Partner of Notino
Tipy na cesty
Darček pre každéhozabaľ si lásku

Satisfyer Pro 2 - bezdotykové dráždidlo pre ženy

V našom sexuálnom laboratóriu pristála ďalšia štipľavá novinka na trhu sexuálnych pomôcok, preto sme sa rozhodli, že ju vyskúšame za vás a pozrieme sa jej priamo pod sukničku. Sexy hračky pre ženy sa rozrástli o ďalšieho bezdotykového miláčika - stimulátor klitorisu Satisfyer Pro 2 sa už nemôže dočkať vašej mušličky.

Bezdotykové dráždenie klitorisu

Bezdotyková masáž klitorisu je nadľudská záležitosť - kto nevyskúšal, neuverí. Úžasný a nadčasový stimulátor Satisfyer Pro 2 sa nežne priľne okolo vášho klitorisu, akoby vám iné zmyselné ústa slastne objali klitoris. Potom už sa len necháte unášať na orgazmických tlakových vlnách, ktoré sa vášnivo preženú vaším telom. Rýchlosť a intenzitu orgazmu si riadite sama, prípadne ju riadi váš maznáčik. Táto novinka je spojením moderného dizajnu a revolučného bezdotykového orgazmu.

Bezdotykový stimulátor sa zapína pridržaním malého okrúhleho tlačidla. Dráždidlo má tiež veľké oválne tlačidlo, ktorým sa ovláda intenzita - čím viackrát stlačíte, tým intenzívnejší pôžitok a tým aj rýchlejší orgazmus. Oválnu hlavicu jednoducho priložíte ku klitorisu a stláčate stupne intenzity, ktorých je celkom 11. Vôbec už nemusíte s dráždidlom zbesilo kývať, hýbať, šermovať - dráždenie klitorisu prebieha pomocou tlakových vĺn, ktoré sa o všetko postarajú za vás. K tomuto zmyselnému dráždeniu klitorisu vám navyše krásne svieti LED dióda, ktorá je umiestnená medzi tlačidlami.

Materiál a dizajn

Dizajn je skrátka nadčasový - v jednoduchosti je krása, luxus aj orgazmus. Stimulátor klitorisu má prepychovú farbu ružového zlata, ovládanie je príjemne do ruky, biela vymeniteľná oválna hlavica krásne dopĺňa lesklé a zvodné telo dráždidla. Tento kus padne do každej orgasmuchtivej ručičky. Veľkosť stimulátora klitorisu je 17 cm a v najširšom mieste má priemer okolo 4,5 cm.

Satisfyer Pre 2 je vyrobený z lekárskeho silikónu, ktorý je hypoalergénny, bezpečný, nedráždi, je jednoduchý na údržbu a hlavne veľmi príjemný na dotyk. Doplnkovým materiál je ABS plast, vďaka ktorému majú erotické pomôcky rôznorodé designy, je tiež nezávadný, bez ftalátov a bez zápachu.

Vychytávky

Čo nás zaujalo? Táto úžasná erotická hračka pre ženy je vodeodolná, čo je vlastnosť, ktorú jednoducho milujeme. Stimulátor klitorisu si so sebou môžete vziať naozaj kamkoľvek a kedykoľvek, teda si užijete úžasné sexuálne dobrodružstvo vo vírivke, v krytom bazéniku, ale aj doma vo vani alebo vo fontáne na námestí.Bezdotykové erotické pomôcky sú jednoznačne IN, preto nás zaujala veľmi prijateľná cena. Vzhľadom na všetky vlastnosti, ktoré Satisfyer Pro 2 ponúka, hodnotíme cenu veľmi pozitívne. Za ten rýchly a pulzujúci orgazmus to jednoducho stojí!

Údržba a príslušenstvo

Vďaka silikónu je dráždidlo veľmi jednoduché na údržbu - postačí mydlová voda a štandardná dezinfekcia na erotické pomôcky. Ak budete chcieť použiť lubrikačný gél, musíte určite kúpiť lubrikant na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu silikónového materiálu.

Pred prvým použitím je potrebné hračku nabiť pomocou magnetického USB kábla. Určite si ho dajte nabíjať s predstihom, pretože prvé dobitie môže trvať až 8 hodín.

Súčasťou balenia je už spomínaný magnetický USB nabíjací kábel a lítium-iónová batéria s dlhou životnosťou.

Výhody x nevýhody

+ Skvelá cena

+ Bezdotykové dráždenie

+ Intenzívny a rýchly orgazmus

+ Moderný design

+ Batéria s dlhou životnosťou

+ Príjemný materiál a jednoduchá údržba

+ vodeodolný

- Len v jednom dizajne

- Dlhé prvé dobíjanie

Prečítajte si tiež:

Dráždidlá klitorisu

Womanizer - novinka, bez ktorej nemôžete byť!

16.02.2017 10:35:52
Chcete sa podeliť s ostatnými?
Facebook