Partner of Notino  
darčeky a dopravu platíme myZľava za vernosť až 10%DARČEKové balenie

Ako používať vibračné vajíčka

Používanie vibračných vajíčok nie je žiadna veda a poradia si s nimi aj ženy, ktorých lono ešte vibračné vajíčka nemala tú česť navštíviť. S niektorými rozdielmi medzi vibračnými vajíčkami i s ich blahodárnymi účinkami sme sa zoznámili v predchádzajúcom článku. Zostáva teda povedať si niečo o tom, ako používať vibračné vajíčka. Tipy na nepoznané erotické zážitky prináša váš sex shop 4sex.sk.

Ako používať vibračné vajíčka z sexshopu 4SEX.SK!

Vibračné vajíčka môžete samozrejme používať, ako erotickú pomôcku pre svoju sólovú masturbáciu. Ak ale do hry zapojíte aj vášho partnera, zažijete oveľa viac zábavy a na svoje si bude môcť prísť aj on!

Masturbujte v sprche alebo vo vírivce

Neobmedzujte sa, keď nemusíte! Náš sex shop ponúka aj vodeodolné vibračné vajíčka, ktoré môžete používať napríklad vo vírivke alebo vo vani. Vodný kúpeľ je sama o sebe žiadaná rozkoš - čo potom s úžasným a samostatne pracujúcim vibrátorikom v kundičke!

KAM PARTNER NEMÔŽE, NASTRČTE VIBRAČNÉ VAJÍČKO

Neobyčajne silný pôžitok obom partnerom ponúka táto sexuálna metóda: vibračné vajíčko zaveďte podľa vlastných preferencií do mušličky či zadočku (tu voľte menšie vibračné vajíčko) a partnerovi ponechajte svoj druhý otvor. Vy si vychutnáte dvojitý zážitok, on bude omdlievať z vibrácií, ktoré sa budú rozlievať z vibračného vajíčka aj na jeho penis. Zaručená receptúra, ktorá funguje!

VIBRAČNÉ VAJÍČKO - OUTDOOROVÁ EROTICKÁ POMÔCKA

Do reštaurácie, do kina, na túru. Vibračné vajíčka s bezdrôtovým ovládaním možno bez rizika používať aj mimo vaše súkromie. Diaľkový ovládač zverte svojmu miláčikovi, sediacemu na druhej strane stola, a nastavte mu, aby sa postaral, aby vám dnes večer naozaj chutilo!
Vedeli ste, že mnohej žene sa o spríjemnenie športových aktivít (hlavne behu) stará nielen mp3 prehrávač, ale práve diskrétne ukryté vibračné vajíčko? Skúste to aj vy! Doprajte si tých najintímnejších pocitov, kdekoľvek chcete!

AKO SA STARAŤ O VIBRAČNÉ VAJÍČKO

Na záver ešte pár rád o tom, ako ošetrovať vibračné vajíčko. To radšej používajte vždy s lubrikačným gélom. Po každom použití vajíčko umyte teplou vodou, nechajte osušiť a starostlivo uskladnite pre ďalšie použitie.

24.05.2015 13:28:08
Chcete sa podeliť s ostatnými?
Facebook Twitter