Partner of Notino  
Darček a doprava zadarmoAdventný kalendárDARČEKové balenie

Tiež zadoček má svoje potreby alebo análny nárez pre odvážne - časť I.

Nepatríte práve medzi vyznávačov análneho sexu? Trebárs ste v tejto disciplíne len nováčik a neviete si rady, alebo možno sa len bojíte a pritom by ste radi, ale bojíte sa to partnerovi ponúknuť. Dnes sa náš eshop zameria na niekoľko vláčných rád, tipov a odporúčaní, ako sa nebáť análneho sexu a zameriame sa na erotické pomôcky - análne kolíky.

Análny kolík pre začiatočníkov

Anální kolíkAk ste ešte len začiatočníkom v oblasti análneho sexu, poradíme Vám začať pomaly a trošku svalstvo okolo zadočku pripraviť na zásun stoporeného penisu. Začnite s jednou z rozmanitých erotických pomôcok, ktorá svaly uvoľní - análny kolík.

Pre nováčikov je vhodná menšia varianta, tzn. análny kolíček, ktorý má priemer okolo 2 cm a krúžok na prst. Kolíček umiestnite na prst a jemne zasuňte do análneho otvoru. Odporúčame použiť análny lubrikačný gél, ktorý Vám prvé stretnutie s análnym kolíkom veľmi spríjemní. Potešenie si môžete dopriať sama alebo rovno zapojte partnera. Pokiaľ nemá štipec krúžok na prst, dbajte na to, aby koniec kolíka mal širokú základňu, aby sa s ním dalo dobre manipulovať. V dnešnej dobe sú však väčšinou kolíky prispôsobené a zabezpečené proti vkĺznutiu kolíka dovnútra, preto si môžete užívať análneho sexu bez obáv.

Rozmanité designy kolíkov

Klasické análne kolíky potom svojim náruživým užívateľom doprajú širokú škálu farieb, tvarov či designov a nezabudnuteľnú rozkoš.

Anální kolíkKolíky ponúkajú zaujímavé materiály - gélový, Loveclone čiže materiál podobný ľudskej koži, plastový aj latexový. Povrchy sú prispôsobené uspokojeniu, ktoré si chcete dopriať. Análne kolíky bývajú vrúbkované, zaoblené, pripomínajúce vežu či erotickú vlnu. Vyšší level Vám ponúknu kolíky vibrujúce, ako je Clear Blue v dĺžke 11 cm alebo značka COSMOS v dĺžke až 18 cm.

Rovnako ako klasické vibrátory aj análne kolíky majú svoje prísavky, vďaka ktorým si môžete dopriať ničím nerušenú automasturbáciu, kdekoľvek si zaumienite - pokojne aj v sprche alebo vani, lebo kolíky sú z vodeodolných materiálov. Zatiaľ čo jeden z dlhých kolíkov je hlboko vo Vašom partnerovi a slastne mu dráždi prostatu a u žien bod G, tak zároveň zvládne aj jemne masírovať jeho či jej hrádzu.

Análne vychytávky

Ak ste análny maniak, môžete oceniť nafukovací análny kolík, ktorý zasuniete na správne miesto, a potom stačí ľubovoľne pumpovať. Rýchlo ucítite slastné pnutie a nečakaný orgazmus. Pumpička má ventil, ktorý môžete kedykoľvek vypustiť.

Luxusnou záležitosťou sú análne kolíky z ručne fúkaného skla, ale aj moderné erotické záležitosti - bezdrôtový USB dobíjací kolík. Análne kolíky môžete zakúpiť aj vo výhodných sadách.

Užívajte si análneho sexu, či už ste hetero alebo homosexuál, muž či žena, mladík či starček - základným pravidlom je, robiť túto slastnú praktiku dobrovoľne, slobodne a s pôžitkom!


Prečítajte si tiež:

Tiež zadoček má svoje potreby alebo análny nárez pre odvážne - časť II.

Análne hrátky 3krát inak

Ako používať análne korále a kolíky

Ako si spríjemniť análny sex


Alebo si rovno vyberte análne kolíky na našom sexshope.

21.05.2015 01:02:34
Chcete sa podeliť s ostatnými?
Facebook Twitter