Partner of Notino  
darčeky a dopravu platíme myDni Flagranti - zľava 20 %DARČEKové balenie

Tiež zadoček má svoje potreby alebo análny nárez pre odvážne - časť II.

Anální dildoDnes sa opäť vraciame k veľmi obľúbenej téme našich zákazníkov - análnemu sexu. V minulom článku sme prebrali rozmanitosti a výhody análnych kolíkov, poradili sme ako správne začať a ako si análny sex s kolíkom pekne užiť. Tentoraz sa zameriame na ďalšiu erotickú pomôcku, ktorú môže ochutnať Váš nadržaný zadoček - análne dildo.

Nie je dildo ako dildo

Ak je názov dildo pre Vás zatiaľ jednou veľkou neznámou, tak ani chvíľku neváhajte a naskočte na článok, ktorý Vám priblíži najznámejšiu erotickú pomôcku v oblasti sexuálnych praktík. V skratke stačí povedať, že dildo je nevibrujúci vibrátor, ktorý už v dávnych dobách vymysleli Gréci pre osamelé ženy a miesto lubrikantu používali olivový olej. Dodnes dildo patrí medzi cenovo dostupné a veľmi obľúbené pomôcky mužov i žien.

Análne dildo pre pokročilých

Análne dildá sú najčastejšie vyrobené z gélových materiálov a na rozdiel od kolíkov sú skôr určené už pre skúsených vyznávačov análneho sexu, pretože sú dlhšie a robustnejšie. Dildá sú teda obdobnými penisu, preto sa dostane do najvzdialenejších hlbín a uvedie Vás k slastnému orgazmu alebo podráždi prostatu. Veľkosti sa nemusíte rozhodne báť, pretože dildá sú všeobecne vyrábané z veľmi príjemných a ohybných materiálov, ktoré sa krásne prispôsobia všetkým dierkam. Na rozdiel od análnych kolíkov však nie sú análne dildá vibrujúce.

Anální dildoDvojitý zásah do čierneho

Obľúbenou verziou dilda je double dildo, ktoré má oba konce prispôsobené sexuálnym hrám. Jednu časť zasuniete do vagíny, druhú do zadočku a ihneď je na svete dvojitá dávka vzrušenia. U pánov dochádza k dráždeniu prostaty a zároveň ku stimulu priamo pod semenníkmi, čo spôsobí okamžité vzruchy v celom tele.

Naše tipy na análne dildá

Ak si chcete dopriať análny sex za rozumnú cenu, môžeme odporučiť EX ANAL ANGLER s guľovitými výstupkami o dĺžke 24 cm, prípadne dildo FIALOVÁ GALAXIA, ktoré je z transparentnej farby a je veľmi poddajné.

Špecialitkou je potom ANAL SPECIAL s dvoma krúžkami, ktoré sa upevnia na penis a semenníky, alebo pre odvážne zaujímavo tvarovaný ALL BLACK ANANÁS určený najmä mužom.


Prečítajte si tiež:

Tiež zadoček má svoje potreby alebo análny nárez pre odvážne - časť I.

Análne hrátky 3krát inak

Ako používať análne korále a kolíky

Ako si spríjemniť análny sex


alebo si kúpte svoje prvé análne dildo priamo na našom sexshope.

21.05.2015 02:08:07
Chcete sa podeliť s ostatnými?
Facebook Twitter