Partner of Notino  
darčeky a dopravu platíme myZľava za vernosť až 10%DARČEKové balenie

Ako používať venušiny guličky

V dnešnom článku bude predstavená vôbec najstaršie erotická pomôcka, s ktorou si môžete pohodlne a diskrétne užívať nielen doma, ale aj v práci alebo na cestách. Témou sú venušine guličky, starý ázijský vynález, ktorý vás presvedčí, že netušených orgazmov možno dosiahnuť aj bez bateriek a umelo vyvolaných vibrácií!

Ako fungujú venušiny guličky

Jednoduchá a napriek tomu geniálna je práca venušiných guličiek. Guličky (zvyčajne dve, občas aj viac) prepojené povrázkom totiž nie sú jedinými guličkami, ktoré v skutočnosti brázdia vašu mušličku! V každej guľôčke je navyše vložená gulička menšia. Akonáhle je celá erotická pomôcka zavedená do vagíny, reaguje na pohyby vašej panvy trením menších a väčších guličiek a víri vo vás vibrácie. A práve tieto vibrácie, ktoré prejdú celou vašou vagínou a panvou, budú vašou cestou do nebies!

Ako použiť venušine guličky , môžete odpozorovať tiež zo zmyselných hrátok našej ladnej modelky na instruktážnom videu! Dobre si všimnite pohybov jej panvy, ktoré ju privádzajú do vytrženia, plynulého vťahovania a vyťahovania guličiek a neprehliadnite ani použitie lubrikačného gelu, ktoré by ste na začiatku rozhodne nemali vynechať.

Venušine guličky sú na konci vybavené slučkou či pútkom, ktorými ich vytiahnete von. Hoci väčšie nebezpečenstvo nehrozí, radšej si v zápale rozkoše dajte pozor, aby sa vám venušine guličky nedostali do vagíny aj s týmto pútkom.

Kde a s kým používať venušiny guličky

Pokiaľ ide o venušine guličky, nenájdete diskrétnejšiu erotickú pomôcku! Čudovali by ste sa, koľko vašich spolupracovníčok, vlniacich sa v kresle vašej kancelárie, si spríjemňuje pracovnú dobu práve touto nenápadnou hračkou. Začnite napríklad prechádzkou do lesa, pokračujte piatkovým večierkom a nakoniec si radovánok s guličkami doprajte aj počas pracovnej doby! Obavy, že by vám mohli vypadnúť či inak upútať pozornosť, hoďte pokojne za hlavu. Naopak sa tešte na nové vzrušujúce zážitky z pocitu porušovania spoločenského tabu, ktoré chutí najlepšie!

Venušine guličky používajte so svojím partnerom! Samozrejme, že by sa do vás guličky spoločne s penisom súkali len ťažko (aj keď ani táto varianta nie je nevyhnutne vylúčená). Napriek tomu prichádzate o jedinečný zážitok, ak ste nevydržali análny sex s partnerom a súčasné dráždenie s guličkami vo vašej mušličke, ktoré sa takmer rovná sexu s dvoma mužmi naraz!

Venušine guličky klasické, predĺžené, zlaté, strieborné, dokonca aj vibračné ponúka klasicky za tie najlepšie ceny váš sex shop 4sex.sk !

11.10.2015 21:45:25
Chcete sa podeliť s ostatnými?
Facebook Twitter