❤️ Čo by ste si priali dostať na Valentína? Zapojte sa do ankety a vyhrajte!
Partner of Notino
Valentínske tipy
Luxusné darčekové balenieDarček Pre každého

Ako používať análne korále a kolíky

Análne korále, korálky alebo aj análne guličky sú veľmi stará erotická pomôcka orientálneho pôvodu. Máte radi análny sex v dvoch? Alebo ste zatiaľ análny sex nevyskúšali, ale veľmi vás to láka? Análne korále sú vhodné, ako pre úplných začiatočníkov, tak pre skúsených zasvätencov.

To isté platí pre análne kolíky a dilda dostupné v rôznych veľkostiach, a preto veľmi vhodné pre začiatky vašej cesty do sveta análnych rozkoší. Ako bezpečne používať análne erotické pomôcky sa dozviete na nasledujúcich riadkoch.

Ani zásun bez lubrikačného gelu

Análne erotické pomôcky bez lubrikačného gelu sa používať skrátka nedajú! Pri samotnej kúpe erotickej pomôcky teda nezabudnite na vhodný lubrikačný gél. A ktorý lubrikačný gél je dobrý práve pre análne hrátky?

Všeobecne nič nepokazíte s ktorýmkoľvek lubrikačným gélom na báze vody, ktorého použitie je vskutku univerzálne. Najlepšie však urobíte, ak si kúpite priamo lubrikanty určené pre análny sex. Náš sex shop ich ponúka hneď niekoľko, a preto vrelo odporúčame práve ich.
Každé análne hrátky začnite tým, že do oblasti anusu aj na vaše erotické pomôcky nanesiete dostatočnú vrstvu lubrikantu (šetriť nemusíte, platí, že čím viac použijete, tým bude vaša jazda lepšie svišťať).

Jedna korálka za druhou

To platí hlavne pre análne korále alias análne guličky. Ako si môžete všimnúť, ich tvar tvorí zväčšujúci sa rad prepojených guličiek. Bezpečná masturbácia teda spočíva v pomalej stimulácii vždy na úrovni jednej guličky, od ktorej postupujete k väčším a väčším. Práve v tom spočíva tajomstvo jedinečného vzrastajúceho zážitku, ktoré análne korále ponúkajú.

Ako používať análne kolíky

Ako si môžete všimnúť aj z našej ponuky, análne kolíky sú veľmi často vybavené prísavkou, ktorá umožňuje vzrušujúcu "jazdu" v sede, ako sa jej oddáva naša kráska. Táto prísavka, alebo u iných modelov krúžok na prst, zároveň slúži ako poistka, ktorá bráni úplnému vniknutiu kolíka či dilda.

Práve análny kolík s krúžkom na prst je vďaka svojim rozmerom vhodný aj pre úplných začiatočníkov. Skvele ho využijete pri hrách s partnerkou, ktorej môžete dopriať dvojitú a hlavne bezpečnú stimuláciu - análny kolík je na rozdiel od prsta vždy hygienickejší, nehrozí riziko zlomenia nechtu a pod.

Ako budete hlbšie a hlbšie prenikať do tajomstiev análnych hrátok, určite neodoláte ešte rafinovanejším erotickým pomôckam: zvodne zakriveným stimulátorom prostaty , účinným análnym vibrátorom či nemenej vzrušujúcim nafukovacím pomôckám.

Prajeme veľa príjemných chvíľ strávených vzrušujúcimi aj bezpečnými análnymi hrami.

Zavrieť