📣📣 Vibračný krúžok Primeros v hodnote 7,45 € ako DARČEK! Zistite viac! 📣📣
Partner of Notino
Totálny výpredaj
Zľavňovač dopravy
Darček pre každého

Pripútajte ma, prosím!

Domnievate sa, že neexistuje nič, čo by vás v erotike a sexe ešte mohlo prekvapiť?

Vyskúšali ste erotické pomôcky, análny sex a všelijaké netradičné sexuálne praktiky a nemáte už čo objavovať?

Prišiel čas uchopiť váš sexuálny život za iný koniec!

Priznajme si, muži aj ženy, že sú to práve psychické role dobývaných a dobývajúcich, ktoré majú leví podiel na našej záľube v sexe a erotike. Veľakrát opovrhované tvrdšie sexuálne praktiky môžu, aj v ľahšej forme, toto podvedomé rozdelenie a prežívanie rolí zintenzívniť, a nebývalo tak okoreniť váš sex!

Putá, bičíky , bondáže , obojky či kolíky posunú vašu súlož do inej dimenzie, (bez toho aby ste museli patriť ku skalným vyznávačom BDSM). A sú to práve putá, s ktorými je vhodné prieskum nového sexuálneho terénu začať.

Ako a kde používať putá

Fantázii sa u tejto erotickej pomôcky rozhodne medze nekladú. Napriek tomu sa asi väčšina z vás, inšpirovaná erotickými filmami, rozhodne pripútať svojho partnera či partnerku k posteli (ak je jej čelo tvorené napr. trubkou, ku ktorej možno puto uchytiť). Žena tak môže svojho chlapa položiť na chrbát, ruky mu pripútať k lôžku a robiť si so svojou korisťou, čo sa jej zachce! Muži môžu zdôrazniť svoju prevahu tak, že otočia svoju väzenkyňami chrbtom k sebe, nasadia jej putá, pripútajú k posteli, načo ju tvrdo ojazdia zozadu.

Okrem pohodlnej postele nájdeme veľa ďalších vzrušujúcich miest, kam sa dajú putá na partnera pripevniť. Len náhodne: kúrenie, kreslo, plot, zábradlia, potrubia a mnohé ďalšie. Najprv sa vždy uistite, že putá pripevňujete k pevnému predmetu, ktorý vášmu partnerovi v návale vášne nespadne na hlavu. O skutočné ubližovanie totiž rozhodne nejde!

Čo doporučuje 4sex.sk ? Pripútať sa môžete tiež obaja navzájom! Budete potrebovať 2 putá, ktorými pripútate vždy jednu svoju a jednu partnerovu ruku. Pri troche šikovnosti a cviku si potom budete užívať nečakane vzrušujúci sex, z ktorého sa, doslova, nebudete môcť odtrhnúť!

Ako vybrať tie správne putá

Náš sexshop vám dáva na výber hneď z niekoľkých druhov kvalitných pút!

Ak chcete svojho miláčika pre začiatok len trošku poštekliť, vystačia vám aj lacnejšie plyšové putá , ktoré predstavujú skvelý erotický doplnok pre vaše hry. Plyšové putá dodajú pôvab hlavne ženám, ľahko sa prispôsobia ich rukám, ale na pripevnenie k predmetom sa príliš nehodia.

Pre naozajstný zážitok preto odporúčame kovové či kožené putá . Až koža či tvrdá oceľ sú zárukou nefalšovanej moci nad tým druhým, a tak aj garanciou skutočne nového zážitku! Nechajte sa tvrdo pokutovať perverznou policajtkou, alebo vyskúšajte, aké to je potrestať a spraviť mladú, nevinnú školáčku. Erotické pomôcky pre tvrdšie a fetišistické hry si priamo hovoria o kombináciu s latexovým či lakovaným erotickým prádlom, ktoré je samozrejmou súčasťou nášho sexshopu a preto skúšajte a kombinujte aj vy!

Nebojte sa v sexe trochu pritvrdiť. Putá nielenže spestria váš sex, ale predovšetkým posilní to najcennejšie puto, ktoré medzi vami a partnerom je.