Partner of Notino  
Všetky kategórie
Všetky kategórie
ZLATÁ STREDA
SATISFYER PRO 2 NEXT GENERATION
Doprava zadarmo
Akcia
SATISFYER PRO 2 NEXT GENERATION
85.50 €
24.50 €
SATISFYER ONE NIGHT Stand
Doprava zadarmo
Akcia
SATISFYER ONE NIGHT Stand
10.00 €
5.60 €
Vibrátory Pre ženy Pre mužov Pre páry Erotická bielizeň Umelé vagíny masturbátory
darčeky a dopravu platíme my
zlatá streda - výpredaj
DARČEKové balenie

Finalista SHOPROKU 2019


cena_kvality_finalista

Cena kvality

V marci 2020 prebehol 11. ročník slávnostného vyhlásenia súťaže ShopRoku, ktorý vyhlásila Heureka.sk. Odborná porota vyberala spolu s reálnymi zákazníkmi tie najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a zároveň najzaujímavejšie e-shopy českého a slovenského internetu za rok 2019. Cena kvality je zároveň cenou zákazníkov, ktorí hodnotili svoje skúsenosti s nákupom na e-shopoch. V minulom roku hlasovalo viac ako 4,5 milióna zákazníkov a rozhodovalo tak o víťazoch v 13 kategóriách a 44 podkategóriách.

E-shop Flagranti.sk, skôr 4sex.sk, sa stal finalistom v kategórii Erotický tovar a je to len vďaka vám, zákazníkom. Moc vám ďakujeme za dôveru a uistenie, že všetko, čo robíme, má zmysel.

Sme tu s vami už 15 rokov a prešli sme za tú dobu mnohými zmenami, tento rok tou zatiaľ najväčšou. Veríme, že FLAGRANTI je krok správnym smerom a dúfame, že si vašu priazeň udržíme aj do nasledujúcich rokov a spoločne vybudujeme značku, ktorá bude vnímaná čo do kvality, spoľahlivosti a diskrétnosti ako špička na trhu s erotickým tovarom.

Cena kvality