Partner of Notino
Postroj Liebe Seele Waist Cuff vínový

Postroj Liebe Seele Waist Cuff vínový

Fenomenálny postroj z luxusnej kolekcie značky Liebe Seele pre dokonalé tajomné BDSM hrátky. Pravá hovädzia koža a kovové D krúžky pre upevnenie vašich pút.
Variant:
Doprava zadarmo
73.70 €
Opis tovaru
Fenomenálny postroj z luxusnej kolekcie značky Liebe Seele pre dokonalé tajomné BDSM hrátky. Pravá hovädzia koža a kovové D krúžky pre upevnenie vašich pút.

Pripravte sa na mimoriadnu zvodnosť a nečakanú vášeň intímneho okamihu. Doprajte si nekonečnú dávku luxusu a podporte svoje tajomné hrátky s týmto fantastickým postrojom unikátnej kolekcie značky Liebe Seele. Mimoriadne kvalitné spracovanie a prvotriedne materiály vytvorili eleganciu, ktorá prekypuje sexualitou. Široký pás vínovej farby z pravej hovädzej kože, ktorá je pevná a opticky dodáva drsnosť tejto pomôcke má na sebe upevnené ďalšie dva tenké prúžky, na ktorých nájdete ozdobné kovové cvočky a D krúžky vo farbe ružového zlata. Na tie je možné pripevniť putá či iné príslušenstvo a objaviť tak úplne novú dimenziu z BDSM praktík. Postroj ponúkame vo veľkosti S, M a L a vďaka kovovým sponám si ľahko upravíte presnú veľkosť, aby vám dokonale padol. Unisex prevedenie je perfektné pre ňu aj pre neho, takže si svoje úlohy môžete tiež striedať.
Kto sa hrá nehnevá. Vyskúšajte rôznorodosť pripútania vášho otroka a ukážte mu svoju moc.
Nadchla vás táto kolekcia BDSM pomôcok? Zostavte si ju celú. Ďalšie pomôcky nájdete tu.

Prečo si vybrať postroj Liebe Seele:

 • elegantný a veľmi kvalitný postroj okorení vaše BDSM hrátky
 • kvalitný široký pás z pravej hovädzej kože
 • ozdobné kovové cvočky a 6 D krúžkov pre pripevnenie pút či iných pomôcok
 • postroj je mäkký a pevný zároveň
 • ponúkne širokú možnosť nových pozícií a polôh
 • možnosť presného nastavenia vďaka kovovým sponám
 • ponúkame vo veľkosť S, M a L

  Parametre:


  Farba: červená, zlatá
  Materiál: koža, kov
  Rozmery: veľkosť S - celková dĺžka 91,7 cm, dĺžka širokého pásu 74,7 cm, šírka pásu 11,2 cm, veľkosť M - celková dĺžka 99,7 cm, dĺžka širokého pásu 84,3 cm, šírka pásu 11,2 cm, veľkosť L - celková dĺžka 109,3 cm, dĺžka širokého pásu 94,5 cm, šírka pásu 11,2 cm
Recenzie (0)
Přidejte recenzi
Meno
*
E-mail
*
Klady
Zápory
Celkové hodnotenie
*
*Povinné údaje
Zvoľte počet hviezdičiek:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Parametre
Parametre:
Pre koho:
Vibrácie:
Nie
Farba:
Materiálové zloženie:
koža, kov 
Podrobnejšie rozmery:
veľkosť S - celková dĺžka 91,7 cm, dĺžka širokého pásu 74,7 cm, šírka pásu 11,2 cm, veľkosť M - celková dĺžka 99,7 cm, dĺžka širokého pásu 84,3 cm, šírka pásu 11, 2 cm, veľkosť L - celková dĺžka 109,3 cm, dĺžka širokého pásu 94,5 cm, šírka pásu 11,2 cm 
Podobné produkty
Články