Partner of Notino
Tipy na cesty
Darček pre každéhozabaľ si lásku

Satisfyer Partner Multifun 2: konečne vibrátor, s ktorým si rovnocenne užijú obaja partneri

Zmyslom mnohých partnerských vibrátorov je, že jeden partner si užíva a ten druhý diaľkovo ovláda nastavenie a s hračkou si toľko zábavy neužije. Od toho sa tiež odvíja dizajn, ktorý často pripomína ženské či mužské pohlavné orgány a obmedzuje možnosti použitia pre oboch partnerov či partnerky. Presne takým vibrátorom Satisfyer Partner Multfun 2 nie je. Tento premyslený dizajnový kúsok je totiž navrhnutý tak, aby nepripomínal vôbec nič a napriek tomu budete prekvapení, ako skvelo zapadá do rôznych miest mužského aj ženského tela. Ak nejaký vibrátor nabáda k nekonečnému preskúmavaniu nových erotogénnych zón, je to presne tento.

Zamatové telo a inovatívny vzhľad

Na prvý pohľad vibrátor nepripomína nič, čo by súviselo s ľudským telom: dal by sa opísať asi ako pretiahnutý oblúk s dvoma zakrivenými koncami. Telo oblúka je robustnejšie a dobre sa drží. Z vnútornej strany tiež skrýva malinké vrúbky. Konce oblúka sú vyvedené do dvoch "nožičiek," so špeciálnym zakrivením. To vás nabáda k tomu používať nožičky k masáži rôznych častí tela: túto časť ocenia napríklad páni pri masáži prostaty. Pri používaní taktiež zistíte, že nožičky sú od seba v perfektnej vzdialenosti, ktorá nabáda do nich jemne zovrieť rôzne časti tela. Tým sa dostávame k najväčšej prednosti vibrátora: hoci nepripomína vôbec nič spoločného s ľudským telom, budete prekvapení, ako hrozne dobre zapadá do kriviek mužských i ženských tiel. Napríklad oblúk má tak akurát obvod, aby ním šiel pohodlne prevliecť penis a nožičky zase ideálny rozostup, aby medzi nich išli umiestniť bradavky alebo klitoris. Vibrátor je vyrobený z matného silikónu a je veľmi príjemný na dotyk. V súhrne jeho dizajn jednoducho nabáda k maznaniu a poznávaniu rôznych zákutí tela.

Dva motorčeky a viac ako sto kombinácií

Okrem dizajnu je hlavná prednosť vibrátora v oddelenom ovládaní oblúku aj nožičiek. Ako už je u Satisfyeru zvykom, motory sú veľmi silné a ponúkajú niekoľko stupňov intenzity aj zábavné vzorce vibrácií. Svoj vlastný motor má ako oblúkovitá časť, tak každá z nožičiek. Oddelené ovládanie asi najviac vynikne práve pri partnerskom sexe, kedy si každý partner môže nastaviť intenzitu vibrácií podľa svojej chuti.

Vibrácie každej časti sa ovládajú samostatným tlačidlom: to je intuitívne a z dizajnu je ihneď jasné, ako všetko funguje. Malou nevýhodou jedného tlačidla je to, že medzi programami ide prepínať iba smerom nahor: ak teda chcete rýchlo zvoľniť, je lepšie vibrátor vypnúť úplne a opätovne zapnúť na požadovaný program, než sa rýchlo snažiť dostať cez veľké množstvo programov.

Na druhú stranu, veľké množstvo je aj silnou stránkou vibrátora, pretože možno z vibrácií a programov zostaviť až sto rôznych kombinácií. Výhodou teda je, že pri každom sexe tak pravdepodobne prídete na nové kombinácie a spôsoby použitia.

Vibrátor, ktorý vyzýva na poznávanie

Satisfyer Partner Multifun 2 je vhodný pre akákoľvek tela, a to ako pre použitie osamote, tak v páre. Muži si s ním užijú stimuláciu semenníkov, penisu, perinea alebo bradaviek, zatiaľ čo ženy ocenia možnosti použitia v oblasti vulvy a pŕs. Výrobca tiež uvádza možnosť vnútorného použitia a stimuláciu bodu G, ale v tomto sa Multifun zďaleka nevyrovná klasickým podlhovastým vibrátorom, ktoré sú určené pre ženy. Zaujímavé možnosti vibrátor ponúka najmä pre heterosexuálnych partnerov: vibrátor možno rôznymi spôsobmi nasadzovať na penis a stimulovať pri sexe ako partnerku, či partnera. Umiestnenie je veľmi jednoduché, ale vzhľadom k "univerzálnemu" obvodu, ktorý si nemožno nijako nastaviť, nemusí vibrátor vyhovovať úplne každému.

Ako so všetkými neobvyklými tvarmi to chce venovať trochu času skúšaniu, ako vám vibrátor najviac bude sedieť a ktoré vibrácie sú vám v tejto polohe najpríjemnejšie. Vďaka zaujímavým zakrivením a množstvo programov vibrátor nabáda k prieskumu nových zdrojov potešenie: je to teda ideálna hračka pre chvíle, kedy je pre vás dôležitejšia cesta, ako cieľ. Vibrátor síce dokáže privodiť naozaj silnú stimuláciu, ale jeho hlavný zmysel vidím práve v oživení zabehnutých spôsobov potešenia.

Praktické informácie

Vibrátor je vyrobený z matného silikónu, ktorý je skvele umývateľný, však to tiež znamená, že ho budete musieť používať len s lubrikačným gélom na vodnej báze. Na druhú stranu u väčšiny možností použitia lubrikačný gél vôbec nebudete potrebovať. Multifun má tiež skvelú výdrž a magnetické nabíjanie, ktoré poznáme od všetkých modelov značky Satisfyer.

Rozmerovo sa vibrátor zmestí do ženskej dlane, čo z neho robí príjemného spoločníka na cestovanie. Vibrátor je vodotesný, takže si ho možno vziať aj do vane či do sprchy.

Zhrnutie

Satisfyer Partner Multifun 2 je veľmi zaujímavá partnerská hračka, u ktorej aj na po niekoľkýkrát nevyčerpáte všetky možnosti použitia, ktoré ponúka. Jeho hlavnou prednosťou je milý vzhľad, ktorý nepripomína žiadne pohlavné orgány a ponúka rovnaké možnosti rozkoše pre oboch partnerov. Multifun nabáda k stimulácii erotogénnych zón, spoločnému maznanie a rozbíjanie stereotypov. Ak však hľadáte vibrátor, ktorý vás spoľahlivo dovedie k silnému orgazmu počas malej chvíľky, siahla by som po iných osvedčených kúskoch. Tento vibrátor je skôr čerešničkou na torte, s ktorou sa budete baviť dlhý čas.


Ponuka všetkých produktov značky SATISFYER28.05.2021 18:22:03
Všetky články
Chcete sa podeliť s ostatnými?
Facebook