Partner of Notino
Bestsellery roku 2021Luxusné darčekové balenie
Darček pre každého

Vip rozkoš za skvelú cenu s luxusnými vibrátormi Vibe Therapy

Dopriať si erotických zážitkov prvej triedy je teraz tak jednoduché.

Náš sexshop 4sex.sk totiž výrazne zlacňuje aj tie najluxusnejšie vibrátory svetovej značky VIBE therapy, ktorá ponúka to najlepšie, čo od vibrátorov môžete čakať. Všetkým ženám, ktoré trpia v uponáhľanej a starosťami nabitej dobe, ponúkame kvalitných psychoterapeutov, za ktoré raz zaplatíte, a už vám neutečú! Čo všetko náš tím moderných liečiteľov dokáže, sa dozviete v tomto príspevku.

Zamerané na klitoris

Vibrátory VIBE therapy vyššej rady sú okrem hlavnej časti vybavené špeciálnym stimulátorom klitorisu. Kým vibrátor zachádza do vašej pošvy, dráždidlo klitorisu súčasne pracuje na vašom druhom najcitlivejšom mieste.

Výsledok si možno len sotva predstaviť, kým si VIBE THERAPY sama nevyskúšate. Za veľmi výhodnú cenu si dvojité masáže môžete dopriať s takým vibrátorom VIBE THERAPY PINNACLE . Tento albínovo biely vibrátor krásneho dizajnu ponúka nadštandardné možnosti vibračných módov aj čo do nastavenia ich intenzity. Samozrejmosťou je vysoká kvalita materiálu, ktorým je v tomto prípade 100% silikón, ktorý úplne vylučuje akékoľvek alergické reakcie.

Jazda na delfínovi

Vo skvelej akčnej ponuke teraz môžete získať aj vibrátor Vibe Therapy EXHILARATION s roztomilým delfínom pripraveným poriadne brázdiť váš klitoris!

Nielen tento vibrátor, ale aj ostatní z radu VIBE THERAPY sú navyše vodotesný, a tak vaše milostné kratochvíle budú môcť prebiehať aj vo vani či v sprche!

Iba 3 tlačidlá vám postačia k pohodlnému a plnému ovládaniu všetkých funkcií, t. j. rýchlosti, intenzita vibrácií, vibračné programy, týchto vibrátorov.
Elegantný erotický darček za príjemnú cenu

Už máte aspoň predstavu, čím vašu partnerku tento rok oslníte? Ak nie, máme pre vás skvelý tip! Práve vibrátory Vibe Therapy s ich luxusným dizajnom a nadštandardnou kvalitou sú viac než ideálnym darčekom! Náš sexshop vám ich navyše doručí vo veľmi vkusnom originálnom balení.

Kúpte svojej partnerke vibrátory, ako darček a buďte si istý, že ju nepohoršíte, ale naopak veľmi potešíte!

Využite skvelých zliav a objednávajte vibrátory Vibe Therapy ešte dnes v sexshope 4sex.sk!

Chcete sa podeliť s ostatnými?
Facebook
Zavrieť