Partner of Notino
Tipy na cesty
Darček pre každéhozabaľ si lásku

Umelé vagíny ponúkajú sex na 100 SPÔSOBOV! Vyskúšajte ich aj vy!

Každý majiteľ penisu vie, že vniknutiu do vlhkej, šťavnatej lastúrky sa jednoducho nič na svete nevyrovná - ani sebešikovnějšia a skúsená dlaň ... Keď nie je naozajstná žena po ruke, zachránia nás mužov moderné umelé vagíny a masturbátory!

Realistický dizajn rovnako ako revolučné ergonomické prevedenie vám navodia také orgazmy, že si nejeden ukojený samec položí otázku, či je prívlastok umelé vôbec na mieste.

Umelé vagíny a masturbátory prinášajú pestrú škálu erotických zážitkov. Vyskúšajte úzku mušličku mladej lolitky, tesný zadoček ženy aj mužov /!/ alebo hladné ústa nadržanej brunetky. Na 4sex.sk!

Prečo sa obmedziť len na jednu sladkosť, keď je dostupná celá bonboniéra!

Inými slovami: najnovšie umelé vagíny či masturbátory ponúkajú omnoho viac zážitkov, než koľko je schopná vám dopriať živá žena. Tieto erotické pomôcky preto využijú aj zadaní muži, ktorí jednoducho túžia skúsiť niečo nové alebo najlepšie - niečo zakázaného! Záleží len na vás, či do svojich súkromných hrátok zapojíte svoju partnerku alebo nie. Vzrušujúci zážitok je zaručený vždy!

Umelá vagína, ktorá vás zovrie a nepustí!

Presne toho sú schopné súčasné masturbátory, takže pozor! Ak túžite po plnohodnotnom zážitku so všetkým, voľte doteraz najdokonalejšie umelé vagíny, zadočky či tváre! Tvary, o ktorých sa vám doteraz ani nesnívalo a za ktoré by sa nemusela hanbiť kdekterá pornoherečka! Presvedčte sa sami pohľadom na túto úchvatnú dievčenskú mušličku, ktorá ukrýva vibračný jazýček ešte pre väčšie potešenie! Tzv. horňáci potom iste ocenia tento masturbátor VIVID, ktorý disponuje všetkým, čo má správna žena mať: štíhle bruško, poriadna pevné stehná aj výdatná prsia!

Vagíny, zadočky, masturbátory na 4SEX.SK

Presne tak sa volá kategórie nášho sexshopu, kde sa vám po kliknutí objaví viac ako 90 erotických produktov! Hoci práve umelé vagíny sú tie najlepšie výrobky v danej kategórii, určite neoľutujete, ak siahnete pre začiatok po lacnejších, stále však veľmi kvalitných masturbátorov.

Preverené, kvalitné značky, ktorých erotické produkty náš sexshop odoberá či priamo vyrába, sú zárukou vašej spokojné erotické relaxácie!


Prečítajte si tiež:

Ako vyberať masturbátory

Americký Pipe Dream búra hranice medzi erotickou hračkou a ľudským telom!

Ženy majú tangá, muži zasa TENGA - revolučné masturbátory pre mužov

Masturbátory, zadočky a vagíny FunZone a UltraZone, alebo keď ruka nestačí

Ako používať masturbátory Flash Light


alebo prejdite rovno k výberu vagín, zadečkov a masturbátorov v sexshope.

25.09.2017 13:13:37
Chcete sa podeliť s ostatnými?
Facebook