❤️ Čo by ste si priali dostať na Valentína? Zapojte sa do ankety a vyhrajte!
Partner of Notino
Valentínske tipy
Luxusné darčekové balenieDarček Pre každého

Perlové prádlo Bracli vás úplne okúzli

Sebavedomé a úspešné ženy často potvrdzujú, že krásne prádlo považujú za svoju vizitku a cítia sa v ňom sebaistejšie a to aj napriek tomu, že je skryté pod bežným outfitom. Ale počuli ste už o netradičnom spodnom prádle, ktoré okrem svojho pôvabu a neodolateľnému dizajnu ponúka benefit v podobe jemnej a veľmi príjemnej stimulácie tých najintímnejších miest? Pokiaľ sme vo vás vzbudili zvedavosť, s radosťou vám predstavujeme luxusnú španielsku značku Bracli.História Bracli

Luis Alvarez pre svoju ženu v roku 1966 navrhol celkom unikátne prádlo, ktoré má niektoré vlastnosti, vďaka ktorým je jedinečné a odlišné od ostatných známych modelov. Keďže išlo o naozaj jedinečný kúsok, začal ho vyrábať tiež pre svojich priateľov a následne si ho nechal patentovať. Pokiaľ by sme mali prádlo nejako zaradiť, šlo by najskôr o ,,intímny dámsky odev so sexuálno - stimulačnými účinkami,,. Svoju povesť si prádlo Bracli získalo predovšetkým vďaka kombinácií, ktorú milujú všetky ženy na svete - kombinácia perál a luxusnej krajky.

Značka sa čoskoro stala celosvetovým bestsellerom a našla si svoje miesto v šuflíkoch mnoho spokojných fanúšičiek. Sám výrobca tvrdí, že Bracli provokuje fantáciu v podobe očakávaní príjemných zážitkov, ktoré nám stimulačné benefity ich unikátnych produktov môžu priniesť. Bracli je oslavou krehkej ženskosti a odvahy zároveň.

Bracli v seriáloch

O jeho zahraničnej popularite svedčí aj fakt, že sa španielske prádlo preslávilo v amerických seriáloch Chirurgovia a Sex v meste.

Scenáristi seriálu Sex v meste videli v Bracli potenciál ,,exkluzívneho darčeka,,, ktorý v podobe nohavičiek so stimulačnými perlami venoval milionár Richard divoške Samante Jones vo svojom súkromnom lietadle. Napriek tomu, že ženy zbožňujú šperky, perly ich nemusia len skrášľovať a dodávať im šmrnc, ale môžu ich aj skutočne potešiť. 

Prekrásne balenie tohto unikátneho prádla len dokresľuje celkovú prezentáciu značky a vyslovene sa ponúka ako originálny a skvelý darček pre pravú dámu.A ako perlové prádlo funguje?

Perlové tanga, nohavičky a body Bracli sú erotické prádlo, ktoré poskytuje žene jemnú stimuláciu pri každom kroku, nech už je kdekoľvek a to celkom diskrétne. Nikto nepojme podozrenie, že sú stimulované ich najcitlivejšie partie. Perlové prádlo je vyrobené z dokonalo padnúcej elastickej krajky a je jedneho alebo dvoch retiazkou (podľa typu kolekcie a modelu) najjemnejších perál.

V Bracli pre zákazníčky vyberali ich veľmi kvalitnú odrodu "Manacor" pochádzajúcu zo španielskeho ostrova Mallorca. Modely Bracli&G sľubujú, že pomôžu aj s dráždením najcitlivejšieho bodu G pre ešte intenzívnejší pocit pri nosení. Perly sú vzadu uviazané na saténovú mašličku, ktorú jednoducho odviažete a z retiazku vytvoríte väčší uzlík podľa osobnej potreby a vložíte guličky priamo do vagíny.Vycibrený sortiment

Ošperkované nohavičky / tangá ... asi si hovoríte: "A to je všetko?" Samozrejme, že je kolekcia komplexnejšia a návrhári z Bracli zohľadnili fakt, že ženské telo je jedinečné, krása má mnoho podôb a každá žena vie zmyselne upozorniť na inú časť tela. Samozrejme ich teda môžete zladiť s podprsenkami či braletkami rovnakého štýlu a strihu a doplniť zaujímavými podväzkovými pásmi.

U nich nemajú perličky primárne stimulačnú funkciu, napriek tomu vás nádherne ozdobia a skvelo ich zladíte s dolným dielom. V prípade, že vás patentovaná vychytávka v podobe dráždivého retiazku neoslovila alebo si na takéto nohavičky netrúfate, ale napriek tomu vás prekrásne jemné krajky v kombinácii s perlami doslova ohúrili, nezúfajte. Nočné košielky tejto značky vykúzlia z každej ženy krehkú vílu. 

Je veľmi ťažké vytvoriť provokatívne spodné prádlo a neskĺznuť pritom k lacno vyzerajúcim strihom. Bracli sa podarilo omnoho viac - vytvorili ikonické perlové prádlo, ktoré je stelesnením vkusnej elegancie a luxusu. A práve preto by nemalo chýbať ani vo vašom šatníku. Doprajte si skutočne luxusné prádlo so stimulačnými benefitmi. Nech už si vyberiete akýkoľvek model, zaručene s nim zažijete nejednu vzrušujúcu chvíľu.


Celý sortimentZobraziť viac

Zavrieť