Všetky kategórie
Všetky kategórie
Vibrátory Pre ženy Pre mužov Pre páry Erotická bielizeň Vagíny, zadočky, masturbátory BESTSELLERY
Doprava zadarmo úplne na všetko Finalista SHOPROKU 2019 DARČEKové balenie

Ako používať vibračné vajíčka

Používanie vibračných vajíčok nie je žiadna veda a poradia si s nimi aj ženy, ktorých lono ešte vibračné vajíčka nemala tú česť navštíviť. S niektorými rozdielmi medzi vibračnými vajíčkami i s ich blahodárnymi účinkami sme sa zoznámili v predchádzajúcom článku. Zostáva teda povedať si niečo o tom, ako používať vibračné vajíčka. Tipy na nepoznané erotické zážitky prináša váš sex shop 4sex.sk.

Ako používať vibračné vajíčka z sexshopu 4SEX.SK!

Vibračné vajíčka môžete samozrejme používať, ako erotickú pomôcku pre svoju sólovú masturbáciu. Ak ale do hry zapojíte aj vášho partnera, zažijete oveľa viac zábavy a na svoje si bude môcť prísť aj on!

Masturbujte v sprche alebo vo vírivce

Neobmedzujte sa, keď nemusíte! Náš sex shop ponúka aj vodeodolné vibračné vajíčka, ktoré môžete používať napríklad vo vírivke alebo vo vani. Vodný kúpeľ je sama o sebe žiadaná rozkoš - čo potom s úžasným a samostatne pracujúcim vibrátorikom v kundičke!

KAM PARTNER NEMÔŽE, NASTRČTE VIBRAČNÉ VAJÍČKO

Neobyčajne silný pôžitok obom partnerom ponúka táto sexuálna metóda: vibračné vajíčko zaveďte podľa vlastných preferencií do mušličky či zadočku (tu voľte menšie vibračné vajíčko) a partnerovi ponechajte svoj druhý otvor. Vy si vychutnáte dvojitý zážitok, on bude omdlievať z vibrácií, ktoré sa budú rozlievať z vibračného vajíčka aj na jeho penis. Zaručená receptúra, ktorá funguje!

VIBRAČNÉ VAJÍČKO - OUTDOOROVÁ EROTICKÁ POMÔCKA

Do reštaurácie, do kina, na túru. Vibračné vajíčka s bezdrôtovým ovládaním možno bez rizika používať aj mimo vaše súkromie. Diaľkový ovládač zverte svojmu miláčikovi, sediacemu na druhej strane stola, a nastavte mu, aby sa postaral, aby vám dnes večer naozaj chutilo!
Vedeli ste, že mnohej žene sa o spríjemnenie športových aktivít (hlavne behu) stará nielen mp3 prehrávač, ale práve diskrétne ukryté vibračné vajíčko? Skúste to aj vy! Doprajte si tých najintímnejších pocitov, kdekoľvek chcete!

AKO SA STARAŤ O VIBRAČNÉ VAJÍČKO

Na záver ešte pár rád o tom, ako ošetrovať vibračné vajíčko. To radšej používajte vždy s lubrikačným gélom. Po každom použití vajíčko umyte teplou vodou, nechajte osušiť a starostlivo uskladnite pre ďalšie použitie.

24.05.2015 13:28:08
Chcete sa podeliť s ostatnými?
Facebook Twitter
Vernosť sa vypláca!
Zaregistrujte sa a nakupujte za VIP ceny
Pre registrovaných
Zľava 5 %
Nákup nad 120 €
Zľava 10 %
Čo je vernostný program Flagranti