>> Posledný deň DOPRAVY ZADARMO <<
Partner of Notino
Totálny výpredaj
Zľavňovač dopravy
Darček pre každého

Prečo a ako používať krúžky na penis

Názvu krúžok na penis veľmi často predchádza prívlastok erekčný, čo vedie mnohých ľudí k domnienke, že táto erotická pomôcka je vhodná iba pre mužov trpiacich problémami s erekciou. Erekčné krúžky na penis však dokážu oveľa viac než dostatočne spevniť váš pohlavný úd. Erekčný krúžok je veľmi lacným zdrojom zábavy a vzrušenia, ktoré oceníte nielen vy, ale aj vaša partnerka.

Poďme sa teda na erekčné krúžky na penis podrobnejšie pozrieť.

Ako ZVÄČŠIŤ penis za pár babiek

Áno, hoci to znie neuveriteľne, objem a veľkosť pohlavného údu je možné "vylepšiť" i s pomocou tak nepatrnej erotickej pomôcky, akou je erekčný krúžok na penis. Tým, že stoporenému penisu sťažuje odtok krvi, vedie to k jeho kumulácii v oblasti penisu a to potom ku zmohutneniu vášho šampióna. Falus prizdobený pôvabným krúžkom na penis navyše získa úplne nový formát.

Tým zaručene ohromí nielen oči vašej súložnice, ktorá dobre vie, že tvrdému a vztýčenému údu sa skrátka nič nevyrovná ...

Vibračné krúžky na penis


Ďalšou špecialitou sú krúžky na penis vybavené vibračnými vajíčkami, ktoré sa podobajú skôr drobným valčekom alebo pilulkám. Tieto sú často umiestnené tak, aby dráždili partnerkin klitoris, mužove semenníky aj penis. V tejto oblasti sú ozajstnými expertmi erekčné krúžky na penis série CHERRY ON TOP. Pôsobivé, originálne stvárnenie (kolibrík, kvety, čerešne) a dômyselné dráždidla s ešte dráždivějšími výstupkami v jednom, až deväť vibračných programov, ktoré si môžete do sýta vychutnať aj vo vode, a oveľa viac.

Ak siahnete po týchto vibračných krúžkoch, zažijete navyše veľa zábavy, a to za veľmi príjemné ceny, ktoré vám náš sexshop stále môže ponúknuť.

Ako bezpečne používať krúžky na penis alebo sťahujeme, ale neškrtíme!

Erekčný krúžok na penis je skvelá erotická pomôcka, pri použití by ste sa rozhodne mali držať nasledujúcich rád a odporúčaní. Krúžok na penis by nemali používať muži, ktorí trpia cukrovkou, majú problémy s krvným obehom alebo sa u nich vyskytuje nebezpečenstvo krvných zrazenín.

Erekčný krúžok nepoužívajte súvisle dlhšie ako 10, maximálne 15 minút. Kvôli nedostatku čerstvej krvi hrozí, že váš penis opuchne, v najhoršom prípade dôjde k poškodeniu tkanív. Preto sa vždy ubezpečte, že možno váš krúžok bezpečne a ľahko stiahnuť (pre ten účel odporúčame skôr silikónové, či iné pružné materiály).

Akonáhle ucítite pocit bolesti, krúžok povoľte. To isté platí o ejakulácii, ktorá je s krúžkom horšie realizovateľná, a preto ho vrelo odporúčame pred výstrekom tiež sňať.