tejto unikátnej bielizne len dokresľuje celkovú prezentáciu značky a vyslovene sa ponúka ako originálny a skvelý darček pre pravú dámu.A ako perlová bielizeň funguje?

Perlové tangá, nohavičky a body Bracli sú erotická bielizeň, ktorá poskytuje žene jemnú stimuláciu pri každom kroku, nech už je kdekoľvek a to celkom diskrétne. Nikto nezíska podozrenie, že sú stimulované ich najcitlivejšie partie. Perlová bielizeň je vyrobená z dokonalo padnúcej elastickej čipky a z jedného alebo dvoch retiazok (podľa typu kolekcie a modelu) najjemnejších perál.

V Bracli pre zákazníčky vyberali ich veľmi kvalitnú odrodu "Manacor" pochádzajúcu zo španielskeho ostrova Mallorca. Modely Bracli&G sľubujú, že pomôžu aj s dráždením najcitlivejšieho bodu G pre ešte intenzívnejší pocit pri nosení. Perly sú vzadu uviazané na saténovú mašličku, ktorú jednoducho odviažete a z retiazky vytvoríte väčší uzlík podľa osobnej potreby a vložíte guličky priamo do vagíny.Vycibrený sortiment

Ošperkované nohavičky / tangá ... asi si hovoríte: "A to je všetko?" Samozrejme, že je kolekcia komplexnejšia a návrhári z Bracli zohľadnili fakt, že ženské telo je jedinečné, krása má mnoho podôb a každá žena vie zmyselne upozorniť na inú časť tela. Samozrejme ich teda môžete zladiť s podprsenkami či braletkami rovnakého štýlu a strihu a doplniť zaujímavými podväzkovými pásmi.

U nich nemajú perličky primárne stimulačnú funkciu, napriek tomu vás nádherne ozdobia a skvelo ich zladíte s dolným dielom. V prípade, že vás patentovaná vychytávka v podobe dráždivej retiazky neoslovila alebo si na takéto nohavičky netrúfate, ale napriek tomu vás prekrásne jemné čipky v kombinácii s perlami doslova ohúrili, nezúfajte. Nočné košielky tejto značky vykúzlia z každej ženy krehkú vílu. 

Je veľmi ťažké vytvoriť provokatívnu spodnú bielizeň a neskĺznuť pritom k lacno vyzerajúcim strihom. Bracli sa podarilo omnoho viac - vytvorili ikonickú perlovú bieliezeň, ktorá je stelesnením vkusnej elegancie a luxusu. A práve preto by nemala chýbať ani vo vašom šatníku. Doprajte si skutočne luxusnú bieliezeň so stimulačnými benefitmi. Nech už si vyberiete akýkoľvek model, zaručene s nim zažijete nejednu vzrušujúcu chvíľu.

Vyskúšate doteraz nepoznané? 🖤 Zľava 20 % len teraz na celú značku Bracli s kódom "BRA20".


Celý sortimentZobraziť viac