Partner of Notino  
Darček a doprava zadarmoAdventný kalendárDARČEKové balenie

Ako si spríjemniť análny sex

Láka vás zažiť v sexe niečo úplne nové?

Ste v pokušení vyskúšať análny sex, ale stále vás zväzuje strach z bolesti i obavy, že sa pred partnerom ztrapníte? Alebo už ste v tejto sexuálnej praktike skúsenými Matador a hľadáte ďalšie cesty, ako z nej vyťažiť ešte viac slasti? Análny sex je záležitosť, ktorá rozhodne dokáže vyslobodiť vaše milostné kratochvíle zo zajatia stereotypu. Základnými podmienkami ale vždy zostávajú bezpečnosť, hygiena a vzájomná pozornosť oboch partnerov.

Náš sexshop je plne vybavený mnohými kvalitnými erotickými pomôckami, ktorých anatómia zaručuje intenzívne a bezpečné análne hrátky 4sex.sk bude aj vaším sprievodcom na ceste k ich pestrému a bezpečnému prežívanie!

Análne kolíky a korále pre začiatočníkov

Análny sex nemusí byť nutne sprevádzaný súloží. Na rozdiel od mužského penisu je análny kolík veľmi jemne tvarovaná erotická pomôcka. Análne kolíky môžu mať pripevnený krúžok na prst a byť tak Vaším skvelým asistentom, s ktorým privediete vašu partnerku do nevídaných výšin erotické extázy. Iné sú vybavené prísavkou pre upevnenie na hladký povrch, čím je skvele využijete aj v neprítomnosti druhého partnera.

Análne korále sú ďalšie veľmi rafinovane tvarovanú erotickou pomôckou pre análne hrátky. Táto pomôcka orientálneho pôvodu využíva stupňovitého usporiadania perál sa zväčšujúcou sa veľkosťou, ktorú náš sexshop Ostrava ponúka navyše za veľmi prijateľné ceny. Ako análne kolíky, tak aj análne korále sú vhodné pre všetky adeptov, ktorí túžia po prvom zasvätení do tajov análneho sexu.


Análne vibrátory

Skúsení milovníci análneho sexu určite ocenia špeciálny análny vibrátory. Ich zúžený tvar, rôznofarebné prevedenie, členitý povrch a plynulá regulácia vibrácií vám dohromady predvedú úplne nové dimenzie sexuálnych rozkoší. Análne vibrátory sú vyrábané väčšinou zo silikónu či gélu, ktoré zaručujú vysokú kvalitu, ale aj poddajnosť a ohybnosť. Nebojte sa vyskúšať aj vibrátory, ktorých vzhľad dokonale imituje ľudskú kožu, či špeciálne nafukovacie vibrátory!

Análny sex pre ženy i pre mužov alebo vymeňte si úlohy!

Pasívne prežívanie slasti z análneho sexu nemusí byť len doménou homosexuálnych párov. S našimi stimulátory prostaty či pripínacím análnymi vibrátory nezostanú o tieto pôžitky ochudobnení ani muži. Dráždenie prostaty prináša pocity, ktoré bývajú prirovnávané k stimulácii ženského bodu G, a preto je veľmi pravdepodobné, že sa aj Vy u svojho miláčika stretnete s veľmi kladnou odozvou!

Bez príslušenstva to nepôjde

Či už sa rozhodnete užívať si análneho sexu v akejkoľvek z jeho možných podôb, nezaobídete sa bez kvalitného lubrikačného gélu. Na stránkach nášho sexshope si môžete vyberať z mnohých lubrikantov, ktoré sú určené priamo pre análny sex. Ak je pre vás podmienkou dokonalé hygienické zabezpečenie, v našom sexshope nájdete špeciálny análny sprchy pre klystír.

Pri každej z uvedených pomôcok nájdete na našom webe okrem detailných fotografií aj videoprezentácia , v ktorých vám naše zmyselná inštruktorka ukáže, ako ju správne používať.

23.02.2017 10:54:41
Chcete sa podeliť s ostatnými?
Facebook Twitter