Všetky kategórie
Všetky kategórie
Vibrátory Pre ženy Pre mužov Pre páry Erotická bielizeň Vagíny, zadočky, masturbátory BESTSELLERY
Doprava zadarmo úplne na všetko Finalista SHOPROKU 2019 DARČEKové balenie

Finalista SHOPROKU 2019


cena_kvality_finalista

Cena kvality

V marci 2020 prebehol 11. ročník slávnostného vyhlásenia súťaže ShopRoku, ktorý vyhlásila Heureka.sk. Odborná porota vyberala spolu s reálnymi zákazníkmi tie najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a zároveň najzaujímavejšie e-shopy českého a slovenského internetu za rok 2019. Cena kvality je zároveň cenou zákazníkov, ktorí hodnotili svoje skúsenosti s nákupom na e-shopoch. V minulom roku hlasovalo viac ako 4,5 milióna zákazníkov a rozhodovalo tak o víťazoch v 13 kategóriách a 44 podkategóriách.

E-shop Flagranti.sk, skôr 4sex.sk, sa stal finalistom v kategórii Erotický tovar a je to len vďaka vám, zákazníkom. Moc vám ďakujeme za dôveru a uistenie, že všetko, čo robíme, má zmysel.

Sme tu s vami už 15 rokov a prešli sme za tú dobu mnohými zmenami, tento rok tou zatiaľ najväčšou. Veríme, že FLAGRANTI je krok správnym smerom a dúfame, že si vašu priazeň udržíme aj do nasledujúcich rokov a spoločne vybudujeme značku, ktorá bude vnímaná čo do kvality, spoľahlivosti a diskrétnosti ako špička na trhu s erotickým tovarom.

Cena kvality
Vernosť sa vypláca!
Zaregistrujte sa a nakupujte za VIP ceny
Pre registrovaných
Zľava 5 %
Nákup nad 120 €
Zľava 10 %
Čo je vernostný program Flagranti