Partner of Notino
Tipy na cesty
Darček pre každéhozabaľ si lásku

Ako skrotiť suba - predstavujeme obojky, náhubky a ďalšie (BD)SM POMÔCKY

Erotické pomocky pre sado-maso (resp. BDSM) hrátky sú pre väčšinu z nás neznámym, uzavretým svetom.

Svojrázne hračky pre dospelých zahŕňajú aj kožený náhubok, obojky, psie masky či sviece. Zo skúseností vieme, že pomôcky pre BDSM nie sú zďaleka doménou iba skalných vyznávačov týchto praktík, ale často po nich siahajú aj normálny milovníci sexu.

Prečo tomu tak je? Ide totiž o jedinečný spôsob, ako dať sexuálnemu životu novú šťavu. Občasné ukojenie dominantných či submisívnych chúťok, rešpektujúce dané medze, nielen obohatí, ale tiež upevní váš vzťah!

Kolíky odnaučia vášho šubu odvrávaniu

So subom (tj.submisívnou partnerkou či partnerom) to je niekedy ako s nevychovaným faganom, ktorému je tu a tam treba uštedriť výchovnú lekciu. Pri mučení sa nehovorí a pánovi sa neodvráva, to by každý sub mal vedieť!

Ak to tomu vášmu ešte nedošlo, kúpte si tú správnu vzdelávacie pomôcku - KOLÍKY. A aké kolíky máte v sexshope k dispozícii?

Kolíky zo silikónu bohato vystačí pre príležitostné hrátky vo tvrdšom štýle. Rýchle, jednoduché nasadenie a pohodlnosť je to, čo budete v danej chvíli potrebovať.

Rafinovanejšie divadlo potom ponúkajú kolíky s maskou. Váš drzý otrok to bude mať ešte zložitejšia vďaka silikónovej maske, ktorá mu nedá šancu sledovať nápravné metódy, ktoré na ňom práve vykonávate! Kolík má podobu loptičky, alebo krúžku (udusenie však nehrozí!) A vďaka silikónovej páske sa ľahko prispôsobí hlave. Táto SM pomôcka je k dostaniu v niekoľkých farbách, ktoré ešte umocnia úchylnú atmosféru!

Obojky skrotia vášho otroka raz navždy!

Submisívny partner či partnerka nie je nič viac než pes! Aby ste ich naučili správne počúvať, bez patričných pomôcok sa nezaobídete. Pre dokonalé skrotenie sú tu naše obojky. Nosenie obojkov je extra vzrušujúce záležitosťou (stále platí, že musí byť dobrovoľná a odsúhlasená).

Lacnejšie obojky síce pravú kožu iba imitujú, ale zato veľmi vydarene. Rovnako ako kolíky tiež obojky ocenia najmä začiatočníci a občasní praktikanti fetišistických dýchánkov. Vďaka dvojitej vrstve a prešívanie totiž krk vášho otroka predsa len trochu šetrí.

Pravá koža je pravá koža. A pre ozajstný zážitok sa oplatí našetriť si pár korún na viac a zaobstarať si nefalšovaný kožený obojok . Len pripomíname, že naše obojky sú vybavené krúžkom. To priamo nabáda, aby ste k obojku prichytili vodítko a poistili sa tak proti pokusom o vzburu už v zárodku.

Ďalšie BDSM POMÔCKY zo sexshopu 4sex.sk

V našom sexshope samozrejme nájdete ďalšie nevyhnutné pomôcky, bez ktorých sa večierok v tvrdším štýle nezaobíde. Kliknite preto na kolónku extra. a odhaľujte ďalšie temné vášne, skryté vo vašom vnútri. Sviece, čierna ako noc sama, putá na ruky a krk s vodítkom najrôznejšie masky.

Čierna omša môže začať aj u vás doma!

A na záver odhaľme náš posledný tromf: túto psiu masku, ktorú môže nosiť ako otrok, tak dominantný člen dvojice.

10.08.2018 10:58:22
Chcete sa podeliť s ostatnými?
Facebook